2019-20 OFS Classic I. série

Žhavé novinky týkající se sezóny 19 / 20
Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2019-20 OFS Classic I. série

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Karta v limitu 1of 100 vyrobena přímo pro kladenský klub do vánočních balíčků pro sponzory

Jinak k těm různým "názorům" - Jaromír Jágr je prostě nadčasový fenomén a každá firma by si přála mít ho ve svém produktu, obzvláště s jeho originálními podpisy. A kdo mi tady bude tvrdit opak je mírně řečeno lehce pomatený ;)

Uživatelský avatar
klajda
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 192
Registrován: pon 30. říj 2017 1:59:03
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 OFS Classic I. série

Příspěvek od klajda »

Veteran fans hcs píše:Karta v limitu 1of 100 vyrobena přímo pro kladenský klub do vánočních balíčků pro sponzory

Jinak k těm různým "názorům" - Jaromír Jágr je prostě nadčasový fenomén a každá firma by si přála mít ho ve svém produktu, obzvláště s jeho originálními podpisy. A kdo mi tady bude tvrdit opak je mírně řečeno lehce pomatený ;)
Ale já vůbec nekritizuji Jardu, to vůbec ne ;)

Spíš mi jde o to, že v S1 a S2 loňského ročníku vyšlo 78 (+3 updaty letos ze Síně slávy a S1) unikátních karet Jardy (a to nepočítám razítka jako First Day Issue, burzy a expa (Pardubice snad 8 karet) nebo dokonce razítka obchodníků s kartami či tyto speciálně vydané karty).
Obrázek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2019-20 OFS Classic I. série

Příspěvek od Veteran fans hcs »

klajda píše:
Veteran fans hcs píše:Karta v limitu 1of 100 vyrobena přímo pro kladenský klub do vánočních balíčků pro sponzory

Jinak k těm různým "názorům" - Jaromír Jágr je prostě nadčasový fenomén a každá firma by si přála mít ho ve svém produktu, obzvláště s jeho originálními podpisy. A kdo mi tady bude tvrdit opak je mírně řečeno lehce pomatený ;)
Ale já vůbec nekritizuji Jardu, to vůbec ne ;)

Spíš mi jde o to, že v S1 a S2 loňského ročníku vyšlo 78 (+3 updaty letos ze Síně slávy a S1) unikátních karet Jardy (a to nepočítám razítka jako First Day Issue, burzy a expa (Pardubice snad 8 karet) nebo dokonce razítka obchodníků s kartami či tyto speciálně vydané karty).
je to záležitost nabídky a poptávky, pokud je o tyto karty zájem, budeme je vydávat :)
podívejte se na UD a jejich produkci Gretzkého

Odpovědět

Zpět na „2019 / 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host