2x Collector OFS 18/19, 1x OFS 13/14, 1x OFS 14/15

Boxy otevřené sběrateli v měsíci dubnu 2019.
Odpovědět
Uživatelský avatar
dzarin2
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 76
Registrován: sob 17. lis 2018 19:52:09

2x Collector OFS 18/19, 1x OFS 13/14, 1x OFS 14/15

Příspěvek od dzarin2 »

Po několika Groubreacích s novými OFS jsem se rozhodl, že si také zakoupím Collectors box OFS. Vzal jsem rovnou dva, aby byla větší šance na booklet a k tomu tradičně nějaký starší produkt Ofs, kde mi chybí nějaké karty do sbírky. Z nové série se mi nejvíce líbí booklety a memo YWB-YGB. Většinu karet jsem už měl v ruce, ale booklety se mi ve všech GB vyhýbaly. V tom, co se mi líbí nejvíc, vidím malý problém, pokud máte booklet, nemáte memo(máte podpisovku) a pokud máte memo, nemáte booklet. Takže variantu největší spokojenosti ze dvou boxů, dva booklety a dvě memo, jsem hned zavrhnul. Střední cesta byla 1+1.
Starší boxy vždy přibírám k nějaké objednávce. Cena je rozumná a pár karet mi tam ještě chybí. Nedávno zde postnul Bianconero break starších OFS. Můžu jen říct, že to plnění na OFS 14/15 sedělo.



No začneme něčím z GB, kterých se celkem pravidelně účastním na hokej-karty.cz. Kartu ještě fyzicky doma nemám, tak použiju fotku z videa (doufám, že to Pavlovi nevadí). Zakoupil jsem si Floridu. Nedávno mi za ni vytáhli krásného Jardu( taky Florida *cl* ) v limitu /10 Artifacts a teď se taky zadařílo. Jeden z case hitů O-pee-chee platinum 18/19. Jinak krásných karet jsem měl teď nějak nezvykle moc *placnuti*



Henrik Borgstrom Rookie Emerald Surge x/10

Obrázek


To nejzajímavější 13/14

Ťoupal v limitu /13, všechny double signature bez limitace a bez podpisu (nevěřím, že se za těch 6 let podpisy vypařily)

Obrázek



Jersey a saves se celekem povedly na jména

Obrázek


Best of 14/15 serie 2

Slovák sign /49, Bárta sign bonus /15, Anniversary /25 a ostatní Rainbow /125

Obrázek



Voráček (prý podepsal Vítkovicím *iwm* , Šafář glacier /25, Mensator /40

Obrázek


OFS 18/19

Silver /55

Obrázek


Team Pride /99, Immortals /77, hlasy z kyslíku /99

Obrázek


90.let Zlína /15, Internacional stars /99, Baranka Stars /12, Signature Ihnačák/29, Signature Hrbas /6

Obrázek


paralelky /9, YWB-YGB Sign Král /21, memo Pšenička /21

Obrázek


A na závěr jsem si konečně mohl ohmatat booklet. Jen mě mrzí že Olomouc (chtěl jsem Vítkovice). Navíc podezřívám výrobce, že to není /25 ale ta Olomouc jich má asi 50, protože ten booklet vidím všude. Takže 1+1 vyšlo *cheer* *cl*

Obrázek

Díky za sledování mého breaku. Některé karty jsou už ve sbírce. Co nesbírám je k výměně nebo prodeji. Většina už je na aukru.
Roberto Luongo 600/xxxx

Odpovědět

Zpět na „Duben/April 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host