2x Chronology

Boxy otevřené sběrateli v měsíci srpnu 2019.
Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

2x Chronology

Příspěvek od Omerta »

Zdravím,

po úspěšném třetím ročníku SCT, jsem objednával výhry do soutěže a tak jsem si k tomu něco přibalil.

Pro někoho nezajímavá, drahá nebo zbytečná série - 2018-19 UD Chronology Ser. 1.


Pokud to vezmu ze svého pohledu, já jsem stále zastáncem starších pánů, kteří v tom hokejovém světě už něco dokázali. A z tohoto pohledu se tato série UD opravdu povedla. Spolu s NHL Alumni vymysleli checklist, který podle mne nemá v posledních letech konkurenci.
Konečně se také objevila na světě série bez zbytečných 865000 noname rookie, kteří si na první trénink musí vzít sebou mapu, aby vůbec trefili na stadion.

A tak se můžeme těšit na jména hokejové historie skoro od vzniku NHL. A to nejenom na ta známá jako jsou Bobby Orr, Wayne Gretzky, Martin Brodeur, Maurice Richard nebo Džarda Džágr.... ale i na hráče, kterým toho moc (nebo již hoooodně dlouho) nevyšlo. Turk Broda, Tie Domi, Gregg Sheppard, Danny Gare, Michael Peca, Cliff Koroll, Jamie Langenbrunner, Nick Libett, Steve Staios, Mark Napier, Rejean Houle, Bob Nystrom, Jeff Beukeboom nebo Fredrik Modin.

I když se v některých případech jedná o karty hráčů za stokoruny a musíte se (stejně jako i já) na některá jména vůbec podívat, kdo to vlastně je, tak já tohle vítám a VŽDYCKY upřednostním hráče který má odehráno v NHL 800 zápasů a jeho jméno mi nic neříká, před uměle vytvořenou rádobyhvězdičkou... Ale třeba to někdo vidí jinak a v tom případě pro něj tento produkt není.

Cenu asi nemá v našich končinách řešit, protože pokud se zde nebude vydělávat více kaček, tak bude úplně každej produkt v poměru obsah/cena pro nás drahej.

Takže já si užívám produktu, který mi UD udělalo snad na míru a určitě jsem neotevřel poslední box.

A jdeme na to....



K každém boxu jsou min. 4 karty a já je zde budu prezentovat dohromady, jak se mi líbí od nej, po nej.... *slintak*



Na poslední šprušli vidím Time Capsules, která v sobě obsahuje ještě jednu mini kartu. Ta je standartně v limitu /60, ale dají se zde najít i podepsaný....

MIKE GARTNER (WAS) - 4. draftu - 1978-98 - Převážně hrál ve Washingtonu, pozdeji i v NYR nebo TOR
Odehrál celkem 1432 záp. - 1335 b. (708+627) - HOF

Kartu jsem otevřel opatrně, ne jako americký lopaty a tak je zepředu v pořádku. Vzadu jsou takový "dvířka"

Obrázek





Z "Majka" nakonec vyklouzla ve slívu tato minikartička...

BRYAN BERARD (NYI) 50/60 - 1. draftu - 1996-2008 - Nejvíce toho odehrál v Islanders dále v TOR nebo v CBJ.
Odehrál celkem 619 záp. - 323 b. (76+247) - 1x Calder, 1x Masterton


Obrázek




Jako další tu máme podpisovku

BRENDAN MORRISON (VAN) - 39. draftu - 1997-2012 - Nejvíc toho odehrál ve Vancouveru, potom také v NJD nebo CGY.
6 zápasů má v sezoně 99-00 i v naší extralize za Pardubice, kde so ho pamatuju.
Odehrál celkem 934 záp. - 601 b. (200+401)


Obrázek




Čtvrtá od konce je další podpisovka

SERGEI GONCHAR (WAS) - 14. draftu - 1994-2015 - Nejvíce je spojen s Washingtonem a Pittsburghem, dále OTT nebo DAL.
Odehrál celkem 1301 záp. - 811 b. (220+591) - 1x SC, 2x All Star

Obrázek




Bramboru dneska dostanou 2 karty, 0 Celsius.

Bohužel to jsou nešťastné průhledné plastovky, které byly obě polepené od lepidla. Nechápu, jakto že k nim nebyla přilepená jiná karta (naštěstí), ale za tohle by měl být někdo v UD nakopán do koulí, aby si to hodně dlouho pamatoval....idioti
Půl hodiny jsem to z karet čistil.... *pnch*

PELLE LINDBERGH (PHI) - 35. draftu - 1981-1986 - Zemřel ve 26 letech při dopravní nehodě - Hrál pouze za Philku
Odehrál celkem 157 záp. - W-L-T (87-49-15) - GAA 3.31, SV% .887 - 1x Vezina, 1x All Star

Obrázek


NICKLAS LIDSTROM (DET) - 53. draftu - 1991-2012 - Hrál 20 let pouze za Detroit!!
Odehrál celkem 1564 záp. - 1142 b. (264-878) - 4x SC, 12x All Star, 7x Norris, 1x Smythe - HOF

Obrázek




Bronzovou šprušli dnes obsazuje Letterman

TURK BRODA (TOR) 32/35 - Nedraftován (draft začal až v roce 1963) - 1936-1952 - Zemřel v 58 letech - Hrál 14 let pouze za TOR!!
Odehrál celkem 629 záp. - W-L-T (304-222-102) - GAA 2.53!!! - 5x SC, 3x All Star, 2x Vezina - HOF

Obrázek




Stříbro si dnes odnese nejfamóznější karta brejku. Přesto ale pouze druhý flek..... nadá se nic dělat ;)




FINSKÝ BLESK na 1 in 100 Auto/Patch




TEEMU SELANNE (ANA) 04/25 - 10. draftu - 1992-2014 - Převážně hrál za Anaheim a Mighty Ducks, za staré Winnipeg Jets nebo SJS
Odehrál celkem 1451 záp. - 1457 b. (684+773) - 1x SC, 4x All Star, 1x Calder, 1x Richards, 1x Masterton - HOF


Obrázek






No a máme tu poslední kartu dnešního brejku.







Přal jsem si vytáhnout něco do sbírky, což se tedy opravdu podařilo a dokonce i jedna ze 3 karet co jsem si přál.







Ta karta na první pohled není ničím moc vyjímečná a hodně lidí si řekně, jakto že ji dávám na první místo před Teema.






Důvody jsou 3.







1. Tento hráč má pouze 23 oficiálních karet





2. Tohle je karta, která tomuto hráči byla udělána po 36 letech





3. Je to jeho jediná oficiální podpisovka.






Díky tomuto jsem se rozhodl, že první flek dnes obsadí "obyč." podpisovka Gregga Shepparda.






GREGG SHEPPARD (BOS) - Nedraftován - 1972-1982 - Hrál za Boston a za Pittsburgh
Odehrál celkem 657 záp. - 498 b. (205+293)

Obrázek


No a to je vše.

Díky za pozornost..... a kromě Shepparda je vše volné.
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: 2x Chronology

Příspěvek od peldap »

super karty, vyčerpávající popis hráčů co jsi vytáhl, prostě paráda, Danny !!!

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2x Chronology

Příspěvek od deiv14 »

Když se to takhle parádně odprezentuje, tak musí i odpůrce uznat, že se jedná v mnoha ohledech o unikátní produkt. V tomto případě navíc podpořený parádní kartou jednoho z mých oblíbenců z dětství *ano* každopádně gratuluju k parádní kartě do sbírky :clap:

PS.: mně se třeba moc líbí podpisovka Gonchara, kterou bych dal určitě výš, za což může pravděpodobně věkový rozdíl mezi námi, to jen taková zajímavost na okraj *rfl*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: 2x Chronology

Příspěvek od lastik »

Paradni prezentace Danny!!! Obsah taky celkem super, hlavne se povedla podpisovka do sbirky, coz je nejlepsi!! A Teemu taky naprosto paradni!! Ja jsem pred vydanim premyslel nad malym casem, ale taky nejak z toho seslo, skrz penize prave, ale nejaky boxik asi lupnu pro radost a budu se tesit i na tve dalsi :)

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x Chronology

Příspěvek od Omerta »

peldap píše:super karty, vyčerpávající popis hráčů co jsi vytáhl, prostě paráda, Danny !!!
Mám rád statistiky a jelikož jsem se i sám na některé hráče díval, tak jsem se o ně podělil..... jenom se bojím co budu dělat, pokud si koupím kejs, když jsem si nasadil takovou laťku. To abych si vzal dovolenou, než to sepíšu *lgh*

deiv14 píše:Když se to takhle parádně odprezentuje, tak musí i odpůrce uznat, že se jedná v mnoha ohledech o unikátní produkt. V tomto případě navíc podpořený parádní kartou jednoho z mých oblíbenců z dětství... každopádně gratuluju k parádní kartě do sbírky :clap:

PS.: mně se třeba moc líbí podpisovka Gonchara, kterou bych dal určitě výš, za což může pravděpodobně věkový rozdíl mezi námi, to jen taková zajímavost na okraj *rfl*
Ano a o to mi šlo :) tohle není produkt, který se bude ucházet o "MISS karta", ale checklist ten "normální" design daleko převyšuje. Karty to vysloveně ošklivé taky nejsou, takže já jsem s tím prostě spokojen.

Gonchar být u mne výše nemohl. To 0 Celsius jsou nádherný karty, což na skenu nevynikne a Pelle + Lidas jsou u mne prostě výš, i když je to podpisovka ;)
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: 2x Chronology

Příspěvek od DJjandy »

Skvělá prezentace Danny a naprosto souhlasím s tvým názorem na tento produkt a hlavně sdílím tvůj postoj k RC mánii.
Mě by taky hodně lákalo otevřít si alespoň jeden boxík, ale trochu mě od toho odrazuje pár věcí, a sice trochu cena (i když to by se dalo zvládnout), potom, že v checklistu není ani jeden z mých dvou top hráčů do sbírek (i když by byla malá pravděpodobnost, že bych nějakou jejich kartu vytáhl, i kdyby tam byli, ale když jdu do boxu, tak vždy věřím, že něco do hlavní sbírky vytáhnu) a taky bych se trochu bál, že jako největší hit bych měl nějakého pro mě opravdu neznámého hráče, byť by toho měl odehráno spoustu. Ovšem na druhou stranu tam má dost karet pro mě nej hráč historie LA - Luc Robitaille! Nebo by mě dál lákaly další naše legendy, jako Hrudey, Dionne, nebo Vachon, jejichž karty by určitě našly čestný místo v mé sbírce. Myslím, že je o mě všeobecně známo, že asi jako jediný fan LA nebo i sběratel, nijak extra netoužím po kartách Gretzkyho, ale ty by se zase daly použít na další rozšíření hlavních sbírek. Sakra, já se tady snad sám přemluvím, abych do toho boxu šel! :D

Sorry za sloh, psalo mi to skoro samo. ;)
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
Ceris
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 635
Registrován: úte 21. dub 2015 17:52:28
Bydliště: Pardubice

Re: 2x Chronology

Příspěvek od Ceris »

*slintak* *slintak* Ta jména s popisem jsou úžasná, celkově je tento produkt tzv. wau efekt. :thumbup: Gratuluji moc.
Sbírám:

Marc Denis - 790/852


K 8. 9. 2019 ukončuji svůj sběratelský příběh i svoji aktivitu zde.


Tradelist - http://ceris1.rajce.idnes.cz/
- http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=9548

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: 2x Chronology

Příspěvek od Jirzik-ACS »

předně ti děkuji, že jsis udělal čas a podělil ses s náma v tomhle parádnim brejku. dále se sluší pogratulovat ke kartě do sbírky, to vždy potěší a tady se to ještě násobí tím, kolik karet jsi měl v merku... mě se tyhle karty děsně líběj a to především díky checklistu, stejně jako ty, djandák a určitě i spousta dalších nejsem fanda rookies...
no a pak je tu za mě ještě jedna třešeň i s dortem a to je podle mě ten Selanne, už jsem zkouknul na tytrubce nejeden brejk a takovouhle parádu jsem tam teda neviděl!

takže ještě jednou dík a gratulace *gc* *gp* *ano* *thks*
Mike Modano!!!

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x Chronology

Příspěvek od SugarRay »

Ten Selane to je nádherná karta ! podpisy super , O celsius se taky moc nevyskytujou ty jsi měl v každym boxu jednu , moc pěkný , taky bych si to chtěl otevřít .
Obrázek

Uživatelský avatar
Marble
Nováček
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: pon 03. čer 2019 15:39:51
Bydliště: Praha

Re: 2x Chronology

Příspěvek od Marble »

I já se musím připojit a pogratulovat ke krásné kartě do sbírky, a hlavně poděkovat za úplně super otvíračku, protože přiznám se, NHL sleduji teprve chvíli, a spousta těchto méně známých legend mi bohužel dle jména nic neříká, takže super další “ znalosti “. :)

Dokonce mi tahle otvíračka i dost změnila názor na tenhle produkt, který jsem doteď měl takový neutrální, protože jak už jsem psal, legendy až tak dobře neznám, takže pro mě neměl moc význam, ale věděl jsem, že své fanoušky si najde. No teď bych si ho při představě, jak si hledám jednotlivá jména, co vidím na rozbalených kartách a dozvídám se to všechno info, nejraději rozbalil taky :D

Ještě jednou díky, a víc takových otvíraček *gp*

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x Chronology

Příspěvek od Omerta »

DJjandy píše:Skvělá prezentace Danny a naprosto souhlasím s tvým názorem na tento produkt a hlavně sdílím tvůj postoj k RC mánii....
nj ta cena je prostě problém, ale tak to je u každýho boxu ze zámoří ze stáje UD.... bohužel

Jako za sebe ho mohu doporučit, což se u mne často nestává :)

Ceris píše:Ta jména s popisem jsou úžasná, celkově je tento produkt tzv. wau efekt. Gratuluji moc.
Díky!

Jirzik-ACS píše:předně ti děkuji, že jsis udělal čas a podělil ses s náma v tomhle parádnim brejku....
Není zač... a na RC jsem nikdy nedávat nemohl ani mi nevadili. Ale poslední roky co se okolo nich děje za šílenství, se mi začíná většina produktů úplně hnusit.
Jenom kvůli tomu jsem třeba přestal brejkovat na CnC, kde ta (s prominutím) kráva ječí u každý RC karty jako šílená, že i "Hérečky" na PH by ji mohli závidět.... a největší p***l je, že ona ječí i u Artifucktových redempšn, na kterých ještě před rokem ani neuměla přečíst římský číslice... :lol:

SugarRay píše:Ten Selane to je nádherná karta ! podpisy super , O celsius se taky moc nevyskytujou ty jsi měl v každym boxu jednu , moc pěkný , taky bych si to chtěl otevřít .
Selanne ja opravdu masakr, a ty 0c. jsou 1:5, takže tak 1-2 na inner.

Marble píše:I já se musím připojit a pogratulovat ke krásné kartě do sbírky, a hlavně poděkovat za úplně super otvíračku, protože přiznám se, NHL sleduji teprve chvíli, a spousta těchto méně známých legend mi bohužel dle jména nic neříká, takže super další “ znalosti “. :)

Dokonce mi tahle otvíračka i dost změnila názor na tenhle produkt, který jsem doteď měl takový neutrální, protože jak už jsem psal, legendy až tak dobře neznám, takže pro mě neměl moc význam, ale věděl jsem, že své fanoušky si najde. No teď bych si ho při představě, jak si hledám jednotlivá jména, co vidím na rozbalených kartách a dozvídám se to všechno info, nejraději rozbalil taky :D

Ještě jednou díky, a víc takových otvíraček *gp*
Díky!

Pokud se chceš něco dozvědět, tak hodně informací (statistik) zjistíš třeba zde.... https://www.hockey-reference.com/players/
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
morrow
Veterán
Veterán
Příspěvky: 898
Registrován: pon 10. říj 2011 16:31:39

Re: 2x Chronology

Příspěvek od morrow »

parádní brejk a skvélý produkt, díky moc

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x Chronology

Příspěvek od DaveBrownsound »

Ta karta Selanneho je designove uplne paradni, pripomina mi Panini Dominion styl.
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
Maurice Richard 9
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1077
Registrován: ned 16. čer 2013 14:40:45
Bydliště: Brno

Re: 2x Chronology

Příspěvek od Maurice Richard 9 »

Nádherná prezentace rozbalovačky a gratulace k parádním kartám.Teemu to nemá cenu ani komentovat,vše bylo napsáno již přede mnou.:thumbup:
Obrázek

Jean Beliveau autograph karty
Connor McDavid autograph
David Pastrňák memorabilia cards

Uživatelský avatar
Stefi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1563
Registrován: čtv 16. kvě 2013 19:41:50
Bydliště: Zlín

Re: 2x Chronology

Příspěvek od Stefi »

Selanne nádherná karta a celkově se mi ta sestava líbí :-) Bedard měl těžké zranění na oku, pokud mi pamět dobře slouží a jeho návrat byl tahdy velmi sledovaný
Sbírám New York Rangers: 5158 ks k 9. 4. 2023
Most wanted: Nakládal na Fleer Showcase 2016-17

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x Chronology

Příspěvek od Dampa17 »

Danny, paráda a blahopřeju, že jsi loupnul přesně kartu do sbírky, kterou jsi chtěl :thumbup: :clap:

Uživatelský avatar
Jenda42
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 616
Registrován: úte 27. led 2015 17:57:04
Bydliště: Kladno

Re: 2x Chronology

Příspěvek od Jenda42 »

Parádní karty a parádní karta do sbírky!! A ten Selanne no paráda a i díky tvému brejku, je tady v Čechách k mání. Jdu se mrknout do prasátka *gc*
Autogramy - 2265 podpisů - 1452 hráčů zapsána polovina sbírky
San Jose Sharks, Repre karty, Kladno, SP Authentic - FW AUTO

ITG International Ice 06/07 - 119 podpisovek
Classics Signatures 12/13 - 225 podpisovek
Future Watch Auto - 221 podpisovek

SJS - 2536 vše k 17.2.2022 / vše k prohlednutí na Absolutu

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x Chronology

Příspěvek od Omerta »

Jenda42 píše:Parádní karty a parádní karta do sbírky!! A ten Selanne no paráda a i díky tvému brejku, je tady v Čechách k mání. Jdu se mrknout do prasátka *gc*
Prasátko můžeš nechat v chlívku, karta už má nového majitele ;)
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

COBBY
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 186
Registrován: pon 20. led 2014 15:25:26

Re: 2x Chronology

Příspěvek od COBBY »

Dakujem za pekny break!

Akurat ma zaskocila veta, ze Selanne hral za Anaheim a Mighty Ducks. Vyznelo to tak, akoby to boli 2 rozne timy, ale asi len trochu zvlastna formulacia, nic viac.

Najpresnejsie je asi povedat, ze hral za Mighty Ducks of Anaheim a za Anaheim Ducks, kedze klub zmenil pred sezonou 2006/2007 (nielen) nazov a hned vyhral svoj 1. a zatial jediny SC, ale to urcite vies, a zrejme prave preto si to tak napisal.

Uzi si pekne karty!

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: 2x Chronology

Příspěvek od mapko »

super prezentacia brachu!
a paradne karty - ty dokazes cloveka namotivvat a najma mnohym neznamy hraci cez tie informacie vyzeraju uplne inak
min jeden si v breaku otvorime

a Teemu luxus, mne by sa detto pacil Gonchar aj vzhladom na to, ze hral u Pens a teraz tam trenuje

*gp*

Odpovědět

Zpět na „Srpen/August 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host