5 x box UD 19-20 series 2

Boxy otevřené sběrateli v měsíci březnu 2020.
Odpovědět
paulusu
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 597
Registrován: úte 12. črc 2011 11:03:29
Bydliště: Zlín

5 x box UD 19-20 series 2

Příspěvek od paulusu »

Nedávno jsem využil akce na místním e-hopu a koupil jsem si si 4 boxy nových UD series 2 a pátý box jsem dostal jako bonus v rámci akce. Cílem bylo poskládat si jako každý rok base set a vytáhnout si co nejlepší sestavu young guns do sbírky. Tady je výsledek:

box číslo 1

na začátek OPC
Obrázek

UD Portraits a Canvas
Obrázek

A na závěr Young Guns, kde se podařila Young Guns Canvas Checklist a hlavně Young guns Cale Makara
Obrázek

Hned první box se povedl nad očekávání.

box číslo 2

OPC
Obrázek

UD Portraits a Canvas
Obrázek

Tentokrát se nepovedla YG Canvas, ale zase se povedla Rookie Materials Kirby Dach
Obrázek

Druhý box si myslím, že se taky povedl.

box číslo 3

OPC
Obrázek

UD Portraits a Canvas
Obrázek

Dvakrát se mi podařilo vytáhnout kartu Noaha Dobsona
Obrázek

Young guns - potěšila young guns Kirbyho Dacha
Obrázek

Se třetím boxem jsem taky spokojený, kromě povadených Young guns, se podařila Rookie materials a taky YG Canvas

box číslo 4

OPC
Obrázek

UD Portraits a Canvas - opět chybí jedna Canvas !!!
Obrázek

Young guns
Obrázek

No a na závěr tohoto boxu jsem nechal chybějící Canvas a taky se podařila další Rookie Materials. No a podařily se vytáhnout parádní jména - Victor Olofsson a Jack Hughes
Obrázek

Tak box 4 byl taky parádní, z mého pohledu druhý nejlepší obsah hned po boxu s Calem Makarem

box číslo 5

OPC
Obrázek

UD Portraits a Canvas
Obrázek

Young guns - na závěr super karty Barretta Hatona a taky YG Canvas Volkova
Obrázek

Takže i poslední box se povedl.

Když shodnotím obsah všech boxů, tak z mého pohledu se všechny povedly a jsem spokojený. Dal jsem dohromady byse set a podařilo se mi vytáhnout do sbírky 23 nových young guns a mám i něco zajímavého na případné výměny.

Do sbírky jdou všechny Young guns, duplikáty Young guns jsou na výměnu stejně tak jako všechno ostatní - OPC, Canvas (včetně young guns), Portrait, Rookie materials a taky je k dispozici jeden kompletní base set.

Odpovědět

Zpět na „Březen/March 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host