2020-21 OFS Classic

Žhavé novinky týkající se sezóny 20 / 21
Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2020-21 OFS Classic

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Bůh ví že bych strašně rád odpověděl a diskutoval nad tímto tématem, ale pokud chceme mít karty alespoň na začátku prosince tak na nich musím 12 hodin denně pracovat.
Až tahle "dřina" pomine, spojím se s panem Urbánkem a zkusím s ním připravit rozhovor, kde se pokusím vysvětlit všechny problémy okolo vydávání karet v Čechách

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2020-21 OFS Classic

Příspěvek od worlikk »

Plnění Hobby a Collectorů...

http://www.ofscards.com/drupal/cs/conte ... 21-serie-i

Dalších 258 paralelních verzí, zase jiných než v minulých letech...další argument "proti" v mém rozhodování pokračovat v dalším ročníku
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
Martas
Opora
Opora
Příspěvky: 290
Registrován: čtv 27. lis 2014 11:12:54
Bydliště: Ostrava

Re: 2020-21 OFS Classic

Příspěvek od Martas »

Abych se přiznal, letošní OFS mě zatím ničím neláká, vypadá to na base Vítkovic, a možná si posbiram jako každý rok masked měn....
Pro mě to letos přijde moc barevné, a těch limitek je už asi celkem hodně. Ale na druhou stranu, co chcete vymyslet s 14ti mancafty? Nedá se každou sezónu udělat top karty, ale v této situaci si myslím, že byla odvedena slušná práce.

Edit: Opraveno, nějak jsem si to neuvědomil. *bang* *lgh* Díky za upozornění. *cl*
Naposledy upravil(a) Martas dne stř 25. lis 2020 8:14:26, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2020-21 OFS Classic

Příspěvek od smiesek »

Martas píše:16ti mancafty?
*myslim* není jich jen 14?

škoda striktního počtu řadovek od týmu 14-15ks, prostě žádné hranice, práskat tam hráče jeden za druhým, tak hold, někdo bude mít 5 karet, jiný zase 20 karet, pak vydávat kartu hráči, který odešel v průběhu sezony ve II. sérii z logiky věci nebude mít takovou váhu

Paralel řadovek je moc, asi to bude tím, že tam o proti loňské I. sérii nejsou Legendy, Východ vs. Západ, paralelní verze mistrovských karet Vítěz TELH.

V I. sérii klidně mohli být i Trenéři a vůbec nevadí, že hold na někoho by se nedostalo. Teď už asi těžko se budou vydávat karty odvolaných trenérů Pardubic, což je škoda :)

V tabulce přehledu plnění mi chybí Game Used - minimálně Nameplate, pokud se s nimi počítá, zdali i nějaká další limitovaná (/5) je ve hvězdách.
Personal Signature si myslím, že taky nebude pouze jedna verze, ale můžu se mýlit a letos to bude změna :D

Tím pádem, asi bych nebrala plnění boxů jako za uzavřené, třeba se ještě něco přidá :angel:
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
Martas
Opora
Opora
Příspěvky: 290
Registrován: čtv 27. lis 2014 11:12:54
Bydliště: Ostrava

Re: 2020-21 OFS Classic

Příspěvek od Martas »

smiesek píše:
Martas píše:16ti mancafty?
*myslim* není jich jen 14?

Díky za upozornění. Nějak jsem se musel ukliknout. Opraveno... *rfl*

HogoFogo
Opora
Opora
Příspěvky: 267
Registrován: ned 02. bře 2014 11:06:46
Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: 2020-21 OFS Classic

Příspěvek od HogoFogo »

Pokud mě počty neklamou, tak v loňské sérii bylo také 7 verzí řadovek ... takže tím, že letos není Západ/Východ, to asi nebude ...

Uživatelský avatar
klajda
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 192
Registrován: pon 30. říj 2017 1:59:03
Kontaktovat uživatele:

Re: 2020-21 OFS Classic

Příspěvek od klajda »

Já spíš nechápu, proč jsou skoro všechny verze vedeny jako modré? Blue paralel, Blue Cut paralel, Blue Aquadrop paralel, Blue Neon paralel, Blue Icewater paralel? Pokud by měly skoro všechny verze nějaký nádech modré, sice by to bylo asi nějak ucelené, ale nudné? Kor když budou tak barevné inserty. Ale třeba to bude jinak. *nevim*
Obrázek

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2020-21 OFS Classic

Příspěvek od DaveBrownsound »

To jsem si říkal taky a bojím se, že to bude pořád stejná karta jen s jinou folii...
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
Tomas99
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 724
Registrován: pát 30. pro 2011 11:51:20

Re: 2020-21 OFS Classic

Příspěvek od Tomas99 »

Předně chci napsat že nechci nikoho hanit ani pomlouvat produkt. Jsem rád že vychází české karty !!!

ale já to nějak nechápu...

Pokud se nepletu tak se debatovalo proč vychází toliko paralelek k základním kartám. Letos: /99 /25 /20 /15 /10 /5 1/1 ...

Nevím, ale to opravdu je třeba to mít odstupňované po pěti ? proč není třeba /99 /25 /10 a 1/1

Ruku na srdce ale kdo z nás bude shánět komplet duhu hráčů jako Dvořáček, Dvořák, Kalina, Koštálek (to jsem záměrně jmenoval ze Sparty kterou sbírá vícero lidí) ...

Mě osobně stačí si sehnat Sparťany na base setu a možná tak duhu od Pecha (dříve Hlinky). Ale určitě nebudu shánět duhu od všech Sparťanů...

To spíš si seženu podpisovky, tedy pokud nebudou mít limit /5 :) To zas bude za raketu... ( i když letos asi chápu že můžem vůbec být za podpisovky pokud bodou rádi ..)
sbírám: Doughty, Getzlaf, Lundqvist, Dopita, Jagr ...
sháním karty J.Dopity ze série OFS Classic 2019 80 let Vsetínského hokeje

Evutan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: sob 11. srp 2018 13:29:25
Bydliště: Ostrava/Brno

Re: 2020-21 OFS Classic

Příspěvek od Evutan »

Zdravím,

hobby boxy už jsou v prodeji a chtěl jsem se zeptat, jestli nemá někdo kompletní seznam karet s jejich limitacemi?

Děkuji.

luisplskuj
Opora
Opora
Příspěvky: 200
Registrován: pon 18. úno 2013 17:18:13
Bydliště: Vlachovice/ Zlínský kraj

Re: 2020-21 OFS Classic

Příspěvek od luisplskuj »

Ahoj, chtěl bych připojit pouze jeden komentář k nové sérii. Nelíbí se mi, že karty již jsou v prodeji (Hobby boxy), aniž by byly známy checklisty všech karet ze série. Bylo fajn, jak OFS začalo představovat nové karty od řadovek, přes insertní série, ale na to hlavní se jaksi zapomnělo? Mám na mysli memo karty, podpisy nebo buybacky. Na internetu si již karty můžeme koupit, ale zatím vlastně nevíme, co komu a v jaké limitaci vyšlo?

Pokud to bude číst někdo z týmu OFS, neberte to prosím jako kritiku, spíš jakýsi návod stran příští série. Já jsem ten poslední, kdo by chtěl OFS kritizovat, jsem Vaším věrným odběratelem.

Chtěl bych prostě jen, aby byl znám kompletní checklist před vypuštěním boxů (karet) do oběhu.

Díky a mějte se, už se na nové karty těším :-)
Sbírám karty OFS, hlavně zlínské hráče.Zatím sbírka Zlína čítá asi 1400 karet.

e-mail : DominikPlsek@seznam.cz

ukázka karet : http://luisplskuj.rajce.idnes.cz/

Evutan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: sob 11. srp 2018 13:29:25
Bydliště: Ostrava/Brno

Re: 2020-21 OFS Classic

Příspěvek od Evutan »

Tak vypadá, že checklist je nějaký venku i když mi přijde, že je trošku nekompletní, nebo personal signature a buyback karty vypadly.

Vypadá, že Vítkovičtí hráči jsou jako obvykle diletanti a nepodeposují se :-D 1 podpis :-D

HogoFogo
Opora
Opora
Příspěvky: 267
Registrován: ned 02. bře 2014 11:06:46
Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: 2020-21 OFS Classic

Příspěvek od HogoFogo »

Já myslím, třeba se pletu, že tohle je nezájmem klubů. Ty kluci za to nemůžou ...

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2020-21 OFS Classic

Příspěvek od worlikk »

HogoFogo píše:Já myslím, třeba se pletu, že tohle je nezájmem klubů. Ty kluci za to nemůžou ...
Tohle mělo být podle mne už dávno pořešené ze strany BPA v rámci marketingové propagace extraligy. OFS se pak může stavět na hlavu, ale když na to ty kluby budou srXt, tak výrobce nezmůže nic
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Evutan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: sob 11. srp 2018 13:29:25
Bydliště: Ostrava/Brno

Re: 2020-21 OFS Classic

Příspěvek od Evutan »

A asi poslední z insertu má náhledy na světě
http://ofscards.com/drupal/cs/content/p ... 21-i-serie

Vypadá, že letos za karty Vítkovic ušetřím :-D

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 749
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: 2020-21 OFS Classic

Příspěvek od elektrikar »

konečný oficiální seznam podepsaných karet pro I. sérii OFS Classic 2020-21 obsahuje karty, které se nám vrátily z klubů do data uzavírky a které následně prošly kontrolou kvality karet a podpisů, aby mohly být vloženy do balíčků a boxů
vypadá to že některé kluby na to hází bobana *cry-a*
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2020-21 OFS Classic

Příspěvek od Lukyn55 »

letošní karty mi osobně přijdou vzhledově takové, nevím jak to dobře popsat, podivné?
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2020-21 OFS Classic

Příspěvek od pavelbart »

Mně se na tom líbí, že to je hodně jiný, originální. Po dlouhý době je to karta, ten podpis, která mi nic nepřipomněla.
A to já osobně uznávám, i třeba za cenu neortodoxního designu. A myslím, že zrovna toto, bude vypadat naživo slušně. Můj odhad a karty jsem opravdu live neviděl.
V této sérii je cítit velká snaha po změně, což je chvályhodné. Ale třeba insert Unique shooters je opravdu divný.
Líbí se mi naopak insertík golmanů. Mám dojem, že šlo grafikovi o jednotný design, ale ty karty vypadají na první pohled každá, jak z jiné série.
Ale originalita tady je. A za to za mě, palec nahoru. Hodnotit je lepší, až když to člověk má v ruce... Game Used mají často hezké kousky memorabilií. To asi lidi taky neurazí.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2020-21 OFS Classic

Příspěvek od pavelbart »

Na našem webu probíhá GROUP BREAK Collector´s Casu.
https://www.hokej-karty.cz/hokej-karty/ ... OUP-BREAKS

Jinak ty podpisy opravdu vypadají parádně naživo. Je použita krásná fixa, je to takové pěkně matné. Fakt zajímavý design.
Souhlasím s paralelkami. Naše extraliga není plná zajímavých jmen, spíš naopak, tedy vysbírat pro lidi paralel celého týmu, kde jsou 2 ,3, někdy možná 5 zajímavých hráčů, není úplně lákavé. Ale memorabilia karty jsou tento rok pěkně udělané. myslím, že jde o dobrou práci OFS.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 749
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: 2020-21 OFS Classic

Příspěvek od elektrikar »

nové balení, blaster box, s novou paralelkou

http://www.ofscards.com/drupal/cs/conte ... laster-box
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Odpovědět

Zpět na „2020 / 2021“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host