2016 Topps Bunt (baseball)

Boxy otevřené sběrateli v měsíci únoru 2019.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

2016 Topps Bunt (baseball)

Příspěvek od Bianconero »

Do rukou se mi dostal baseballový mini box o 10+1 balíčcích po 7 kartách. Produkt BUNT16 z výroby firmy Topps.
Posílám své díky do Litvínova. :thumbup:

Obrázek

Několik málo legend z opravdu dob dávno minulých... Sandy, Ted, Babe, Jackie... obrovské legendy.

Obrázek

Pár hvězd především z 90s.

Obrázek

Našlo se i pár pěkných inzertů s opravdu povedenými jmény a k tomu 4 karty s digitálními kódy, ačkoliv v boxu byly garantovány pouze tři. Samozřejmě kódy po expiraci, takže už jsou nepoužitelné, ale pro mě digitální karty nemají význam, takže to je vlastně úplně jedno. :D

Obrázek

A nakonec nálož řadovek. Ony i ty legendy a hvězdy shora jsou součástí base setu, ale s ohledem na jména jsem je chtěl trochu vyzdvihnout. Každopádně i mezi dalšími řadovkami velká jména - Wainwright, Beltre, Cabrera, A-Rod, Verlander, Stanton, Arenado, Sale a další bouráci.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Base set čítá 200 karet (v kompletním produktu i několik paralelek, podpisovky, inserty). Na zadní straně každé karty je namísto statistik nějaká zajímavost z kariéry daného hráče, což je za mě naprosto parádní. Ačkoliv design velice jednoduchý, tak se mi karty celkem líbí. A s ohledem na to, že mám takto z boxu už třetinu setu, možná časem base set doplním a zkompletuju. Karty jdou na COMC v řádech desítek centů a kolem dolaru, takže by to nemusel být problém. Díky za váš čas. :wave:
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: 2016 Topps Bunt (baseball)

Příspěvek od freddy-NJD26 »

Bianco , supr zpestreni !! Ty legendy se mi moc zamlouvaj .

No este me zaujal - NOMAR GARCIAPPARA...to sem se rozpomnel na detsky leta..toho sem mel rad.. :thumbup:
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 Topps Bunt (baseball)

Příspěvek od Omerta »

Koufax, Ruth... paráda.

Jenom mi tu z těch novejch chybí můj oblíbenec "Mad" Max Scherzer...


Už delší dobu se chystám taky otevřít nějaký ty bejzboláky a po tvém brejku jsem tomu zase o kousek blíž :)
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Odpovědět

Zpět na „Únor/February 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti