2018-19 UD Series 2 Hockey Retail TIN Box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci květnu 2020.
Odpovědět
pvonv
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 85
Registrován: úte 17. bře 2020 10:12:39

2018-19 UD Series 2 Hockey Retail TIN Box

Příspěvek od pvonv »

Rozhodl jsem se otevřít plechovku ze sezony 2018-19 Series 2. Jednak proto, že v ní je místo na všelijaké karty, které pak nikde nedělají nepořádek a také proto, že se zde dají nalézt zajímaví hráči. Mezi Young guns, které měly být tři, se dalo vybírat. Cíl opět jasný - Brady Tkachuk, Carter Hart, případně nějaký z českých hráčů. Po rozbalení jsem se hned dobře navnadil, protože vykoukla zvětšenina Stevena Stamkose. A dál již obrazem.







Nejprve československá stopa.









cz a sk.jpg






Poté karty s nápisy Rookie plus 2x Canvas.













rookie.jpg







No a nakonec Young guns a příjemný bonus.














yg.jpg







Na závěr menší zhodnocení. Cíl splněn. Tedy částečně. Brady se ukázal, ale mohl být bez Svechnikova. Celkově obsah těch "zajímavějších" karet byl naprosto v pořádku a s tím jsem spokojen. Ale nedokážu pochopit, proč mezi 94 hráči celkově, bylo 13 duplikátů. A možná, že bych to i pochopil, ale už mi vůbec nejde na rozum, že ve 12 balíčcích musí být nějací hráči 3x. A kdyby jeden, tak je to třeba nějaká odchylka, ale 5 hráčů po třech kusech?! Rantanen, Seguin, Matthews, Scheifele, Granlund. To je asi jediné minus plechovky, na které jsem narazil.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
humajz
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 189
Registrován: pát 06. dub 2018 10:32:25

Re: 2018-19 UD Series 2 Hockey Retail TIN Box

Příspěvek od humajz »

Asi odkaz na 90.ky... tam bývaly v jednom balíčku stejné karty dvakrát celkem často *rfl*
San Jose Sharks Hertl
Češi

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: 2018-19 UD Series 2 Hockey Retail TIN Box

Příspěvek od radek850 »

Takovej v pohodě tin... Stejně si to většina lidí kupuje hlavně kvůli plechovce, která je fenomenální :)
Buď svůj.

Odpovědět

Zpět na „Květen/May 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host