UD Allure

Boxy otevřené sběrateli v měsíci únoru 2020.
Odpovědět
steky
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 148
Registrován: ned 10. črc 2011 11:08:50

UD Allure

Příspěvek od steky »

Zdravím všechny sběratele. Neodolal jsem a vyzkoušel jsem nový produkt od UD a musím říct, že karty se mi velmi líbí.
Jaký jsem měl štěstí posuďte sami, ale za mě dobrý.

Obrázek
Obrázek

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: UD Allure

Příspěvek od peldap »

Souhlas, tahle série je fakt povedená. Za mě tedy parádní boxík, určitě jsi měl lepší box než já, gratulace!!!

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8450
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: UD Allure

Příspěvek od Hans »

Ty karty musí být naživo parádní. Bohužel cena boxu naprosto tragická. Třeba se mohli v UD jednou vykašlat na podpisy a jersey karty a udělat to o polovinu levnější. Obsah nemůžu posoudit, protože netuším, co se z toho dá tahat, ale ty die-cut paralelky jsou prostě nádherný!

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: UD Allure

Příspěvek od radek850 »

Allure je jedna z mála sad za poslední období, které musím ud fakt pochválit. Cena mi přijde rozumná, karty jsou to nádherné, a potenciál na nějaké pecky tam také je, takže to za mě má naprostý smysl.
Box jsi podle mě měl docela pěknej, asi bych si přál na podpisu něco trochu zvučnějšího,ale mohlo být i hůře, mnohem...
Buď svůj.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: UD Allure

Příspěvek od pavelbart »

Vnímám to přesně jak píše Radek. Krásný řadovky, krásný inserty, hodně verzí pro "duhaře", můžou tam být i oprvadu slušný karty (auto patch třeba)... tohle asi takový průměrný box. Sice Nico Sturm hit, ale jméno asi zatím nic moc. Pro mě osobně překvapení, jak vysoko se prodávají ty limitovaný paralelky, nebo aspoň prodávaly po vydání, teď jsem to už nesledoval... Jinak Hayton je hodnocen jako výborný prospect, jen škoda, že ho zas ulovila Arizona:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: UD Allure

Příspěvek od leebour »

Nádherné sú :thumbup: základ na Binningtona je taaam *drink*

Odpovědět

Zpět na „Únor/February 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host