Vánoční nadílka

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2019.
Odpovědět
Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Vánoční nadílka

Příspěvek od lastik »

Ahoj,

konečně mám trochu času, tak se pochlubím i já svojí Vánoční otvíračkou, původně jsem měl plán koupit 30box Master Case ClearCutek a dát si každý den jeden box, ale za prvé už byly vyprodané a za druhé jsem stihl koupit 6 z 10 karet Cartera Harta na ebayi i na CZ rybníčku za hodně slušné peníze a z těch 4 zbývajících je jedna High Gloss /10, další 1/1 (která už je u jinýho sběratele Harta), Canvaska /25 a Embedded Endorsements /3, takže nic moc šance, tak jsem něco pošetřil na další karty Cartera a koupil tohle

Obrázek

Ještě tam chybí jeden box 2018-19 SP Authentic, který přišel dřív než tyto a zapomněl jsem ho tam dát

Tak pojďme na to....

2018-19 OPC Platinum
Retro - Elli a Kokotka :D na pohodu
Obrázek

Rainbow
Obrázek

Violet Pixels - jeden Jandyho cedník *rfl*
Obrázek

Inserty - myslím, že jména moc lepší být nemohly
Obrázek

Limitky
Obrázek

Podpis - jméno průměr, ale tyhle karty jsou moje nejoblíbenější, takže spokojenost veliká
Obrázek


2018-19 SP Authentic box č.1
Red, Spectrum FX a Update - Redky super sestavička
Obrázek

RY Milestones, Draft Day a Authentic Moments
Obrázek

Future Watch Auto - jména sice nic moc, ale pro našince dobrý a navíc Inscribed
Obrázek


2018-19 SP Authentic box č.2
Red, Spectrum FX a Update
Obrázek

RY Milestones, Draft Day a Authentic Moments
Obrázek

Future Watch a Future Watch Auto - nooo k tomu bych se asi nechtěl ani vyjadřovat *lgh*
Obrázek


2018-19 Ultimate Collection box č.1
Obrázek


2018-19 Ultimate Collection box č.2
Obrázek


2018-19 Ultimate Collection box č.3
Obrázek


Tak a to je vše, teď si určitě říkáte, ty vole, za takový prachy je to teda pěknej Prosser :D (Pro ty co neví, mrkněte na break Twentyho). Průser by to byl, ale pozornější už si všimli, že někde chybí pár karet, které jsem si pro vás schoval na konec jako mojí TOP 3 tohoto breaku, takže...




















3.místo - asi nejlepší nováček tohoto ročníku, kterého chcete chytnout. Navíc na mé hodně oblíbené kartě, protože jsou fakt krásný naživo!! Vytažen z 3.boxu Ultimate
Obrázek

Bohužel ty bílé tečky pod Showcase je výrobní vada, ostatní je prach na skeneru.

2. místo - stručně a jasně Flower Power na Base Auto /25. Vytažen z 1.boxu Ultimate
Obrázek

a 1.místo - Legenda obranných řad dvou týmu v NHL
.
.
.
.
.
když, jsem ji kdysi viděl vytáhnout v breaku na CnC, tak se mi strašně líbila a přál jsem si ji taky vytáhnout
.
.
.
.
.
bystřejší pochopili, že 1of1 to teda nebude :D
.
.
.
.
.
navíc je v tom druhém neobvyklém dresu
.
.
.
.
.
Hard Signed auto hráče, kterého jsem vytáhl poprvé ze svých otvíraček
.
.
.
.
.
vytažen z boxu č.2 SP Authentic
.
.
.
.
.
nosil dres s číslem 4
.
.
.
.
.
dámy a pánové Mr. Bobby Orr za Chicago Blackhawks!!
Obrázek


No nakonec si myslím, že otvíračka byla parádní, co vy na to? Já jsem fakt happy z každého boxu, co jsem měl. I ostatní hity byly super (Trocheck base auto, Guenztel Ult.Access auto, Dal Colle nádhernej kousek patche atd.) Takže super, vidíme se zase u nějaké z dalších otvíraček.
Všem do nového roku, hlavně zdravíčko a spokojenost, to je nejdůležitější, pak samozřejmě hodně štěstí do otvíraček a parádní kousky do sbírek, mějte se nádherně!!

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční nadílka

Příspěvek od DzEjDy »

Letošní rok šel UpperDeck do sebe a začal nám ty boxy konečně plnit téměř vždy s alespoň jednou velmi zajímavou kartou. Už to není o dvou, třech boxech z celýho case. Takže za to palec nahoru! :thumbup:

Ty base podpisovky z Ultimate jsou karty blížící se graficky k dokonalosti. Kdyby ten checklist nebyl pouze o jménech současnosti, ale bylo by tam i pár starších pánů, tak bych je už asi sbíral... Celkově parádní otvíračka, uměl sis vybrat!
Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Vánoční nadílka

Příspěvek od Bianconero »

No panečku, ten MAFík je boží! A pan Robert "nejlepší obránce všech dob" Orr? Grandiózní! *prty* Jinak Vincek, Jake, Suomela, krásný karty!

Tobě taky všechno nej a hlavně zdravíčko, když je zdravíčko, všechno může být v cajku, když se chce. Příště nějaký case kámo! :lol: :D :wave:
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční nadílka

Příspěvek od Maurice Richard »

Kujwa, to je závěr roku! Paráda, gratulace!
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: Vánoční nadílka

Příspěvek od deiv14 »

No konečně Honzo, na tento break se těším celé svátky *rfl* myslím, že jsi dopadl dost slušně, Rookie Auto Seismic Gold je parádní karta, nehledě na jméno, a ani to mi nepřijde úplně nejhorší. Ovšem MAF a Mr. Orr, to jsou opravdové skvosty a zaslouženě vytažené karty *ano* vše nejlepší do Nového roku a ať se v dalších otvíračkách daří minimálně stejně dobře *placnuti*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: Vánoční nadílka

Příspěvek od leebour »

Lastíku gratulujem *cheer* *cheer* *cheer* nádhera MaFína úžasná kartica. Prajem všetko dobré a taktiež najmä zdravie *mrk*

Zdenek1968
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 607
Registrován: sob 03. pro 2011 22:29:14
Bydliště: Praha 9

Re: Vánoční nadílka

Příspěvek od Zdenek1968 »

Pěkné karty a Bobby to vyšperkoval !!! Gratuluji.
Ať se breakovací štěstí v novém roce drží všech odvážných :-)

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 749
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: Vánoční nadílka

Příspěvek od elektrikar »

ty 2018-19 Ultimate Collection se UD celkově povedly
a ORR škoda mluvit *gc*
gratuluji k úlovkům
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční nadílka

Příspěvek od jarosenko »

Moc pěkně Honzo :)

Top tři hity krásně rozdělené. Super nováček, současná star a legenda :-D

Mě se líbí asi nejvíc ten Mafík. To je graficky úžasná karta. Hard podpis v parádním limitu.

Gratulace :thumbup:
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: Vánoční nadílka

Příspěvek od Jirzik-ACS »

Tak to byla krása, doufám, že když jsem 1.1. viděl takhle parádní brejk, že tomu tak bude po celý rok!!! takže hodně štěstí, zdraví a petelic do roku 2020:)

dík za brejk a gratulace *thks*
Mike Modano!!!

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční nadílka

Příspěvek od SugarRay »

MAF je nádhernej !!
Obrázek

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční nadílka

Příspěvek od Omerta »

Nó, tak k tomuhle brejku se dá pouze gratulovat. MAF je parádní karta, ale stejně tak i "Gencl a Troček" nebo i Hyka.

No a ohledně toho Bobbyho.... v jednom takovým brejku jsem na CnC byl a měl jsem samozřejmě Bruins. Když zahlásil Bobby Orr, tak jsem měl radost jako malej Jarda. Bohužel pak ji otočil a karta za Hawks....krve by se ve mně nedořezal.

Za Hawks Bobbyho ještě nemám, takže kdyby jsi mi chtěl dát třeba dodatečně vánoční dárek *rfl* *rfl*
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Vánoční nadílka

Příspěvek od pavelbart »

Bobby Orr za Chicago je teda pro mě osobně velká pecka. Daleko větší, než za Boston, kde mu vychází každý rok mraky karet a prostě to maličko ztrácí kouzlo... ale tohle je opravdu raritka!!
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční nadílka

Příspěvek od Omerta »

pavelbart píše:Bobby Orr za Chicago je teda pro mě osobně velká pecka. Daleko větší, než za Boston, kde mu vychází každý rok mraky karet a prostě to maličko ztrácí kouzlo... ale tohle je opravdu raritka!!

jj, ze Chicago má asi 130 karet, z toho jenom pár podpisovek, ale v posledních letech mu vždycky jednu sérii za CHI udělaj. To ale nic nemění na tom, že to je opravdu raritka.
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
Vasil
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2470
Registrován: sob 04. čer 2011 13:51:13
Bydliště: Brno

Re: Vánoční nadílka

Příspěvek od Vasil »

Dejte pokoj, vždyť mu to červený triko vůbec nesluší :lol: Jinak ale moc hezký karty ježíšek dopřál, gratulace!
Sháním řadovky - 91/92UD#557Thomlinson, 94/95Flair#13Riendeau, 96/97Score#220Reid, 97/98C.Choice#18Stumpel, 99/00ToppsPrem.Plus#100Grahame, 01/02MVP#14Samsonov, 01/02Stad.Club#7Allison, 07/08Victory#263Fernandez, 08/09B.Diamond#88Savard, 08/09C.Choice#184Thomas.

Uživatelský avatar
Marble
Nováček
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: pon 03. čer 2019 15:39:51
Bydliště: Praha

Re: Vánoční nadílka

Příspěvek od Marble »

Přiznám se, že ikdyž se vůbec neznáme osobně, vždy když na fóru zahlédnu, že “lastik” přidal poštu nebo rozbalovačku, mám radost a těším se, co to zase bude za pecky :D A ani tentokrát jsi mě nezklamal, moc krásná rozbalovačka, gratuluju. *gp* A samozřejmě jakožto milovník karet gólmanů musím vyzdvihnout nádhernou kartu MaF, tu opravdu závidím.

Ještě jednou díky za super rozbalovačku, a už se těším na další pecky, ať se daří :)

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: Vánoční nadílka

Příspěvek od lastik »

Díky moc všem!!

Jinak mám to přesně, jak píše Pavel, za to Chicago to je prostě takový jiný, moc se mi to libí, taky proto zatím zůstává doma, i přes několik dotazů na něj.

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: Vánoční nadílka

Příspěvek od DJjandy »

Chtěl jsem ti sem napsat taky pár pěkných pochvalných řádků, třeba na MAFíka, ale za ten cedník na tebe kašlu! :D
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host