Panini Zenith Hobby 2010/11 Inner Case

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2019.
Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Panini Zenith Hobby 2010/11 Inner Case

Příspěvek od DzEjDy »

Přidávám se ke klukům s poděkováním za super seriál! Krásně odprezentovaný case break, zajímavý karty, žádný čekání na Pettersona, Matthewse, atd.. prostě v klídku otevírání boxů, který sice asi ani jenou neodpálily žádný ohňostroj, ale určitě ani nezklamaly. A jestli někdo tvrdí, že tohle fórum je mrtvý, tak je hlupák, protože tohle mělo sakra šťávu! Díky! :clap: :clap: :clap:
Obrázek

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: Panini Zenith Hobby 2010/11 Inner Case

Příspěvek od DJjandy »

Víceméně vše bylo již řečeno kluky přede mnou, takže já se přidám jen s poděkováním za super prezentaci a skvěle zvolenou strategií (ala lastik) jeden box denně, to bych já v žádném případě nezvládl. ;) A gratulace ke všem větším i menším hitům, jak napsal DzEjDy, tento produkt není tolik ve znamení té nováčkovské mánie, jako dnes, ale více o čisté lásce z rozbalování a to je prostě pecka! Ještě jednou díky a večer budu na ACC vyhlížet nějaké ty Krále. ;)
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: Panini Zenith Hobby 2010/11 Inner Case

Příspěvek od Jirzik-ACS »

Já se též připojuji s díkem za brejkování.... užil jsem si to a mrzí mě, že je konec, ostatně jako po každý rozbalovačce:) a to i zde na fóru. Doufám, že se ti brzo zase zadaří si něco rozbalit a že se s námi o to podělíš!
*cheer* *thks*
Mike Modano!!!

Uživatelský avatar
TwentyTwo
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2085
Registrován: pon 03. říj 2011 16:28:54
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Panini Zenith Hobby 2010/11 Inner Case

Příspěvek od TwentyTwo »

Tak to byla zábava :) Nechával jsem si komentář až na konec. Hrozně jsem ti fandil. Karty pěkný! Base set pohromadě jsem taky shlédl a vypadá moc pěkně. Nejvíce se mi asi líbí ty paralelky a Eliáš se povedl. Ty Epix, Mozaics apod. jsou naživo parádní, tady to tak nevynikne. Case myslím, že slušný, ale chyběla tomu ta jedna top karta co? :)

Díky za zábavu a jeden dotaz nakonec. Šel bys raději do dalšího casu nebo bys vybral více různých boxů?

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: Panini Zenith Hobby 2010/11 Inner Case

Příspěvek od jarosenko »

TwentyTwo píše:Case myslím, že slušný, ale chyběla tomu ta jedna top karta co? :)

Šel bys raději do dalšího casu nebo bys vybral více různých boxů?

Jj určitě jak i psal Dzejdy by tomu slušela nějaká řacha co by mě posadila na zadek :) Taková ta třešnička na dortu...

No upřímně bych asi šel klidně znova do casu. Ale musel by to být produkt podobný těm Zenith. To znamená dost druhů insertů a garantované, tak 3,4 memo či podpisy na box. A aby to nebylo o čtyřech balíčkách na box. Podobný produkt mě teď napadá třeba Pinnacle 10/11 I když tam to zase není taková možnost pumelice jako u Zenith. Ale prostě něco v tom stylu.
V opačném případě bych volil asi mix boxů.
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Panini Zenith Hobby 2010/11 Inner Case

Příspěvek od DzEjDy »

No určitě ti Milane neřeknu cenu toho Kadriho v době vydání týhle série, ale mám za to, že tenkrát by sis na něm něco vydělal. Tenhle ročník jsem otevíral hodně produktů, pokud se nepletu tak tam byl Hall, Seguin a pak už právě Kadri, po těhle třech letěli sběratelé jak slepice po flusu. Akorát je mi záhadou, že takovou kartu schovali do jumba. Takže i když to v dnešní době není ta karta co posadí na zadek, tenkrát bych se to jako case hit nazvat asi nebál.
Obrázek

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Panini Zenith Hobby 2010/11 Inner Case

Příspěvek od Lukyn55 »

jarosenko píše:Podobný produkt mě teď napadá třeba Pinnacle 10/11 I když tam to zase není taková možnost pumelice jako u Zenith. Ale prostě něco v tom stylu.
V opačném případě bych volil asi mix boxů.
no můžu ti říct, že Pinnacle byly super na karty a hity.. já jen z balíčků měl patch Crosbyho a Girouxe, takže tma právěže moc pěkné karty jsou pdole mě .. jen si nejsem jistej těma inzertama, tam jsou ty karty hrozně jednotvárný, kromě RC nic lesklého a hlavně z casu bys měl miliardu řadovek, které jsou tak na podpal :D
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: Panini Zenith Hobby 2010/11 Inner Case

Příspěvek od lastik »

Milane, parádní otvíračka!!! Oceňuji, že jsi to skoro vydržel na každý den jeden box. :) Vím, jak jsem to měl já u ICEk, já byl smířený s boxem na den, ale přítelkyně do mě pořád šila, jestli jich neotevřeme víc :D

Ale zpět ke kartám, jasný, asi tam chyběla nějaká wau karta, ale desítkovej Stalock, parádní /25 Elda, Kadri a spoustu dalších krásných hitů a insertů, které na fotce nevypadají moc super, ale naživo jsou krásné. Myslím, že můžeš být spokojen, snad mohla i cinknout karta do sbírek, ale zase nemůžeme mít vše!!

Doufám, že jsi si užil otvíračku na maximum a že se zase někdy pochlubíš další!! *thks*

Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: Panini Zenith Hobby 2010/11 Inner Case

Příspěvek od Davejar »

Přidávám se k ostatním s poděkovaním této otvíračky. Nemám tušení na kolik mohl vyjít case, ale pár korun to asi nebylo...
Ale využiju toho a zeptám se, ohledně té redemption karty, kterou jsi už registroval. Máš účet už delší dobu pro redemptions nebo jsi teprve zakládal? Já si nemohu za boha založit nový...prostě to nejde. Ať vyzkouším různé emaily, přezdívky, hesla...nejde.

Uživatelský avatar
Stefi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1563
Registrován: čtv 16. kvě 2013 19:41:50
Bydliště: Zlín

Re: Panini Zenith Hobby 2010/11 Inner Case

Příspěvek od Stefi »

Díky za tento break, který jsem sledoval s nadšením. Plno parádních karet a jen je mi líto, že jsi netrefil trenérský podpis. Nicméně i tak plno pěkných hitů :-)
Sbírám New York Rangers: 5158 ks k 9. 4. 2023
Most wanted: Nakládal na Fleer Showcase 2016-17

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: Panini Zenith Hobby 2010/11 Inner Case

Příspěvek od leebour »

Vďaka za toto super predstavenie, dal si si s tým prácu nafotil,okomentoval a odprezentoval nám to ozaj chutne. Pekný case brejk plný nádherných kariet. *mrk*

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti