SP AUTHENTIC 19/20

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červnu 2020.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jenda42
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 616
Registrován: úte 27. led 2015 17:57:04
Bydliště: Kladno

SP AUTHENTIC 19/20

Příspěvek od Jenda42 »

Tak jako každý rok jsem otevřel nové SP AUTHENNTIC! Naštěstí je Makar a bráchové neprodražili, ale i tak letos jen jeden boxík. Vždy si sesbírám base set, Authentic moment a co finance dovolí tak FUTURE WATCH AUTO. V posledních dvou letech, jsem si hodně oblíbil Rookie Milestones, ale ty byly letos nahrazený Winners a zpět jsou i inserty SP Essentials. Karty se mě moc líbí, určitě si letos otevřu ještě pár balíčků. Jen kdyby tam teda nebyl ten updejt těch klasických UD. Ono dát za balíček několik set korun a mít tam 4 base karty a updejtku někoho z Otawy, kterého se nezbavíte ani za pětikorunu je frustrující, ale k SP Authentic to tak nějak patří. Drobnou výtku mám teda k ořezání či úpravě karet, asi v čtyřech balíčkách jsem měl první řadovku vyloženě ošklivě ořízlou, s poškozenou přední horní hranou. šlo to jakž takž vyhladit. Ale dost slov pojďme na karty.

řadovky jsou oravdu moc pěkný a bez duplikátu a red paralelka, která se letos jmenuje RED LIMITED a je kupodivu bez limitu :lol:

Obrázek

tak stěžejní část boxu - garance FW AUTO a druhého podpisu - v mém případě moc pěkný Stall na limitce. FW mohla být lepší, ale beru ji jako startovací kartu do nové sbírky 19-20. a Quinn na FW Spectrum FX Level 3 je pecka, to se vždycky vyplatí takovou to kartu vytáhnout z boxu. Authentic momnets jsou letos fakt moc povedený *gc*

Obrázek

a na závěr jsem si nechal Essential inserty a updejty. Je pecka, že nemusím dokupovat edmontonské duo a uštřím tak pěkných pár korun. A ty neštastné updejty, které se letos teda ukázali jako šťastné.

Obrázek

mám teda takový smíšený pocit, že nejlepší karta ( ekonomickým pohledem ) boxu je vlastně z updejtů, ale zase jsem rád, že ji mám. A upřímně nechám si ji jako investici. Cenu snad neztratí a když bych se jednou dostal do úzkých tak mě z nich pomůže Šesťorkin. Zatím to prosím respektujte, na nabídky k prodeji nebudu reagovat.

Umím si ale představit výměnu podpisovky E. Staala ( zamluvený ) nebo těch Red Limitek. Snad je Djandy ještě nemá, hodily by se mě nějaké karty z jeho nabídky na Absolutu. *lgh* *rfl*

díky moc za pozornost Jenda
Naposledy upravil(a) Jenda42 dne úte 09. čer 2020 13:56:25, celkem upraveno 1 x.
Autogramy - 2265 podpisů - 1452 hráčů zapsána polovina sbírky
San Jose Sharks, Repre karty, Kladno, SP Authentic - FW AUTO

ITG International Ice 06/07 - 119 podpisovek
Classics Signatures 12/13 - 225 podpisovek
Future Watch Auto - 221 podpisovek

SJS - 2536 vše k 17.2.2022 / vše k prohlednutí na Absolutu

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: SP AUTHENTIC 19/20

Příspěvek od peldap »

tak jestli mohu pár slov k boxíku. Z toho co jsem zatím viděl, bych řekl že velmi slušný. Podpisovky asi trochu zklamání, tady to opravdu zachránil Quinn Hughes a určitě Update Shesterkina, takže za mě gratulace!!!!!!!!

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: SP AUTHENTIC 19/20

Příspěvek od DJjandy »

DJjandy je zatím opravdu ještě nemá ale bude účastníkem case GB, takže zatím s nějakou poptávkou počká. ;)
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
Jenda42
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 616
Registrován: úte 27. led 2015 17:57:04
Bydliště: Kladno

Re: SP AUTHENTIC 19/20

Příspěvek od Jenda42 »

DJjandy píše:DJjandy je zatím opravdu ještě nemá ale bude účastníkem case GB, takže zatím s nějakou poptávkou počká. ;)
tak tomu rozumím a držím palce na co nejlepší úlovky. A kdyby to náhodou nevyšlo, tak písni u mě jsou nachystané. Nepotřebuji se jich primárně zbavovat, ale kompletovat je nebudu. A když už byly dvě ze tří z jednoho klubu, napadlo mě, že by se ti mohli hodit a šlo by udělat výměnu. *placnuti*
Autogramy - 2265 podpisů - 1452 hráčů zapsána polovina sbírky
San Jose Sharks, Repre karty, Kladno, SP Authentic - FW AUTO

ITG International Ice 06/07 - 119 podpisovek
Classics Signatures 12/13 - 225 podpisovek
Future Watch Auto - 221 podpisovek

SJS - 2536 vše k 17.2.2022 / vše k prohlednutí na Absolutu

Uživatelský avatar
Jenda42
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 616
Registrován: úte 27. led 2015 17:57:04
Bydliště: Kladno

Re: SP AUTHENTIC 19/20

Příspěvek od Jenda42 »

peldap píše:tak jestli mohu pár slov k boxíku. Z toho co jsem zatím viděl, bych řekl že velmi slušný. Podpisovky asi trochu zklamání, tady to opravdu zachránil Quinn Hughes a určitě Update Shesterkina, takže za mě gratulace!!!!!!!!
díky za komentář, jak píšeš, podpisy mohli být o chloupek lepší, ale jinak já jsem s boxem velmi spokojený. Jsou to letos opravdu krásný karty. A ze Staala bych byl nadšený, kdybych ho z boxu vytáhl poprvé, ale přeci jenom soupeřit s tím, co jsem ho vytáhl loni, to moc nejde *lgh* a díky tomu, že už mám několik jeho podpisovek, tak jsem přeci jen toužil po jiných hráčích.

na osvěžení loňský Eric

Obrázek
Autogramy - 2265 podpisů - 1452 hráčů zapsána polovina sbírky
San Jose Sharks, Repre karty, Kladno, SP Authentic - FW AUTO

ITG International Ice 06/07 - 119 podpisovek
Classics Signatures 12/13 - 225 podpisovek
Future Watch Auto - 221 podpisovek

SJS - 2536 vše k 17.2.2022 / vše k prohlednutí na Absolutu

Odpovědět

Zpět na „Červen/June 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host