group break 2019

Boxy otevřené sběrateli v měsíci dubnu 2019.
Odpovědět
scarf
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 143
Registrován: stř 27. lis 2013 19:18:05

group break 2019

Příspěvek od scarf »

Ahoj všem sběratelům,
opět jako každý rok jsme si společně s bratrem a kámošem loupli break 3 boxíků. Složení bylo následující 18-19 Artifacts, 12-13 Limited a 98-99 SPx Top Prospects. Jelikož u nás probíhají groupbreaky systémem výběru karet z vylosovaných pozic, tak z pozice 3 jsem nebyl úplně nadšený (vybíral jsem jako 3. a 4. v pořadí, následně pak až jako 9. a 10.). A jak to vše dopadlo, posouzení nechám na vás.

Obrázek

18-19 Artifacts - na nás jako milovníky devadesátek to byl bohužel rookie box, i tak si myslím, že obsah byl vcelku fajnový
Obrázek

12-13 Limited - každý, kdo otevírá tento box si přeje nemít žádnou redemption - my tam sice jednu měli, ale i tak zde byl obsah suprový
Ps. po těchto dvou boxech by majitel týmu NY Islanders byl nadmíru spokojený
Obrázek

98-99 SPx Top Prospects - tady to prostě průšvih být nemohl a taky, že nebyl - v podstatě, co jméno to pojem a libózní insert Gretzkyho a hard podpisovka Henrika Sedina to jen potvrdily...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Následně začal výběr karet - kámoš si vybíral 1., 6., 7., 12. ... kartu, bratr vybíral 2., 5., 8., 11. .... kartu a já 3., 4., 9., 10. ... kartu. Níže přikládám "top 30 karet dle pořadí výběru" - 1. vybraná karta je v levém horním rohu a 30. karta v pořadí je v pravém dolním rohu...
Obrázek

Nakonec jsem ještě nafotil karty, které jsem získal
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Škoda, že se mi nepodařilo získat insert Gretzkyho (2. v pořadí), podpisovku Sedina a Rookie jersey Barzala, jinak u mě s obsahem vzhledem k pozici v draftu panuje naprostá spokojenost.
Závěrem musím říci, že jsme si to opět jako vždy užili a už se těším na další group break. Díky za shlédnutí a vaše případné komentáře (zajímalo by mě třebas koho byste si vybrali vy při 1. pozici, nebo na mém místě 3. a 4. pozice).

Odpovědět

Zpět na „Duben/April 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host