2009-10 SPX Hockey

Boxy otevřené sběrateli v měsíci únoru 2019.
Odpovědět
Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

2009-10 SPX Hockey

Příspěvek od superman66 »

Zdravím všechny sběratele. Přidám něco už trošku staršího, zdála se mi zajímavá cena plus trocha nostalgie tak jsem si vybral ke kafíčku boxík SPX starý asi 10 let. Já vlastně nevím co se z toho standartně dá vytáhnout (nemyslím jako největší pecka, myslím z jednoho boxu).. na krabici bylo uvedeno že jedna RC jersey a jedna podepsaná RC jersey. Na boku pak ještě info že také další memo (winning combo..). Každopádně myslím že obsah byl více než slušný..

Na ukázku base karta - všichni asi znáte, za mne jedny z nejhezčích base karet vůbec.
Obrázek


RC (jméno mi nic moc neříkalo.. není divu, v NHL odehrál 107 zápasů a zaznamenal 11 bodů)
Obrázek


Inzerty SPXCitement - tady hodně dobrý jména :)
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek


No a pojďme k tomu nejlepšímu:

RC Brian Salcido - tak v NHL odehrál jen 2 zápasy, takže z tohoto pohledu o ničem.. ale zajímavé je že hrál za pražskou Spartu v sezoně 2010-11
Obrázek

Winning Material Jonathan Toews
Obrázek

Winning Combos a dvojička Pens
Obrázek

Jersey v limitu /25
Obrázek



A pro mě nejlepší karta boxu.. druhá podepsaná RC a na ní všemi (tedy skoro) nenáviděný hráč Bostonu :)
Obrázek


Já vlastně neumím zhodnotit zda je to na ten produkt nadprůměrný nebo to takhle má vypadat.. ale každopádně já jsem spokojen a budu rád za případné komentáře *thks*
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: 2009-10 SPX Hockey

Příspěvek od peldap »

já myslím, že jsi spokojen oprávněně, velmi slušný box, gratulace !!!

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: 2009-10 SPX Hockey

Příspěvek od DJjandy »

Plnění taky moc hodnotit nemůžu, protože jsem na tom se znalostmi o tomto produktu podobně jako ty, ale určitě je super ten Marchand (patřím k té asi menšině, co ho můžou), na WC si měl výborná jména a ani třeba ten Semin nemohl rozhodně urazit. Těch no name je sice trošku škoda, ale to se stává i v o hodně dražších boxech ze současnosti, to víme všichni. Za mě povedená otvíračka!
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
martymcfly1
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 529
Registrován: stř 13. led 2016 11:52:27

Re: 2009-10 SPX Hockey

Příspěvek od martymcfly1 »

Myslím, že Semin s Marchanden hodně dobrý *ano* *ano*

Zdenek1968
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 607
Registrován: sob 03. pro 2011 22:29:14
Bydliště: Praha 9

Re: 2009-10 SPX Hockey

Příspěvek od Zdenek1968 »

Box se povedl, gratulace je na místě :-)

Uživatelský avatar
Marcrow
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 110
Registrován: čtv 12. dub 2018 22:37:45
Bydliště: Brno

Re: 2009-10 SPX Hockey

Příspěvek od Marcrow »

Kupoval si ho tady na mistnim shopu? Taky jsem o nem uvazoval a koukam, ze zmizel. :D Ja tam mam Erikovu rookie jersey/podpisovku. No koukam, ze obsah byl i tak moc peknej, rozhodne tam muzou byt mnooohem horsi jmena. Takze gratulace.

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 2009-10 SPX Hockey

Příspěvek od superman66 »

Děkuji všem za reakce :) čím dál víc vidím že ten box nebyl moc standartní :)

2Macrow: jo jasný je z místního shopu z Litvínova. Tak aspoň, že jsem ti tam nevyfoukl toho Erika.. i když on by si k tobě stejně cestu našel :)
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: 2009-10 SPX Hockey

Příspěvek od mapko »

ja myslim, ze tucniaci sa podarili a Machand za mna super karta
stale je to nadpriemerny hokejista a este k tomu RC :)

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 2009-10 SPX Hockey

Příspěvek od superman66 »

Právě, Marchand je super hráč.. jeden z těch co chceš mít v týmu a ty zbývající s tím budou mít problém :D Navíc já ho mám rád, tenkrát mi dělal tu fotku s McDavidem, Hallem a Huttonem a naživo strašnej sympaťák.. vlastně jeden z top vůbec co se týká chování k fanouškovi. I když samozřejmě mohla to být zrovna náhoda, že měl dobrou náladu.. a na ledě se občas chová jako dobytek, to zas musím uznat :( Jinak ale pro mě borec :)
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Odpovědět

Zpět na „Únor/February 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host