02/03 BAP Memorabilia box + mini Stanley cup :)

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červnu 2020.
Odpovědět
Uživatelský avatar
darren91
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 192
Registrován: čtv 20. čer 2013 13:00:25
Bydliště: Nitra, Košice

02/03 BAP Memorabilia box + mini Stanley cup :)

Příspěvek od darren91 »

Zdravím všetkých zberateľov;
Karty zbieram vyše 20 rokov, no až dnes som si prvýkrát zaobstaral box NHL kariet. Tu je:

Obrázek

Tento boxík ma lákal najmä tým malým Stanley cupom (pre netrpezlivých: zrolujte úplne dolu na spodok príspevku). Bol garantovaný na každý box, navyše s portrétom jednej zo 40 osobností. Nebudem tajiť, sníval som o D. Haškovi, ktorý je v checkliste ako posledný. Šanca nebola veľká, to mi bolo jasné, ale poznáte to... chcete to skúsiť.
Boli tam však aj iné mená, ktoré by ma uspokojili - Lemieux, Jágr, Roy, Messier.. .
Schválne: koho z týchto by ste chceli vy?
Obrázek

Obrázek

O tom, kto je na Stanley cupe, som sa dozvedel hneď po otvorení, no nechám si to až na záver.
Vo veľkej krabičke sa vedľa SC nachádzala menšia - plná 24 balíčkov po 6 kariet. Garantovaná bola jedna memorabilia a ix inzertov.
Radovky som nefotil, boli na nich mená, ktoré všetci poznáme. V prípade záujmu ich rád nafotím.
Vyberám to zaujímavejšie, najskôr krajania:
Obrázek

brankári:
Obrázek

bažanti:
Obrázek

He shoots, he scores (vyzbieral som kompletný set, Lindros, Kariya a Roy boli aj dvakrát):
Obrázek

Franchise:
Obrázek

Limitky:
Obrázek

Obrázek

Big Deal:
Tento typ inzertov mám veľmi rád. Pripomína zaujímavé výmeny v rámci NHL, niečo podobné už robilo aj OFS a mohlo by aj SportZoo.. :)
Obrázek

Obrázek

Okej a už ideme do finále.
Spomedzi kariet už ostáva odtajniť iba jednu jedinú - tú garantovanú memorabiliu.
Ako zberateľa Haška (a Sekeru, ale ten tu nemohol byť) by ma najviac potešil nejaký inzertík s Hašanom.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

ten sa síce nekonal, ale ani toto nie je na zahodenie
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Obrázek
.
Dvojdresovka Sakica s Guerinom môže byť :)
.
.
Áno, viem, ešte ostáva odtajniť ten Stanley cup
.
.
.
.
.
.
.
.
tu je
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Obrázek
.
.
Steve Shutt
V 100-ročnej histórii NHL jedno z významných mien. Pohár vyhral 5-krát, okrem toho aj Kanadský pohár a raz bol najlepší strelec NHL. Skvelá bilancia. Ale nebudem klamať, dúfal som v niekoho iného.
V každom prípade to bol skvelý zážitok. Mnoho balíčkov, mnoho kariet, minimum duplikátov. Kartičky síce zlepené, ale čo by sme chceli pri skoro 20-ročných balíčkoch :)
Všetko je voľné.
Ďakujem za pozornosť :00002991
Naposledy upravil(a) darren91 dne pát 12. čer 2020 12:12:32, celkem upraveno 3 x.
Organizátor KExpo - burzy hokejových kartičiek v Košiciach:
https://www.facebook.com/kexpokosice

Zbieram: Dominik Hašek (cca 1110 kariet), Andrej Sekera (92 - k 9. 11. 2023) a všetko čo ma zaujme :) Budem rád za akékoľvek ponuky do SZ.

spalekmichal
Opora
Opora
Příspěvky: 200
Registrován: úte 22. pro 2015 12:21:13

Re: 02/03 BAP Memorabilia box + mini Stanley cup :)

Příspěvek od spalekmichal »

Krásná prezentace ještě hezčích karet, díky za tu prezentaci. Říkám si, že otevírat toto je něco jiného, než otevírat předražené Upper Decky, kde zdaleka není tolik hezkých insertních karet.

Uživatelský avatar
darren91
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 192
Registrován: čtv 20. čer 2013 13:00:25
Bydliště: Nitra, Košice

Re: 02/03 BAP Memorabilia box + mini Stanley cup :)

Příspěvek od darren91 »

Díky :)
Zvažoval som veľa faktorov a tie, čo spomínaš, boli veľmi dôležité.
Organizátor KExpo - burzy hokejových kartičiek v Košiciach:
https://www.facebook.com/kexpokosice

Zbieram: Dominik Hašek (cca 1110 kariet), Andrej Sekera (92 - k 9. 11. 2023) a všetko čo ma zaujme :) Budem rád za akékoľvek ponuky do SZ.

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 02/03 BAP Memorabilia box + mini Stanley cup :)

Příspěvek od Maurice Richard »

Díky za ukázku, super! No a ten Stanley Cup.... Ten by se mi líbil.... *cl*
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
Netorack
Veterán
Veterán
Příspěvky: 906
Registrován: pon 13. říj 2014 15:13:56
Bydliště: Praha

Re: 02/03 BAP Memorabilia box + mini Stanley cup :)

Příspěvek od Netorack »

Super box, moc rád jsem se podíval. Stejně to bývaly časy, kdy člověk vytáhl z boxu patnáct krajánků; a nebyla to žádná ořezávátka. A Joe Sakic myslím nemůže urazit nikoho :thumbup:

Na poháru bych si vybral Modana ;) případní náhradníci by mohli být Mike Bossy nebo Andy Moog.

Normálně bych si takovouto otevíračku dal taky. Díky za ukázání.

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 02/03 BAP Memorabilia box + mini Stanley cup :)

Příspěvek od superman66 »

Hezká prezentace a super výběr boxu. Mám rád tyto boxy, kde je něco "navíc" mimo karet, jako zde ten Stanley Cup. Kdysi jsem otevřel asi 4 v honbě za Lemieuxem.. no nakonec jsem si pohár s Lemieuxem musel koupit sám *lgh* Ted mu tu dělá společnost Brian Leetch a Jean Beliveau.. takže na jména jsem si také stěžovat nemohl.. další poháry jsem už vyměnil, to už si nevzpomenu ted kdo tam byl :)

Ale tento produkt se mi líbí, a hlavně se tam dají vytáhnout zajímavé (a dnes i hodnotné) memo karty..
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Odpovědět

Zpět na „Červen/June 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host