2019-20 OPC Platinum 2 boxy

Boxy otevřené sběrateli v měsíci dubnu 2020.
Odpovědět
Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

2019-20 OPC Platinum 2 boxy

Příspěvek od lastik »

Ahoj,

tak tuhle sérii teda začnu na fóru já. Jako klasicky jsem se na Platinumky neskutečně těšil, protože jsou prostě a jednoduše top!! Bohužel kvůli Coronapi*usu je to i v mé práci celkem nejisté, tak z původního plánu 8box casu jsem radši vzal jen 2 boxy, protože bůhví jak to bude...

Tak keců už bylo dost, jdeme na to..

BOX 1

Rainbow
Obrázek

Retro
Obrázek

Nelimitované paralelky - obě jsou nové a nutno říct, že hlavně ta sunset je super, na náhledech to vypadalo hrozně, ale ve skutečnosti fakt paráda.
Obrázek

Inserty - tady se mi taky líbí všechny tři, jen škoda, že opět není žádný Die-Cut
Obrázek

Limitované paralelky - Red Prism /199 a Blue Rainbow Retro /149
Obrázek

Podpis
Obrázek

Nesnáším, když je hlavní hit update!!! Ty maj být prostě jako bonus karty navíc a ne, že si koupím 19-20 box a hlavní hit je 18-19, za to bych je fakt liskal, aspoň to je na insertu In Action, který se mi loni moc líbil! BTW Kuzy už je zamluven pro místního všesběratele Deiva14 :D


BOX 2

Rainbow
Obrázek

Retro
Obrázek

Nelimitované paralelky
Obrázek

Inserty
Obrázek

Limitované paralelky - Violet Pixels /399 -loni se mi nelíbily a letos jsou navíc limitované... a opět Red Prism /199
Obrázek

Podpis
Obrázek

Taky při podpisu menší zklamání, ale jen proto, že jsem ji bral Columbus v breaku u Mildy Chrtka právě kvůli base Autu Elvise a byl jsem šťastnej a chytl ho tam a druhý den jsem ho otevřel i z boxu, jinak by byla samozřejmě největší radost!!!

Hodnocení boxů: Karty pěkné jako vždy, jen si myslím (a už i s pár lidmi jsme se shodli), že letos to plnění je celkem bída, strašně málo nízkolimitovaných paralelek oproti loňsku. Můj názor je, že to museli rozmělnit právě kvůli těm update podpisům, když se totiž podíváte na checklist a kolik je tam těch updatů, tak je to fakt masakr!! Tolik podpisů navíc a prostě je 1 podpis na box, takže kvůli updatům museli vyrobit víc boxů, což se samozřejmě odrazí v počtu limitovaných paralelek na box a na jejich limit, limit /25 nevyrobí víckrát než těch /25 že jo :D

Tak to už jsem se zas moc rozvášnil. Každopádně budu rád i za vaše názory!! Díky a zas někdy příště, CIAO! :wave:

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2019-20 OPC Platinum 2 boxy

Příspěvek od pavelbart »

Osobně taky nemám rád updaty...
Ale kdybych měl Kuzyho, bral bych ho:-). Ale jinak souhlas.
Co se týče plnění, mně to trochu přišlo taky u našeho casu na shop, ale co jsme rozdělávali v GB, tak tam mi to přišlo přesně naopak... takže těžko říci. Těch slušných karet jsme měli strašně moc.
Myslím, že je to pořád jedna z nej sérií, když člověk vezme v potaz cenu/výkon. Když si vezmete, tady jsou oproti třeba Trilogy a SPx všechno (nebo skoro všechno) hard sign podpisy. Když se někdo zeptá, co si má koupit kolem 3000, většinou doporučíme toto.
Když chytnete Makara na /50, je to hit jako blázen. A když k tomu vezme člověk všechno to okolo (Rainbo, Retro, Sunset, 1x HS podpis....) tak je to pořád asi jeden z top produktů, určitě srovnatelný s UD Ser. 1 a 2, ne-li lepší právě díky těm podpisům.
Myslím, že oba boxy hodně slušný, škoda jen, že Elvis na redemption. A ne přímo.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: 2019-20 OPC Platinum 2 boxy

Příspěvek od lastik »

pavelbart píše:Osobně taky nemám rád updaty...
Ale kdybych měl Kuzyho, bral bych ho:-). Ale jinak souhlas.
Co se týče plnění, mně to trochu přišlo taky u našeho casu na shop, ale co jsme rozdělávali v GB, tak tam mi to přišlo přesně naopak... takže těžko říci. Těch slušných karet jsme měli strašně moc.
Myslím, že je to pořád jedna z nej sérií, když člověk vezme v potaz cenu/výkon. Když si vezmete, tady jsou oproti třeba Trilogy a SPx všechno (nebo skoro všechno) hard sign podpisy. Když se někdo zeptá, co si má koupit kolem 3000, většinou doporučíme toto.
Když chytnete Makara na /50, je to hit jako blázen. A když k tomu vezme člověk všechno to okolo (Rainbo, Retro, Sunset, 1x HS podpis....) tak je to pořád asi jeden z top produktů, určitě srovnatelný s UD Ser. 1 a 2, ne-li lepší právě díky těm podpisům.
Myslím, že oba boxy hodně slušný, škoda jen, že Elvis na redemption. A ne přímo.
Jo boxy jsou super, to neříkám. Jen, že oproti loňsku je o limitovanou paralelku míň (za to je navíc jedna nelimitovaná paralelka), teď jsem projížděl moje loňský otvíračky a v 8box casu 23 limitek vč. podpisů, pak 3 sólo boxy, první 2 limitky a podpisy na In Action Rainbow Pettersson, pak 3 limitky a base podpis a poslední 3 limitky vč. /50 podpisu.

Jinak za tu cenu to je jasná volba, Trilogy i SPx bych si já osobně nikdy na break domů(zatím) nekoupil. UDS1 a S2 je tak na hraně, ale kdybych si měl mezi UDS1, S2 a Platinumkama vybrat, tak vždycky beru Platinumky!

A kdyby dali třeba RC Auto nějaké no name jitrnice, co se do NHL podívá tak možná na Xboxu plus ten Update, tak by mě to ani tak neštvalo, ale tohle mi prostě vadí..

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 OPC Platinum 2 boxy

Příspěvek od Omerta »

Já to letos nějak nesledoval, ani checklist ani plnění.

A jestli tam mrskli 1x podpis, tak super. Je ale na hovno, že tam je plno updatů. Jak jsi psal, to má být jako bonus a ne hlavní hit. Nj, ale když jim to v Emérice žerou, tak s tím prostě nic neuděláme. Oni viděj jenom garanci podpisu, ale to že je o ně obrali v minulém ročníku jim jaksi nedochází....

Ale dost bylo plkání, karty jako vždy super. Nový inserty, moc se mi líbí ta barva ne blue verzi, tuhle modrou mám rád. A na konci parádní podpis Mr. White Line. Co víc si přát...
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2019-20 OPC Platinum 2 boxy

Příspěvek od pavelbart »

My jsme v jednom boxu měli podpis a ještě update podpis, to je na pohodu. Pokud by to bylo takto, tak pak ať je tam updatů kolik chce:-). Ale jako hlavní hit je to divný. Kuzy je super, ale když to je nějaký RC, třeba Mathieu Joseph (nic proti němu), tak to úplně štěstí není...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: 2019-20 OPC Platinum 2 boxy

Příspěvek od lastik »

Omerta píše:A jestli tam mrskli 1x podpis, tak super. Je ale na hovno, že tam je plno updatů. Jak jsi psal, to má být jako bonus a ne hlavní hit. Nj, ale když jim to v Emérice žerou, tak s tím prostě nic neuděláme. Oni viděj jenom garanci podpisu, ale to že je o ně obrali v minulém ročníku jim jaksi nedochází....
1x podpis byl garantovaný vždy, jinak samozřejme pan Sněženka potěšil (když už to byl update, tak aspoň, že jeden z těch top), to neee že neee, lepší než no name RC sráč :D a že jich i v těch updatech pár je...
pavelbart píše:My jsme v jednom boxu měli podpis a ještě update podpis, to je na pohodu. Pokud by to bylo takto, tak pak ať je tam updatů kolik chce:-)
Přesně tak!! To bych byl spokojen a neřekl ani půl slova..

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2019-20 OPC Platinum 2 boxy

Příspěvek od deiv14 »

Parádní otvíračka, chápu, že nemáš rád updaty, ale Kuzy? To je sen *ano* mimochodem, vzal bych i toho matného růžového kdyžtak *rfl* i ostatní karty super, s Elvisem jsi to moc nevychytal, ale jak jsem ti už psal, bude to super artikl na prodej nebo výměnu. Líbí se mi třeba i Connor na Retro Rainbow nebo Gibson na Retro Blue Rainbow, to jsou krásné karty.

Jinak je zajímavé, že jsi v obou boxech chytl jen 2 limitované paralelky. Ano, 2 jsou garantované (stejně jako tomu bylo už v loni), ale ve většině boxů jsou prostě 3 a to jsem viděl už asi 80 boxů *rfl* třeba konkrétně v tom, co rozbaloval Pavel pro GB byl myslím jen 1 nebo maximálně 2 boxy se 2 limitkami, to samé náš ACC case, co rozbaloval Matěj. Odhadem bych řekl, že tak v 80% boxů jsou prostě ty limitované 3.

K tomu rozmělnění nižších limitů. S těmi update podpisy je to zajímavá myšlenka, ale myslím, že to není hlavní kámen úrazu. Já si myslím, že tím největším problémem je ePack. Díky tomu, že pro tuto platformu nemusí tisknout řadovky, tak podle mě dost ušetří a můžou si dovolit tento oblíbený produkt vydat v mnohem vyšším nákladu než dřív a jako důkaz jsou Violet Pixels paralelky v limitu /399. Tak vysoká limitace u Platinumek ještě nebyla, vždy bylo maximálně /199 a to bývaly garantované 3 paralelky na box. Teď jsou 2 (i když jen teoraticky, jak jsem psal výše), ale přitom kusů všech paralelek je díky vyššímu limitu mnohem mnohem víc, tím pádem je jasné, že muselo vyjít taky mnohem víc boxů, aby bylo paralelky kam dát. A tím pádem je samozřejmě mnohem těžší trefit nízkolimitované kousky. Co jsem tak vypozoroval, tak Orange Checkers /25 vychází zhruba 1 na inner case a Emerald Surge /10 je cca 1 na master case, což je fakt celkem málo. Golden Treasures jsem v 80 boxech neviděl ani jednu :)

Každopádně pořád je to podle mě nejlepší produkt na trhu a aspoň jeden boxík si taky budu muset vyzkoušet, ne-li víc...
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
Chrostik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1572
Registrován: pát 21. čer 2013 15:03:25
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 OPC Platinum 2 boxy

Příspěvek od Chrostik »

Za mna je tento rocnik Platinumiek velmi slaby... asi som jediny, komu sa nepacia nove paralelky Sunset (nemozem si pomoct, toto by som spravil aj ja v skicari, pride mi to proste amaterske) a hlavne to plnenie je katastrofa... v kazdom boxe dve limitovane paralelky, pricom tie vyssie limity v oboch pripadoch, v prvom aspon /199 a /149, druhy box este horsie /199 a /399, k tomu dva nelimitovane podpisy (este Elvis dobre, Kuzy je ale karta za par drobnych)... podpisy tu este boli celkom schopne, videl som aj brejky kde sa tahali dva najvyssie limity 399 a 199 a k tomu na podpise Lizotte alebo podobni noname hraci... plnenie je tento rok strasne odflaknute, zase len ide UDcku vytlct z ludi co najviac prachov... ak to takto pojde dalej, tak si zabiju skvely produkt... jo a dalsia vec, ktora sa mi nepaci oproti predoslym rocnikom - vynechali legendy, kazdy rok boli karty 141-150 legendy, tento rok ich vynechali... od boxu za 80 dolarov by som proste cakal viac ako toto... za mna palec dolu :thumbdown:
Eric Lindros - 3600+ / ???
http://www.chromc.eu/
Obrázek

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: 2019-20 OPC Platinum 2 boxy

Příspěvek od DJjandy »

Ano, pro někoho je třeba Lizotte no name hráč, pro mě je to mladý nadějný hráč, který udělal stejně bodů, jako "superhvězda" Kakko a o dva body víc, než další "megastar" Jack Hughes a to prosím v těžce podprůměrných Kings... ;)
Ale to jen tak pro zajímavost, v podstatě s chrostikem souhlasím, plnění by mohlo být malinko lepší, ale možná jsme jen prostě moc zhýčkaní. ;)
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2914
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 OPC Platinum 2 boxy

Příspěvek od DaveBrownsound »

Chrostik píše:Za mna je tento rocnik Platinumiek velmi slaby... asi som jediny, komu sa nepacia nove paralelky Sunset (nemozem si pomoct, toto by som spravil aj ja v skicari, pride mi to proste amaterske) a hlavne to plnenie je katastrofa...
Nejsi, prave jsem na tu paralelku koukal a rikam si, no do pr*ele, co to je za hruzu? :-)
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

spalekmichal
Opora
Opora
Příspěvky: 200
Registrován: úte 22. pro 2015 12:21:13

Re: 2019-20 OPC Platinum 2 boxy

Příspěvek od spalekmichal »

Mě by Kuzy rozhodně neurazil. Ale ty UPDATE jsou dost nešťastné. Chápu, proč to dělají, ale vadí mi to.

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: 2019-20 OPC Platinum 2 boxy

Příspěvek od freddy-NJD26 »

Ja mam uplne stejnej nazor jako Chrostik , rozhazu si tady DEIVA,LASTIKA a BIANCA

Ale videl sem BREAK od MILOSE CHRTKA , ty dva MASTER CASY nebo nevim jak se jim rika nebo co to bylo , myslim ze 2x po 16ti boxech ...

Box stoji 2,5 litru a ty voe za 40 litru a pomalu nic za to ...Skoro nic se nevytahlo , ja se priznam ze uz sem na to ani nechtel moc koukat

Kdyz rozbaloval MAPKO , tak to mi bavilo vic ..ale protoze to marian umi vic/lip prodat a asi ze se zname z fora, je to takovy kamaradctejsi a ma fajn hlasky u toho :thumbup: ...Rozbaloval se 8 box CASE ? ...hned v prvnim boxu se vytah AU MAKARA a rikal ze snad to neni CASE HIT a skoro taky byl , pak se vytah McDADA,,,ale to je trefa snad jedna k tisicu ,....me slo o to ale ze koupis 8 boxu a ten MAKAR nebyl ani limit. Sice jak psal DEIV ze tech paralelek se bude vic vazit ale me to pride jako vojeb na lidi, ale muj nazor :angel: ...hlavne ze to dela radost vam , co fakt ty boxy rocne kupujete hodne !!!!

A Jandaacku , nemuzes srovnavat LIZOTTA s Kakkem a Hughesem :) ...Blakeovi je uz 22 a tem rybizkum pouhejch 18 ...a myslis ze mi nejsme podprumerny ? :lol: my se taky placame v lejnech jako KINGS :D
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2019-20 OPC Platinum 2 boxy

Příspěvek od deiv14 »

Freddy, přece si někoho nerozhážeš jen tím, že máš jiný názor, vždyť nejsme děti *rfl*

A je fakt, a to jsem i psal, že prostě těch nízkolimitovaných paralelek je tam prostě očividně méně než dříve, což je škoda a ten produkt to docela sráží, aspoň v mých očích. Pro mě totiž nikdy v Platinumkách nebyl hlavní hit ten podpis, ale právě parádní paralelky, ale letos je spousta boxů, kdy máš prostě jen Violet Pixels a/nebo Red Prism a to je sakra málo, tyto 2 Honzovy boxy budiž příkladem.

Na druhou stranu, tohle je podle mě pohled přes finanční stránku věci. Nikomu ho neberu, je logický a opodstatněný. Já nabízím jiný pohled a to pohled sběratele, který má radost z pěkných karet, nehledě na nějakou finanční hodnotu. A letošní Platiumky, ačkoliv jsem je zatím neviděl naživo, na mě působí opravdu parádním dojmem. Většina paralelek vypadá moc hezky, dokonce i základní Rainbow se mi líbí, o Retro Rainbow ani nemluvě. Retro Blue Rainbow jsou jedny z nejhezčích Retro paralelek a Green Houndstooth (viděl jsem jen 1 v cca 90 boxech) vypadají taky moc hezky. Zpátky k base paralelkám. Sunset jsou docela kontroverzní, na skenech mě nezaujaly, podle videí vypadají dost slušně, ale tady to bude hodně subjektivní záležitost. Naopak Matte Pink se mi líbí fakt hodně, to se myslím povedlo. Violet Pixels moc nemusím, ale když je budu brát jako náhradu za dřívější Traxx, tak je musím hodnotit pozitivně. Red Prism jsou každý rok a je to takový dobrý standard. Arctic Freeze letos vypadají jinak než v loni, jsem na ně naživo hodně zvědavý, protože ty loňské považuju za jedny z nejhezčích Platinum paralelek vůbec. Seismic Gold je jediná paralelka, která nejen, že byla ve všech ročnících, ale drží si pořád stejný limit /50, a letos vypadají fantasticky. Orange Checkers a Emerald Surge jsou letos de facto case hity, jak jsem psal výš, a trefit je musí být skvělý pocit, možná si jich lidi paradoxně budou víc vážit, i když samozřejmě ten limit je pořád stejný, tak poměr vkládání je vyšší vzhledem k evidentně vyššímu nákladu vydaných boxů. No a o Golden Tresures se bavit nemusíme, to je prostě doslova poklad. A teď jde o to, že přese všechny letošní negativa je pořád v každém balíčku minimálně jedna, ale většinou dvě lepší karty a rozbalovat tento produkt je prostě ohromná zábava a to je pro mě mnohem důležitější, než řešit za kolik se která karta dá střelit a kolik procent ceny boxu se mi vrátí :)
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 750
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: 2019-20 OPC Platinum 2 boxy

Příspěvek od elektrikar »

deiv14 píše:Retro Blue Rainbow jsou jedny z nejhezčích Retro paralelek a Green Houndstooth (viděl jsem jen 1 v cca 90 boxech) vypadají taky moc hezky.
a já viděl break boxu kde byli 2 tyto karty a jedna z nich rookii
a s těmi Retro Blue Rainbow s tebou souhlasím, ty by stáli za to vysbírat aspoň těch 50 bez nováčků
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: 2019-20 OPC Platinum 2 boxy

Příspěvek od lastik »

Freďáčku, proč by sis mě měl rozházet? Já sám jsem psal, že letos to plnění je bída, to ale neznamená, že nemám z tohoto otvírání radost. Jak víš boxy neotvírám kvůli penězům, ale protože mě to baví. Jasný je fajn, když hitneš nějakou petelici, ale když ne, svět se přece nezboří. Kdybych nehitl Elvise den předtím v breaku, tak skáču 2 metry vysoko, takhle mě to zamrzlo, protože už ho mám a nemám místo něj další RC Auto do sbírky. S tím, že se u Miloše nic nechytlo bych celkem nesouhlasil, už jen ten Crosby AU je raketa jako prase, co si myslím, že tak 1/5 toho casu zaplatí sama o sobě.

A pro mě osobně by byl MAKAR AU base největší výhra, rovnou do sbírky :)

Jinak souhlasím, že ty Blue Rainbow Retro jsou fakt nádherný!

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: 2019-20 OPC Platinum 2 boxy

Příspěvek od DJjandy »

Freďáčku, Lizotte je možná starší, ale taky o půl metru menší, než všichni ostatní. :D
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: 2019-20 OPC Platinum 2 boxy

Příspěvek od freddy-NJD26 »

lastik píše: Crosby AU je raketa jako prase
Jee tak to sem nevidel , to se omlouvam ...

jako kdyz porovnas cenu jednoho boxu , 2,5 tisice tak je to prijemny rozbalovani pri dnesnich cenach HIGH ENDU ...ale kdyz se to nabali na CASE ,tak mi to pride o dost slabsi , das za to 30 papiru a mas tam par PARALLEK...Radovek je zkratka moc a asi sme teda zhejckany limitama v dnesni dobe ...ale na tech 8, 16 nebo jak sou ty baleni boxu , jich je hodne malo !!!!
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 OPC Platinum 2 boxy

Příspěvek od Omerta »

DJjandy píše:Ano, pro někoho je třeba Lizotte no name hráč, pro mě je to mladý nadějný hráč, který udělal stejně bodů, jako "superhvězda" Kakko a o dva body víc, než další "megastar" Jack Hughes a to prosím v těžce podprůměrných Kings... ;)
+1

.... a to s nejmenším icetimem z těchto tří a nejlepším Corsi
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2019-20 OPC Platinum 2 boxy

Příspěvek od Bianconero »

Taky nejsem úplně fanoušek Sunsetů. :D Za mě je to tapeta z mobilu a přes ni hráč. U nováčků s bonusovým rámečkem. Jakoby si řekli, "pojďte, projedeme každý, kdo má co v mobilu za scenerie a práskneme to jako paralelku". :lol: Mohli jsme mít namísto Sunsetu třeba Sunrise, Midnight nebo kdo ví, co ještě. :D

Co se týče plnění a celkového pohledu, ztotožňuju se s Deivem. Ten produkt se mi líbí a spoustu karet si pořídím do sbírek jednotivých hráčů. Snad se zadaří co nejvíc karet. :)

Díky za break, Honzo. :thumbup:
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

MAGIC41
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte 14. dub 2020 9:01:58

Re: 2019-20 OPC Platinum 2 boxy

Příspěvek od MAGIC41 »

Sám som otvoril minimálne 8 boxov platinum ale 2 roky dozadu, takže chápem, že sa ti tie karty páčia. Gratulujem k Elvisovi :thumbup: už len aby došiel. Ja som na redemption Boesera čakal neskutočne dlho.

Odpovědět

Zpět na „Duben/April 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host