UD Series 1 2019-20 Tin + 2 balíčky

Boxy otevřené sběrateli v měsíci lednu 2020.
Odpovědět
Uživatelský avatar
machrDoma
Nováček
Nováček
Příspěvky: 33
Registrován: sob 25. led 2020 13:39:28
Bydliště: Kadaň

UD Series 1 2019-20 Tin + 2 balíčky

Příspěvek od machrDoma »

Po relativně krátké úvaze jsem se jako odměnu za zvládnutí semestru rozhodl koupit plechovku series 1 2019-20 a k tomu hobby balíček 19-20 Artifacts a jeden hobby OPC Platinum 18-19.

Plechovka za mě velmi povedený design, sice Crosbyho moc nemusím, ale i tak se líbí.

Obrázek

Base karty se mi moc líbí, jen škoda, že dost z nich mělo takové ty stříbrné čárky posunuté nahoru nebo dolů a občas se dotýkaly i jména hráče. Škoda :thumbdown:

Nejdříve 2 balíčky, The Great One #/399 vždycky potěší a Elias na Marque rookie je za mě super.

Obrázek

Dále jsem skenoval jen inserty (u base se povedlo jen pár doublů, takže hezké doplnění setu). V plechovce byl jeden portrét a dvě canvasky, za což jsem rád, protože osobně je mám velmi rád. Dále se zadařilo vytáhnout Shooting Stars Goalies, jedna z 5ti plechovek, to je fajn, škoda jen, že jméno pro mě není úplně top :angel: První Young gun je ok a O-Pee-Chee glossy naprosto super.

Obrázek

A nakonec poslední balíček z plechovky, ještě se mi podařilo ho odpočítat a nechat jako poslední :D

Jakmile jsem ho tam uviděl tak jsem si dal kolečko kolem pokoje plné radosti :lol: Vím, že to není něco jako 1of1, ale tohle je pro mě mega pecka.

Dámy a pánové, #1 draftu 2019 - Jack Hughes Young Guns

Obrázek

Celkově jsem z plechovky nadšený, i kdyby tam byla jiná YG, tak za mě je tenhle produkt hodně pěkný a za rozumnou cenu *cl*
Victor Mete , Ryan O'Reilly, Tomáš Plekanec Collector
Go Habs Go!

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: UD Series 1 2019-20 Tin + 2 balíčky

Příspěvek od Bianconero »

Krásná trefa, gratuluju! *prty* A ty OPC Glossy si taky vychytal náramně. :thumbup:
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Odpovědět

Zpět na „Leden/January 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host