2018-19 series 1 blaster, series 2 retail

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červnu 2019.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Marble
Nováček
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: pon 03. čer 2019 15:39:51
Bydliště: Praha

2018-19 series 1 blaster, series 2 retail

Příspěvek od Marble »

Ahoj všem,
tak jsem se dnes konečně dočkal, a natěšeně si na poště vyzvedl svůj balíček z e-shopu :mail: . Šlo o moje úplně první karty, obaly, album, folie atd. Boxy jsem volil tak nějak dle toho, co jsem se dočetl, že je dobré do začátku, co se mi designově líbilo, a taky abych karet měl nějaký slušný počet, přecijen na začátek sbírky nechci vybalovat box o dvou balíčkách po třech kartách :D Rozbalování jsem si opravdu užil, užíval jsem si i tu hromadu řadovek, a jsem spokojen :)

Měl jsem v plánu přiložit fotku všeho hned po vyndání z krabice, ale na to jsem samozřejmě hned zapomněl, tak aspoň přidám pro jistotu vśechny inserty, ať třeba náhodou nedejbože nepřehlédnu a nepodcením nějakou zajímavost :D


Obrázek

Obrázek

No a to nejzajímavější na konec, alespoň pro mě :)

Obrázek

Jinak všechny karty ( krom Vladaře )s případnými zájemci moc rád vyměním za téměř cokoliv s Bostonem, určitě bychom se dohodli

Díky

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2018-19 series 1 blaster, series 2 retail

Příspěvek od deiv14 »

V prvé řadě gratuluji k prvnímu breaku a přeju spoustu dalších *ano* co se týče karet, Young Guns nejsou nikdy k zahození, navíc Tkachuk určitě jedno z nejlepších jmen tohoto ročníku :thumbup: pro mě je zajímavý i Ethan Bear, jsem zvědavý, jestli se v nejbližší době prosadí do prvního týmu, každopádně karta pěkná. Dále není k zahození update Marquee Rookies Heiskanena, jeden z nejlepších letošních nováčků - obránců. Tebou zmiňovaná skrytá zajímavost je určitě Canvaska Mikea Modana jejíž poměr vkládání je 1:192 balíčkům :thumbup: no a nejlepší samozřejmě Young Guns Vladaře a to proto, že karta do sbírky je vždycky nejvíc *gp* díky za break a budu se těšit na další
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Odpovědět

Zpět na „Červen/June 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti