Peldap - 2017-18 UD The Cup

Boxy otevřené sběrateli v měsíci únoru 2019.
Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od DzEjDy »

Osobně to vidím jako Pavel. Neřekl bych, že je úplně problém v samotným složení boxu, jako spíš že se totálně nevydařily jména, resp. týmy na těch kartách. O Tippettovi dost často slyším, že je to jedno z těch hodně dobrých jmen, uvidíme, ještě neměl pořádně šanci to ukázat, ale spíš bych to viděl na marketingovej hype... Asi by bylo fajn, kdyby v každým boxu byla alespoň jedna karta nějaký legendy nebo staršího hráče, ale když je checklist postavenej ve smyslu 20 setů a z toho 15 zaměřených na rc, který ještě pak dál cpou do setů jako je Limited Logos, Brilliance, atd.. tak to prostě početně nevychází... *nevim*


BTW. když jsem teď mrknul, za kolik se třeba prodává ten Dubois, tak na ebayi šel přes $200 v aukci, což mně přijde skoro jako jackpot, něco takovýho vytáhnout z Cupek. Akorát to tady u nás prostě nedokážeme docenit asi...
Obrázek

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od DzEjDy »

pavelbart píše:Takových boxů v casu moc není, je škoda, že ho zrovna "vyžral" Pelda se svým zápalem.
Tohle je Pavle taky jednoduchá matematika. Člověk, který otevírá desítky boxů, zákonitě dřív nebo později na takový box musí narazit. Kdyby to byl jeho první a jediný, pak by to byla opravdu smůla... Dost často jsou podobný komentáře u breaků od Svatoška, akorát že opačný, že on skoro ze všeho vytáhne nějakou pecku. Je potřeba si vždycky uvědomit, že on taky otevírá, nebo dřív otevíral, nevím jak to má teď, desítky nebo spíš stovky boxů ročně a tak je logický že na nějaký super karty natrefit musel. A určitě i on nejednou otevřel box jako je tenhle Peldapův. Za to dám ruku do ohně.
Obrázek

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od deiv14 »

DzEjDy píše:Osobně to vidím jako Pavel. Neřekl bych, že je úplně problém v samotným složení boxu, jako spíš že se totálně nevydařily jména, resp. týmy na těch kartách. O Tippettovi dost často slyším, že je to jedno z těch hodně dobrých jmen, uvidíme, ještě neměl pořádně šanci to ukázat, ale spíš bych to viděl na marketingovej hype... Asi by bylo fajn, kdyby v každým boxu byla alespoň jedna karta nějaký legendy nebo staršího hráče, ale když je checklist postavenej ve smyslu 20 setů a z toho 15 zaměřených na rc, který ještě pak dál cpou do setů jako je Limited Logos, Brilliance, atd.. tak to prostě početně nevychází... *nevim*


BTW. když jsem teď mrknul, za kolik se třeba prodává ten Dubois, tak na ebayi šel přes $200 v aukci, což mně přijde skoro jako jackpot, něco takovýho vytáhnout z Cupek. Akorát to tady u nás prostě nedokážeme docenit asi...
Naprostej souhlas *ano*

a jak je vidno, tak Dubois není jen krásná karta, ale i hodnotná :thumbup: teď už snad moje hodnocení dává i trochu smysl *rfl*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od peldap »

vojta píše:Nějak jsem neplánoval se k boxů The Cup nebo vůbec k boxu NHL vyjádřit, ale vrtá mi hlavou jedna otázka. Nechci aby to bylo braný jako kritika, protože každý je svého štěstí strůjce a každý ať si kupuje co chce.

- Co člověka, co nemá šanci vytáhnou hráče do sbírky (sbíráte Jágra jsem někde četl), nemá v plánu si karty nechávat ve sbírce nebo se mu nelíbí skladba boxů (neustálé nadávání na řadovky the cup) nutí tenhle box si za takové peníze kupovat??? Proč to vůbec dělá? -

Ok, chce najít nějakou pecku. Nějakou drahou kartu, kterou tady těžko prodá za peníze, které má v zámoří. Já jsem si pro zajímavost otevřel Pavlův shop a našel si tam karty řekněme od 5k do 15k ... To jsou obrovský pecky, který vytáhnout zde v boxu, napsal by autor - to nemohlo být lepší. Proč tedy si radši ten podpis Gretzkyho, McDavida, Matthewse , ... nekoupíte? Nerozumím tomu a přijde mi to trochu jako nemoc si kupovat tyhle boxy za nekřesťanský prachy, kde je 90% šance že to skončí prodělkem a tím vlastně podporovat tu firmu co to vyrábí.
Sám boxy rozbaluju. Extraligové (resp. prvoligové) za pár šlupek (proti boxu the cup), kde mám šanci na svůj tým, a co neprodám, tak vím, že si ve sbírce nechám. Už takhle do toho jdu. Jasně, umím být z boxu nespokojený, ale nemám potřebu se nechat veřejně litovat kvůli něčemu, co jsem si způsobil sám tím, že jsem ten box za ty peníze koupil. :-)

Nicméně přeju Vám, aby jste příště byl s boxem spokojenější.
Važený kolego,
myslím že váš prvotní úmysl nevyjadřovat se k tomuto boxu jste asi měl dodržet. Já se předem moc všem omlouvám za tuto mojí vsuvku, leč bylo to silnější než já.
1) nevím jak jste přišel na to, že v této sérii nemá Jarda Jágr karty, než něco vypustíte z úst, přečtěte si pořádně checklist.
2) nelíbila a nelíbí se mi skladba tohoto boxu, jinak proti tomuto produktu vůbec nic nemám, naopak.
3) nikdo a nic mě tento box nenutí kupovat, je to můj koníček a veliké hobby, jediné v čem s vámi mohu souhlasit, že to je možná i
nemoc, ale nic závažného ani smrtelného to není.
4) nebýt takových bláznů jako jsem já a kdybych neotvíral takové boxy tak vy by jste si rozhodně žádné řadovky nekoupil, protože
by nebylo z čeho.
5) jen pro zajímavost, již několik samostatných karet Gretzkyho nebo McDavida jsem si koupil.
6) NEDÁVÁM NA FÓRUM UKÁZKY BOXŮ ABY MĚ NĚKDO LITOVAL, TO SI PAMATUJTE.
7) ZROVNA TAK NA FÓRUM NEDÁVÁM UKÁZKY POVEDENÝCH BOXŮ ABYCH SI ZVYŠOVAL SVÉ EGO.
8) DÁVÁM TY UKÁZKY BOXŮ NA FÓRUM PROTO, ABYCH SE PODĚLIL S OSTATNÍMI O ZÁŽITKY Z BREJKŮ A I MOŽNÉ DISKUSE O
JEJICH PLNĚNÍ APOD.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od Hans »

Tak zdaleka jsem nepřečetl celou diskuzi, ale za mě asi takto. Box za mně až takový propadák není. Taková klasika, že tam máte takových 50 % ceny, což je asi normální pokud nevytáhnete nějakýho top nováčka nebo legendu. Ale pro zdejší trh je dost nevhodný. Kunin, Tippett a hlavně Dubois jsou zajímavá jména jenomže týmy: Minnesota, Florida a Columbus. Jak psal tuším Pavel, tak být tihle hráči v dresu Montrealu, Toronta, Edmontonu, Pittsburghu nebo Philadelphie, tak je ta cena úplně někde jinde. Mě vždycky akorát mrzí, že tam není nějaký současný hráč nebo legenda na podobné podepsané kartě. Sice by třeba byla cena stejná jako u Kunina, Tippetta nebo Kerdillese, ale udělalo by to radost těm, co nesbírají jenom nováčky.

Mít toho Duboise na výměnu někde v Kanadě, tak by za něj hodně slušnej Jágr určitě kápnul. Jinak díky za break a odvahu, tak hrozný to podle mě nebylo.

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od Omerta »

deiv14 píše:
Naprostej souhlas *ano*

a jak je vidno, tak Dubois není jen krásná karta, ale i hodnotná :thumbup: teď už snad moje hodnocení dává i trochu smysl *rfl*
Nezlob se, ale smysl to stále nedává ;)
Hodnotná karta jenom díky RC šílenství. V potaz je také potřeba vzít to, kdo ji prodává. Je velikej rozdíl, pokud ji dám na bej třeba já, kdo má přes 50 hodnocení, a někdo kdo má 13k. Já bych dostal max 120-130 USD...

Vem si třeba ty nesmyslný pokřivený ceny ostatních HN...
RC Debrincat - stejně jako Dubois 4,5k a 5,3k :sick:

A k tomu jména co něco znamenaj....
Messier/Staal - 1700
Tarasenko - 1300
Tavares - 1600
Messier - 2400
Roy - 2000
Price - 2500
Stammer/Tavares - 1700

A teď ty o něco "horší" hráči...
Backes - 350
Simmonds - 280
Nash - 320
Hedman - 406
Vasilevsky - 650

Tvl tady je něco hodně špatně...

Takže jak už tady padlo, tohle je US box, kterej za mořem bude pár jedinců opěvovat, ale jinak je to na poblití....
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od vojta »

peldap píše:
Váženy kolego, trochu ostřejší reakce, když jsem vám v úvodu psal, že to nemyslím zle, ale jen se ptám. Myslím, že komentovat si můžu co chci a naopak koho jiného se na tuto mou otázku zeptat, než toho nejpovolanejšího v rozbalování nesmyslně drahých boxů od monopolu UD.
1) Nepovažuju tuto vzdělanost za pro mě nutnou, ale ano, má tam dvě karty (nepočítám paralelky) tak snad je jednou rozbalíte.
2) Dokud to lidé budou kupovat, skladba boxů se nezmění.
3) Smrtelného určitě ne, když nejde o život, jde o h... a je to náš společný koníček. Ale kupovat boxy za 80% svého měsíčního platu a pak si říkat, jaký kekel v tom byl (jako je v 90% těchto boxů vzhledem k ceně) už na pováženou asi bude. Ale to je jen můj názor, můžete si kupovat co chcete a tak se taky zařizujte.
4) Já osobně bych rozbalování boxů takových cen a plnění nechával na překupnících na různých portálech, dealerech a majitelům eshopů. Je jich hromada a ty karty se tak i tak ven dostávají.
5) Co tedy potom od těchto boxů očekáváte? V Čr se na tomto vydělá nedá, na ebay taky na české prodejce koukají přes prsty...
6) 7) 8) Jak jsem řekl, užívejte si své hobby, je to krásný koníček. Jaký si ho kdo udělá, takový ho má. To je na tom to hezké. Já se dnes těším na box Chance ligy za 990,- radost z něho budu mít, to vím už teď. Ať se vám daří.

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od zette »

Vojto, Ty vis kolik Peldap vydelava nebo z ceho pocitas tech 80%?

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od vojta »

peldap píše:
Já jen takovou malou vsuvku:něco jiného je tady o tom žvatlat, nebo pak jít, utratit za box 80% výplaty a vytáhnout tohle?
Jak jsem psal, až mi dá na fórum Lembi 2017-18 UD The Cup, něco podobného uvidíte ještě jednou. Dvě dobré karty, které jsem vytáhl jsou zde za cenu kterou mají neprodejné, zbytek opravdu o ničem. Nejhorší je, že v celém boxu byla 1 base karta, zbytek RC , ani jedna normální karta s normálním hráčem. Cena okolo 15000Kč, 80% mé výplaty, ještě mi bude někdo psát že box nebyl špatný???????
Psal to v brejku lastika
(2x 2014-15 OPC Platinum Jumbo & 2013-14 National Treasures). Samozřejmě to být pravda nemusí.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od peldap »

vojta píše:
peldap píše:
Váženy kolego, trochu ostřejší reakce, když jsem vám v úvodu psal, že to nemyslím zle, ale jen se ptám. Myslím, že komentovat si můžu co chci a naopak koho jiného se na tuto mou otázku zeptat, než toho nejpovolanejšího v rozbalování nesmyslně drahých boxů od monopolu UD.
1) Nepovažuju tuto vzdělanost za pro mě nutnou, ale ano, má tam dvě karty (nepočítám paralelky) tak snad je jednou rozbalíte.
2) Dokud to lidé budou kupovat, skladba boxů se nezmění.
3) Smrtelného určitě ne, když nejde o život, jde o h... a je to náš společný koníček. Ale kupovat boxy za 80% svého měsíčního platu a pak si říkat, jaký kekel v tom byl (jako je v 90% těchto boxů vzhledem k ceně) už na pováženou asi bude. Ale to je jen můj názor, můžete si kupovat co chcete a tak se taky zařizujte.
4) Já osobně bych rozbalování boxů takových cen a plnění nechával na překupnících na různých portálech, dealerech a majitelům eshopů. Je jich hromada a ty karty se tak i tak ven dostávají.
5) Co tedy potom od těchto boxů očekáváte? V Čr se na tomto vydělá nedá, na ebay taky na české prodejce koukají přes prsty...
6) 7) 8) Jak jsem řekl, užívejte si své hobby, je to krásný koníček. Jaký si ho kdo udělá, takový ho má. To je na tom to hezké. Já se dnes těším na box Chance ligy za 990,- radost z něho budu mít, to vím už teď. Ať se vám daří.
Myslím, že by jste byl překvapen, kolik "nejpovolanějších lidí" rozbaluje takové boxy. Viděl jsem na Youtubu opravdu veliké množství brejků The Cup a je velmi mnoho jiných produktů, které to plnění mají podstatně horší.
Nemám náladu ani čas ani chuť to tady s vámi dále rozebírat. Od naprosto nevinné věty, že jsem nespokojen s jedním boxem se tady pomalu bude probírat můj plat, moje zdraví apod. věci.
Lidi jako vy mě za chvílku donutí, že žádné příspěvky na fórum dávat nebudu.

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od deiv14 »

Omerta píše:
Nezlob se, ale smysl to stále nedává ;)
Hodnotná karta jenom díky RC šílenství. V potaz je také potřeba vzít to, kdo ji prodává. Je velikej rozdíl, pokud ji dám na bej třeba já, kdo má přes 50 hodnocení, a někdo kdo má 13k. Já bych dostal max 120-130 USD...

Vem si třeba ty nesmyslný pokřivený ceny ostatních HN...
RC Debrincat - stejně jako Dubois 4,5k a 5,3k :sick:

A k tomu jména co něco znamenaj....
Messier/Staal - 1700
Tarasenko - 1300
Tavares - 1600
Messier - 2400
Roy - 2000
Price - 2500
Stammer/Tavares - 1700

A teď ty o něco "horší" hráči...
Backes - 350
Simmonds - 280
Nash - 320
Hedman - 406
Vasilevsky - 650

Tvl tady je něco hodně špatně...

Takže jak už tady padlo, tohle je US box, kterej za mořem bude pár jedinců opěvovat, ale jinak je to na poblití....
Nezlobím se na Tebe *drink* ta větička byla jenom takovy lehky pošťouchnutí :angel:

Já v podstatě souhlasím se vším co si napsal a o těch cenách vím, je to prostě odraz zámořskyho trhu, s tím my nic neuděláme. A taky se mi to nelíbí, rozhodně nejsem zastánce RC karet, respektive jejich naceňování. Jen máme každej trošku jinej úhel pohledu. Ty se na break díváš prakticky, řekl bych očima českyho sběratele a asi je to i správně, přece jenom jsme na českym fóru a box otevřel českej sběratel. Já jsem se jen snažil vnést do hry trošku všeobecnější pohled, dívám se na to s odstupem, ale neznamená to, že bych chtěl nějak rozporovat Tvoje argumenty, protože jsou věcny a opodstatněny. Ve výsledku se určitě shodnem na tom, co už tu několikrát zaznělo, že pro zámořskej trh je tohle plnění někde kolem průměru, pro našince asi dost podprůměrnej výsledek, to musím uznat. Snad už to teď doopravdy dává smysl ;)
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od Bianconero »

Aniž bych Vás chtěl, Deive s Omertou jakkoliv popichovat nebo se kohokoliv zastávat. :D Jen teda důležitá poznámka. Upper Deck nedělá produkt The Cup pro víc trhu. Pro ně existuje jen jeden trh a na tom trhu za to dostanou peníze, které chtějí. Nezajímá je, jestli box skončí v USA, Kanadě, na Filipínách, Ukrajině nebo v Česku. :) Na tohle téma jsem se bavil s panem Hrbkem, celkově o produkci a výrobě karet a následně jejich distribuci. Sběratelství má z pohledu výrobce jedinou rovinu, a sice prodejní. A že se liší trhy v závislosti na ekonomické situace té dané země, to je zkrátka přirozené. Nemůžeme ale UD spílat za to, že zrovna tenhle box se objevil v ČR, to oni neovlivní. :D Takže za mě z toho globálního měřítka, jak naznačil Deiv, tedy celkové výroby a plnění boxů The Cup tohoto ročníků, je to naprosto v pohodě box.

Smůla, že peldap rozbalil zrovna takto složený box, ale to je zkrátka loterie. Šel do toho s tím a věděl, co může čekat. Je super, že tu někdo takové boxy rozbaluje a můžeme vidět i tyto karty. Příště se mu zkrátka zadaří a já mu fandím, aby mu i trocha štěstí přála. Nezanevři na nás a hlavně na svůj hlad po rozbalování a drž se toho, co tě baví. Každý sypeme peníze do toho, co nám udělá na chvíli aspoň trochu radosti. Od toho ty peníze přece jsou. ;)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Zdravím Peldo, v klidu si roztáhni křídla a zamávej :thumbup:

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od SugarRay »

Já souhlasim s Vojtou v tom že koupí takovýho boxu si člověk sám nabíhá na vidle , takový hnoje to fakt neni pro nás , když si použil ten příměr kolik procent z měsíční výplaty to stojí a pak tam neni nic z čeho by měl člověk radost , jo vždyť je to pravda tak to je , to neni nic osobního že to pak Vojta zase použil takhle to tady u nás vychází asi většině lidí v tom poměru . A sám to řikáš když se podíváš na brejky těch Cupů , jakou má člověk šanci že tam vytáhne nějakou legendu nebo současnou hvězdu co by chtěl tak 1 : 3 možná a jsou roky kdy tam ani nejsou žádný dobrý nováčci , ale ty boxy jsou stejně drahý jako ty ročníky kde tyhle rc jsou , prostě hovadství .
Já osobně bych se nebál jít do Splendorů třeba , radši dva Splendoři o jedný kartě než jedny Cupy , nebo ty série co maj teď nově vyjít Chronology , Engraded ty vypadaj taky slibně , legendy , hvězdy a když RC tak ty nej hráči jako byly v těch Splendorech třeba Keller nebo McAvoy atd. takovou Rc vytáhnout tak jsem šťastnej a nechám si jí , nemusím ji pak prodávat za pár stovek jako nějakýho z těch co si měl v boxu ty .
Já bych si chtěl jednou ty Cupy taky otevřít , mě se hodně líbí ty 14 - 15 , počítam s tim že tam budou taky nějaký hnoje , no když se zadaří tak nějaká uplně luksus karta , ale ta šance je prostě malá , nebo neni taková jak by člověk očekával za ty prachy co do toho vloží tak to prostě je a neni na tom nic špatnýho když to člověk řekne jak to je .
Ale je vidět , nebo doufám snad že UD už budou občas vydávat i něco hodnotnýho jako ty série co jsem tady vypsal , že bude v každym boxu něco , né v každym pátym jako u těch Cupů , Premiér nebo Ultimate třeba .
Obrázek

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od freddy-NJD26 »

Ja uz sem se tady nechtel pripojovat , protoze tady uz ste toho rekli dost....ale DUBOISE sem chtel pochvalit jako cert, karta nadherna,libova a toho hrace mam strasne rad, v COLUMBUSU hraje opraavdu dobre a bude a je uz opravdu dobrej !!! Ja nevim co tady blbnete s argumentama ze za 3 roky se uvidi az nebude ROOKIE ..hraje druhou sezonu a jeho progress je videt !!! a proc to pisu ? ..ja si jenom listuju draftama a aniz bych jen poukazoval na statistiky , (protoze jeho sleduju, herne) tak ma 145 zapasu - 102 bodu ...takze zadny za 3 nebo kolik sezon se uvidi..ten uz zkratka dobrej je . On si mozna sam uskodil recma ze chce zautocit na cenu nej novacka, no v mereni Mathewse nebo McDavida holt ve vasich ocich vyzniva , ze je to sragora ze jo .. :D ...ale kdyz se tady bavime o tech novaccich, ktery nic nedokazali a nic asi nedokazou ,tak DUBOIS uz je soucast tymu CBJ s dulezitou roli a ta karta je bozi a myslim dost hodnotna.
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od lastik »

Peldo, asi chapu tve rozhorceni, tolik RC v jednom boxu nechces, ale Dubois paradni!! Hodne stesti a spokojenosti do dalsi breaku!!! *cheer*

Odpovědět

Zpět na „Únor/February 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti