Stature a HK tin aneb vyhozených 6500 kč

Boxy otevřené sběrateli v měsíci srpnu 2020.
Odpovědět
Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Stature a HK tin aneb vyhozených 6500 kč

Příspěvek od SugarRay »

Takže tímto končím s otvíráním boxu a asi i s kartama , protože tohle mě už fakt nebaví , kdyby měl někdo zájem o karty z ty plechovky hokej - karty rád vyměním , nebo prodám za stovku kus , ze Stature je volnej Makar toho už mam . Já jsem nikdy neměl štěstí na ty Nhl boxy , ale co je moc je moc , tohle byla poslední kapka. -Obrázekh by Ladislav Suchy, on Flickr------------Obrázekh1 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Stature a HK tin aneb vyhozených 6500 kč

Příspěvek od pavelbart »

Já bych se s dovolením o ty karty po stovce přihlásil:-)
Ten Hašan s Jágrem šel naposledy v aukci za 65, 70USD. A na toho Nieuwendyka jsme měli nabídky kolem 50, 60USD (je to /6). A myslím, že třeba Matěj by toho Ebse za 100,- Kč taky bral:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Stature a HK tin aneb vyhozených 6500 kč

Příspěvek od SugarRay »

Pavle jak jsem ti psal do sz , že z UD boxu zase vytáhnu hojno jako vždy jsem čekal , ale od vás ne . Mě se ty karty nelíbí ani jedna , jestli to má nějakou cenu jsem neřešil když jsem to otevřel , byl jsem jenom vytočenej . Tohle fakt už nikdy víc , s tímhle končím .
Obrázek

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: Stature a HK tin aneb vyhozených 6500 kč

Příspěvek od mapko »

Sugy ani mna by ani jedno nenadchlo

ale ten HK box je predsa o tych hitoch ... to ostatne beriem tak akoze do poctu, chytit hit tak si stastny ako blcha

Stature - chcelo to aspon poriadnu podpisovku, to naozaj ten box za tie peniaze nestal .. ale ma si smolu no, nabuduce sa to otoci

ved si minule tahal z OFS podpis Jagra a v nejakych dalsich boxoch si tiez mal super karty - nie kazdy den je nedela

my ako otvarame v Group breakoch - poviem ti, 70-80% boxov je naprd ale co narobim, neskusis, neziskas
na druhej strane sme mali aj x krat podpisaneho Gretzkeho, McDavida - karty za tisice

o tom to otvaranie je bohuzial
chapem ze mas teraz cesrtve negativne dojmy, to poznam, to prejde a ziskas zase chut

Uživatelský avatar
Chrostik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1573
Registrován: pát 21. čer 2013 15:03:25
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: Stature a HK tin aneb vyhozených 6500 kč

Příspěvek od Chrostik »

Ja sa stale cudujem, ze do tych Stature idete, nazivo karty uvidim v sobotu, ale z obrazkov, fotiek a videi sa mi tie karty vobec nepacia a to plnenie je jedno z najbiednejsich za posledne roky... dva smiesne limity, jeden vacsinou noname podpis a zvysok base karty a zaplati za to clovek 110 dolarov (beriem cenu z dacardu)... pokial tam clovek nevytiahne nejakeho z tych top hracov na nejakej podpisovke alebo ultra nizkom limite, tak ten box su totalne vyhodene peniaze... opat len dalsi produkt od UD zamerany hlavne na novacikov, vsak po tych sa bazi najviac... Sugy, nemozes kazdy den tahat z boxov tie najvacsie hity, frustracia je na mieste aspon co sa tyka boxu Stature, navratnost z HK plechovky je aspon celkom fajn, karty sa ti pacit nemusia, hodnotu ale maju...
Eric Lindros - 3600+ / ???
http://www.chromc.eu/
Obrázek

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: Stature a HK tin aneb vyhozených 6500 kč

Příspěvek od radek850 »

Ta HK plechovka je Teda pěkný průser, tohle snad ani nemůžete Pane Bartko obhajovat, nechápu... V tomhle by se trocha toho nadhledu hodila a bylo by fajn přiznat, že to prostě bylo velký špatný.

Ke stature mohu říct jen, že se tohle fakt nepovedlo, to není o čem... Tam prostě nejde říct nic pozitivního.
Buď svůj.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Stature a HK tin aneb vyhozených 6500 kč

Příspěvek od pavelbart »

Radku pro tebe by byl průser i ta plechovka s těmi top kartami:-)).
Vzhledem k tvým názorům na sběratelství ani nebudu ztrácet čas tím, že ti něco budu vysvětlovat...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: Stature a HK tin aneb vyhozených 6500 kč

Příspěvek od Tie »

Radku, nebuď směšnej. Ok, není to nejlepší box v sérii, to nikdo netvrdí, ale ty karty nejsou k zahození. Není tam žádný no name, naopak Hašek s Jágrem, limitovaný podpis Nieuwendyka a pěkný patch Eberleho, který rozhodně není nýmand. Jako tohle otevřít, řeknu si, že příště třeba budu mít víc štěstí, ale zůstane mi pocit, že jsem z toho boxu pořád něco cenného vytáhl.

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: Stature a HK tin aneb vyhozených 6500 kč

Příspěvek od radek850 »

pavelbart píše:Radku pro tebe by byl průser i ta plechovka s těmi top kartami:-)).
Vzhledem k tvým názorům na sběratelství ani nebudu ztrácet čas tím, že ti něco budu vysvětlovat...

Já chápu, že musí být zákonitě i slabší boxy, to je samozřejmý... Ale prostě by bylo dobrý říct, že tenhle box se prostě nepovedl, tak se příště povede další, než tady obhajovat, že se ten box zaplatil.
Buď svůj.

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: Stature a HK tin aneb vyhozených 6500 kč

Příspěvek od radek850 »

Tie píše:Radku, nebuď směšnej. Ok, není to nejlepší box v sérii, to nikdo netvrdí, ale ty karty nejsou k zahození. Není tam žádný no name, naopak Hašek s Jágrem, limitovaný podpis Nieuwendyka a pěkný patch Eberleho, který rozhodně není nýmand. Jako tohle otevřít, řeknu si, že příště třeba budu mít víc štěstí, ale zůstane mi pocit, že jsem z toho boxu pořád něco cenného vytáhl.
Tie, viz. ten můj minulý komentář... Nemůže se prostě dařit každý den, to ani neříkám... Snad jsem zase z jednoho komentáře neudělal takovou vlnu nenávisti.
Buď svůj.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Stature a HK tin aneb vyhozených 6500 kč

Příspěvek od DzEjDy »

Já nebudu obhajovat ani jednu stranu nebo názor, v podstatě je mi to jedno. Ale neodpustím si malou poznámku. Kolik je cena jedné té plechovky? 3000Kč jestli se nepletu. Takže dnešní průměrná cena nějaké middle série. Kdybyste tam měli dual jersey Jágr-Hašek, budete spokojeni. Kdybyste tam měli "šestkovou" jersey auto kartu trojnásobnýho vítěze SC, budete spokojeni. Toho Eberleho beru, to je taková slabší karta, takže tam by asi nadšení nezavládlo. Ale tady máte všechny ty tři karty v jednom takovým boxu. Logicky vzato, když tam jsou karty typu shield, auto stick Jágra /10, triple auto mega legend Bruins z Cupek, atd... tak tam budou i takový karty jako byly v této plechovce, aby to dávalo ekonomicky smysl. Prostě kritizovat ručně postavený produkt, který není nějaký ojeb a opravdu tam jsou vkládaný cenný karty, je za mě zbytečný.
Obrázek

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: Stature a HK tin aneb vyhozených 6500 kč

Příspěvek od Jirzik-ACS »

já si dovolím vyjádřit názor,mě přijde ujetý označit tu plechovku za průser. dejme tomu z úhlu pohledu jestli jsou tam karty který se člověku designově líběj, to se samozřejmně říct dá, každej rád něco jinýho že... ale když se tu vzpomíná poměr cena/cena, tak se sjedtě ebaye a comc a pak si přepočítejte poměr cena/cena...
u těch staturek nebo 99% ud boxů je to uplně v prdeli...

takže jestli je tahle plechovka průser, tak je průser všechno od UD, kde nepadne podepsanej mcdavid, wayne nebo top rookie sezony


já osobně když otvírám box, tak chci hezký karty, poměr cena/cena je taky důležitej, ale spíš v tom abych za x tisíc nedostal pár stovek...

osobně jsem si taky jednu plechovku otevřel, obsah byl pro mě taky uplně na prd, ale naštvanej jsem nebyl, prostě příště to bude lepší(pro mě, chtěl jsem hit v podobě podpisu legendy:) nepovedlo, tak příště)... poměr cena cena jsem neřešil, protože karty v podstatě neprodávám... ačkoliv tušim že ten hlavní hit je jakoby dobrej ačkoliv pro mě prostě tragedie
Mike Modano!!!

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Stature a HK tin aneb vyhozených 6500 kč

Příspěvek od pavelbart »

Cena byla 2799,- Kč.
Dzejdy, je to jak píšeš, ale takhle uvažuješ ty a pár lidí, co něco pootevírali a znají to. A třeba i umí docenit ta jména, což mladý kluci neumí... pže ty hráče neviděl hrát. Neví ani, že tahle jersey se skoro nevyskytuje (já sám jsem za tu mou ve sbírce dal 1500,- Kč dost let dozadu a naposledy šla fakt přes 70USD), v jakým poměru byla vkládaná...
Radek haní vše, co se na trhu vyskytuje a nás hlavně proto, že jsme s ním odmítli spolupracovat na jeho kanále ytb, to je celý... takže mě osobně jeho kritika nechává naprosto chladným. Mám v mobilu vyfocený všechny plechovky (obsah) kromě jedné, tu jsem během plnění zřejmě vyfotit zapomněl, a mám naprosto čisté svědomí. Ano, tato plechovka patřila k těm slabším. Ale přece asi každý člověk, který má všech pět pohromadě, tohle musí chápat, vzhledem k hitům. My se snažíme, abyi u těch slabších neměl v ruce karty za 500, -Kč, což se ti dnes bohužel stane o současné produkce celkem jednoduše. A já osobně tvrdím, že tady jsou karty za 2000,- Kč určitě. Netvrdil jsem nikde, že se zaplatil, ale dělat z toho karty po stovce... Kdyby je chtěl Sugy prodat rychle, 1500 dostane hned, na to dám ruku do ohně.
My otevíráme každý týden boxy, casy. Vím moc dobře, jak mohou vypadat boxy za 3, 4 a 6000,- Kč. Stačí se koukat na ytb, ani člověk otevírat nemusí. Je to hodně vidět u case breaků, kde třeba i 3 z 10-ti boxů fakt nejsou dobrý.
Je to i krásně vidět u breaků tady. Když vytáhneš z UD boxu patch Eberleho, budeš rád, protože to není no name nováček a hraje dobře. Když jej vytáhneš od nás, si naštvaný, protože si netrefil ten hit. A hned to je nýmand. Ten metr je na nás daleko přísnější, ale to je u každé série a my jsme na to zvyklí. Vzhledem k tomu, že jsme na tuto sérii (i tu první) dostali spoustu pochvalných reakcí, počítáme také s tím, že někdo bude nespokojený. Tak to prostě funguje. Nikdy nejde, aby bylo 30 lidí spokojených (náklad té plechovky).

https://www.hokej-karty.cz/hokej-karty/ ... 0/5/388965

Tady detail pro připomenutí.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Odpovědět

Zpět na „Srpen/August 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host