2019-20 Upper Deck Credentials

Žhavé novinky týkající se sezóny 19 / 20
Odpovědět
Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2692
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

2019-20 Upper Deck Credentials

Příspěvek od valento3 »

Release date: March 4, 2020

Configuration:
Cards per pack: 6
Packs per box: 8
Boxes per case: 20 (two 10-box inner cases)
Set size: 150 cards

Box Break:
- Autographs – 1-2
- Metal or Acetate Cards – 1
- Debut Ticket Access or Parallels – 5 Total
- Additional Inserts – 4

2019-20 Upper Deck Credentials Hockey takes collectors out to the rink, at least in a metaphorical sense, for its debut. The idea behind the line is to make the hockey card equivalent of the sights, sounds and science of the game. That translates into several styles of cards and materials. Hobby boxes, which have eight packs, include at least one autograph and either a metal or acetate-style insert.

Obrázek

2019-20 Upper Deck Credentials Hockey Base Set Basics

Credentials keeps its main base set on the small side with just 50 cards.

Each of these has four parallels that follow a color route: Red (/225), Green (/125), Purple (/49) and Black (/10).

Obrázek

Debut Ticket Access cards take a look at the season’s rookie crop with 100 high number short prints. As the name suggests, the design is rooted in the look of a game ticket — from the days we all used them to get through the gate. It’s a similar concept to what Panini does with their Contenders line.

Base Debut Ticket Access versions have four levels of rarity, all numbered: Tier 1 (/999), Tier 2 (/699), Tier 3 (/499) and Tier 4 (/299).

Regular parallels are similar to the base set with Red (/99), Green (/25), Purple (/10) and Black (1/1) versions. In addition to these, the top two tiers have Acetate versions (Tier 3 /299, Tier 4/99) as well as Acetate Autographs (/99 or /25).

The rookie ticket theme spills over into signatures. Debut Ticket Access Autographs (/299 or /199) include on-card signatures. Parallesl for these are Red (/65), Green (/25) and Gold (1/1). And like the Rookie Ticket Autographs in Contenders, there are Photo Variation versions are well. Base versions are numbered to 49 with parallels having 25 copies or less.

Obrázek

Additional Autographs and Inserts

It’s not just rookies that get the ticket treatment. Ticket Access Autographs bring the concept to veterans. Base versions have different print runs. Tough parallel versions include Red (/10), Green (/5) and Gold (1/1). Ticket Access inserts also have acetate versions, with and without autographs. The ones without signatures have 199 copies each.

Dual Ticket Access Autographs add a second signature. Like the veteran autographs, these have Red (/5), Green (/3) and Gold (1/1) parallels.

Obrázek

Rookie Science inserts are among the easiest chase cards in 2019-20 Credentials, falling 1:2 hobby packs. The theme and look of these touch on the physics of hockey. Autograph versions are 1:32 packs.

Obrázek

At the conclusion of every game, the Three Stars are named. That’s the inspiration for Star of the Night, which has separate 1st Star, 2nd Star and 3rd Star checklists for veterans (1:15) and rookies (1:20). Select cards also have autographs with vets maxing out at 199 copies each and rookies at 99.

Obrázek

Through the Boards (1:54) and Through the Boards Young Bloods (1:54) both use acetate stock to offer a collectors a glimpse through the glass at ice level.

Obrázek

Steel Wheels (1:16) have metal stock, reflective of skate blades. Gold parallels have 99 copies each.

Obrázek

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: 2019-20 Upper Deck Credentials

Příspěvek od DJjandy »

Tak musím napsat, že tady z těch náhledů mě nezaujala absolutně žádná karta. Za mě celkem zbytečnost. ;)
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: 2019-20 Upper Deck Credentials

Příspěvek od leebour »

Náhodou Jandy, ten záber kde sa pokúša Price dostať Jarnkroku do rozkroku :D je libovej :lol:

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: 2019-20 Upper Deck Credentials

Příspěvek od DJjandy »

Jako je pravda, že když jsem na to pak koukl znova, tak jsem naznal, že to je asi jediná karta, která by se mi asi i líbila, ale už se mi to nechtělo přepisovat. ;)
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
jarse
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1354
Registrován: stř 22. čer 2011 7:44:33
Bydliště: Znojmo

Re: 2019-20 Upper Deck Credentials

Příspěvek od jarse »

předmět zájmu : Češi v NHL + karty reprezentace ČR + base sety (historie, legendy)
webová stránka: http://www.jarsecards.websnadno.cz
facebook : Jarse Karty
fotogalerie: http://www.jarse.rajce.net
Nabídka karet: http://www.jarsekarty.rajce.net

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: 2019-20 Upper Deck Credentials

Příspěvek od DJjandy »

Takže víceméně skoro samí nováčci, Kopi tam nemá ani jednu kartu... Zhodnotím to termínem z čsfd, za mě odpad! ;)
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 Upper Deck Credentials

Příspěvek od Maurice Richard »

DJjandy píše:Tak musím napsat, že tady z těch náhledů mě nezaujala absolutně žádná karta. Za mě celkem zbytečnost. ;)

Ušetřil si mi čas na psaní... Souhlasím s tebou.... *h-s*
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2019-20 Upper Deck Credentials

Příspěvek od Bianconero »

Na první pohled obsahově "srovnatelný" s Trilogy nebo Allure. Všechny tři produkty tedy postavené na nováčcích. Taková letošní klasika, která už ani nepřekvapuje. :) Jsem zvědavý, jak budou karty vypadat naživo.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: 2019-20 Upper Deck Credentials

Příspěvek od DJjandy »

Bianconero píše:Na první pohled obsahově "srovnatelný" s Trilogy nebo Allure. Všechny tři produkty tedy postavené na nováčcích. Taková letošní klasika, která už ani nepřekvapuje. :) Jsem zvědavý, jak budou karty vypadat naživo.
Je to tak Bianco, nemá cenu se v tom moc babrat, protože je takový trend a to se řešilo už mockrát u hodně produktů. Třeba z obsahu většiny letošních boxů Trilogy bych nebyl vůbec nadšen, proto bych si je nikdy nekoupil. U Allure jsem si taky stěžoval, že tam nemám nic do sbírky, ale ty karty jsou aspoň moc hezký.
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: 2019-20 Upper Deck Credentials

Příspěvek od mapko »

keby ale ti novacikovia nestali za starou backoru ....
ved 1ka bola najhorsia za poslednych x rokov - vraj este aj Stefan nazbieral viac bodov ako Hughs

Uživatelský avatar
Marble
Nováček
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: pon 03. čer 2019 15:39:51
Bydliště: Praha

Re: 2019-20 Upper Deck Credentials

Příspěvek od Marble »

Bianconero píše:Na první pohled obsahově "srovnatelný" s Trilogy nebo Allure. Všechny tři produkty tedy postavené na nováčcích. Taková letošní klasika, která už ani nepřekvapuje. :) Jsem zvědavý, jak budou karty vypadat naživo.
Nějak moc nedokážu vysvětlit proč, ale z Allure jsem byl nadšený, tohle mě nezaujalo naprosto vůbec. *nevim* :D Ale asi dost dělá to, co tu už zmiňuje DJjandy, Allure jsou aspoň krásný karty, tohle zatím vypadá slabě. :(

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2019-20 Upper Deck Credentials

Příspěvek od Bianconero »

DJjandy a Marble: Allure mě samy osobě taky nadchly. Jsou nádherný a baví mě. Obsahově co se týče boxu to taky může být bída. Stejně tak Trilogy, kterým ale většina lidí bohužel ani nepřišla na chuť, oproti Allure. Já si i tam našel karty, které se mi líbí.

mapko: Nehodnotil bych to optikou jedničky. Ano, Jack Hughes nebyl žádná velká sláva, to samé Kakko a vlastně i Dach - všichni tři kolem 60 zápasů a 20 bodů. Každopádně všichni tři naskočili do NHL okamžitě. Nepřijde mi to úplně špatné.

Quinn Hughes hrál parádně a Cale Makar byl ozdobou ligy. Suzuki hrál moc dobře, velice dobře se ukázal i Zadina a nebýt zranění, byl na tom podobně jako Nick. A to se v případě Suzukiho bavíme o 13. hráči draftu 2017, Zadina 6. hráč draftu 2018. Makar byl čtyřkou 2017 a Q. Hughes sedmičkou 2018.

Dejme těm prvním třem z draftu 2019 čas. Osobně dávám nováčkům 2-3 roky, de facto celý jejich nováčkovských kontrakt, aby se předvedli. První rok pro mě určitě není rozhodující, protože čekat od 18letého kluka, že hned bude mít půl bodu na zápas je krátkozraké. Veřejnost by měla konečně přibrzdit a ne mít na ty kluky kdo ví jaké nároky. Hughes není Lemieux, Crosby nebo McDavid. Sam Bennett byl před 6 lety taky hodně probíraný a jeho jméno bylo ve hře o jedničku draftu a nakonec skončil jako čtyřka a jeho bodový průměr se pohybuje kolem 30 bodů na sezónu a stal se z něj hráč pro třetí formaci.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: 2019-20 Upper Deck Credentials

Příspěvek od freddy-NJD26 »

Hosi mne ty karty pridou SEXY jako prase !!! Hlavne ta karta s tim Olofssonem, jestli bude naka blejskava tak to bude mazec. Jinak teda si mi i libi ze tam nejsou zybtecne moc velky MEMO , nebo dokonce zadny !! Me dycky na kartach *ralo ze pres pul karty byla jersey/patch a na kartu uz se vesla jen hlava hrace. Tady sou pekne cely a v akci !!!

Proc se mi libi ? ...Ja ted jedu videa a dokumenty o LA a 90. letech emeriky apod a ta doba ( a hlavne Los Angeles) byla hodne barevna, v dnesni dobe myslim ze se to tak trochu vraci . V kartach to muzem videt urcite co se tyce grafiky. Nebyl sem nikdy zastance takhle kriklavych barev ale mrte se mi to libi . VIZ. ALLURE a jiny letosni produkty. Nahodou si myslim ,ze konecne UD si na tom dava zalezet a je tam trochu videt ty pece...

Co dole napsal BIANCO , s tim se stotoznim . Bohuzel ne kazdej novacek nebo jednicka draftu muze bejt hned generacni hrac. Nedavno sem si projizdel stary drafty a tech hracu co bylo v prvni 10 a ani se neuchytili ? Tech pripadu je hrozne moc !!!

Jenom rocnik 2004 !!! prvnich 12 hracu a ja bych rek ze katastrofa !!! ( #3 Barker, branej CHI. 300 matchu ale predpokladam ze ste o nem nikdy neslyseli....#6 Montoya....11 sezon ale nikdy se z neho jednicka nestala - 168 zapasu kariery......#7 OLESZ ..o tom klukovi vime jenom ze sme cesi ale diru do NHL neudelal , za 8 sezon 57 golu :( .....#8 Picard (CBJ) pouhych 67 matchu v NHL a smitec !!!.......#9 SMID , podobnej pripad jak Rosta Oleszuu.....#10 Valabik ....80 zapasu v NHL a ani nevim jestli neumrel *nevim* ....#11 Tukonen (LAK) ...5 zapasu a nikdy uz si nezahral !!! .........#12 A.J. THELEN !!!! Riakte si WHAT ? taky sem o nem nikdy neslysel, neodehral ani zapas ...)

A to je kluci jenom rocnik 2004 a tyhle hraci sou na takovych pozicich, ze meli bejt tvari klubu !!! a tech pripadu je nespocet !! dycky se nekdo v tom roku najde. Proto este rikam, Zacha je docela slusnej hrac a klubu pomaha a hraje obstojne , sice na #6ku draftu asi malo ale je v NHL , Takovej DIAGLE a spol by mohli povidat ...Nebo Puljujarvi, sem zvedav jestli nezustane jen evropskou hvezdou a byl tazenej na #4 ....
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
Joffrey_15
Veterán
Veterán
Příspěvky: 974
Registrován: úte 31. kvě 2011 15:30:13
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 Upper Deck Credentials

Příspěvek od Joffrey_15 »

No tohle je po Allure další taková kapku kopírka Panini ... ty karty mi hodně připomínaj Panini Contenders ... checklist klasicky o ničem :D jediný plus je další karta Kevina Boylea do sbírky ale ještě by mohl nějaký podepsat :)
Obrázek

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: 2019-20 Upper Deck Credentials

Příspěvek od freddy-NJD26 »

Joffrey_15 píše: jediný plus je další karta Kevina Boylea
No ty kravo joffraku , normalne sem musel googlit. Ty vole tomu lofasovi je 27 a odehral 5 zapasu v NHL (a letos ani nenaskocil) ??? To sou kreteni co tam daj ... *what* :crazy:
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2019-20 Upper Deck Credentials

Příspěvek od deiv14 »

U Allure mě hodně štvalo, že v nich Nugeovi nevyšla karta. U Trilogy mě to mrzelo, přece jen mám z předchozích ročníků pěkné duhy. U Credentials je mi to úplně jedno. Toliko k hodnocení na základě náhledů a checklistu. Některé karty naživo asi budou hezké, ale jinak se ztotožňuju s názorem, že se jedná o celkem zbytečný produkt.
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
klajda
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 192
Registrován: pon 30. říj 2017 1:59:03
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 Upper Deck Credentials

Příspěvek od klajda »

Náhledy mě moc nezaujaly a checklist je spíš k smíchu. Hlavně že tam má McD a Matthews 50 karet. Nevím, proč tam je za Colorado pouze Makar, na karty Francika čekám už skoro 2 roky a kromě ePacku furt nic *nevim*

Alespoň Zadina a Kubalík pro našince.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „2019 / 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host