2x 2014-15 OPC Platinum Jumbo & 2013-14 National Treasures

Boxy otevřené sběrateli v měsíci únoru 2019.
Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

2x 2014-15 OPC Platinum Jumbo & 2013-14 National Treasures

Příspěvek od lastik »

Ahoj,

opet jsem rozbalil par boxu, volba padla na prvni OPC Platinum a na box, ktery jsem si chtel vzdy otevrit a ted se mi to povedlo.
Platinumky jsou jumbo boxy, to je 14 balicku po 12 kartach, garantovany 2 podpisy na box.

Jumbo c.1
Rainbow
Obrázek
Obrázek

Retro
Obrázek
Obrázek

Retro - Rainbow, Black /100 a Traxx
Obrázek

Die-Cut inserty
Obrázek

Limitovane paralelky - Seismic Gold /50, Blue Cubes /65, Red Prism /135 a White Ice /199
Obrázek

Podpisy ... Percy Black Ice /99
Obrázek


Jumbo c.2
Rainbow
Obrázek
Obrázek

Retro
Obrázek
Obrázek

Traxx
Obrázek

Retro - Rainbow a Black /100
Obrázek

Die-Cut inserty
Obrázek

Limitovane paralelky - Seismic Gold /50, Blue Cubes /65, Red Prism /135 a White Ice /199
Obrázek

Podpisy... Griffin je bohuzel Group A 1:520
Obrázek


2013-14 National Treasures
Karty budu davat presne jak jsem je tahal :)
Nejdrive pohled na vnitrni krabicku
Obrázek

1.karta
Obrázek

2.karta
Obrázek

3.karta
Obrázek

4.karta
Obrázek

5.karta
Obrázek

6.karta
Obrázek
Obrázek

7.karta
Obrázek

8.karta
Obrázek

9.karta... hit boxu...
Obrázek

a printing plates
Obrázek


Zaverecne hodnoceni: Platinumky Jumbo naprosta parada, jsem rad, ze jsem je otevrel, chtel jsem se vyhnout redemption, to se bohuzel nepovedlo, ale i tak na podpisech parada (Johnny Hockey a Kuz) moc lepsi to byt nemohlo. Paralelky taky super, hlavne to mnozstvi, to je proste radost. No a ted k NT, jak tu vsichni breci Panini vrat se, tak ja rikam, nevracej se, takovej hnuj, co byl v boxu jsem dlouho nezazil, 3x timeline jersey, 1clr patch Stamkose, 2x Kuemper a hit boxu redemption, to bych vazne blil!!! Tak Panini opravdu se nevracej! Redemption je regnuta, tak uvidime jestli ji poslou.

Kartam ZDAR! *thks*

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: 2x 2014-15 OPC Platinum Jumbo & 2013-14 National Treasur

Příspěvek od peldap »

Hned jak jsem to zkouknul, tak si povídám že na toto musím pár řádek napsat.
Což o Platinumky, kdyby bylo po mém, tak pokud bych pokaždé když přijdu do krámku v Lucerně je viděl v nabídce, asi bych neváhal a vždy alespoň jeden boxík ( je úplně jedno jaký ročník ) vzal, právě na zlepšení nálady když si jako hlavní chod koupí člověk něco tak "úžasného" jako ty. Jenže u Platinumek je bohužel jeden problém, co proboha s tím kvantem řadovek?
Teď se pokusím rovnou navázat na ten tvůj HIGH END BOX.
Trochu jsi rozčísl můj sen, také jsem si chtěl vždy jeden box tohoto produktu otevřít, začínám se ale probouzet. Nerad to píšu, ale to je fakt obrovská bída, nic slušnějšího mě nenapadá. Ani ti vlastně nedokážu pořádně napsat, jak tohle musí naštvat, za takové prachy takový plnění? To si fakt dělaj z lidí srandu?
Jedna žhavá paralela se mnou, zrovna teď v pátek jsem otvíral box 2017-18 UD The Cup ( vše je připravené ale bohužel Michal Lemberka bude mít čas mi dát box na fórum nejdříve ve čtvrtek ).
Tady na fóru jsem nikdy nedal na produkt UD THE CUP dopustit, tentokrát mi firma UD mojí "loajalitu" vrátila i s úroky. Jestli budeš chtít, tak se někdy ke konci příštího týdne podívej, určitě mi budeš mít co napsat. Dopadl jsem možná ještě hůře než ty.
No nic, nenech se otrávit a brejkuj dál, přeji ti hodně štěstí !!!!

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x 2014-15 OPC Platinum Jumbo & 2013-14 National Treasur

Příspěvek od DzEjDy »

Ono kdyby tam místo tý redemption bylo toto, tak by to hodnocení asi taky vypadalo malinko jinak...

Obrázek


Doufám, že ti Panini tu kartu pošle nebo minimálně nějaký replacement, ve kterým umí být opravdu štědří. A ač mně Panini na trhu taky neschází, tak co se týká propadlých redemptions, tak tam mají oproti UD prostě jednoznačně navrch.
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x 2014-15 OPC Platinum Jumbo & 2013-14 National Treasur

Příspěvek od pavelbart »

Tak na NT jsem byl hodně zvědavý, protože už dlouho si pohráváme s myšlenou rozbalit či dát do GB ten, co máme skladem. A to se teda opravdu moc nepovedlo... nemyslím ale, že by to bylo pravidlo u těchto boxů, asi před 2, 3 roky jsem ho otevíral a byl o dost lepší.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Joffrey_15
Veterán
Veterán
Příspěvky: 974
Registrován: úte 31. kvě 2011 15:30:13
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x 2014-15 OPC Platinum Jumbo & 2013-14 National Treasur

Příspěvek od Joffrey_15 »

Po těch Platinumkách taky už delší dobu koukám, a jen si mě utvrdil v tom, že je si pořídím :) přece jen mi furt chybí jedničkovej Corýsek *rfl*
Obrázek

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2x 2014-15 OPC Platinum Jumbo & 2013-14 National Treasur

Příspěvek od deiv14 »

DzEjDy píše:Ono kdyby tam místo tý redemption bylo toto, tak by to hodnocení asi taky vypadalo malinko jinak...
No a kdyby tam byla jen ta pravá polovina karty, tak je to uplně dokonaly *lgh*

Jinak je to teda fakt průšvih, bohužel *what* na druhou stranu Platinumky uplnej top, docela by mě zajímalo, jestli je tam oproti hobby verzi nějaky omezení, protože to plnění je mnohem lepší, fakt velká paráda!! Kuzy je famózní *cl*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
marvolo
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 84
Registrován: ned 21. kvě 2017 11:26:06

Re: 2x 2014-15 OPC Platinum Jumbo & 2013-14 National Treasur

Příspěvek od marvolo »

Ak by ti toho yakupova náhodou poslali, tak ho chcem :D :D inak pekná otváračka ;)

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: 2x 2014-15 OPC Platinum Jumbo & 2013-14 National Treasur

Příspěvek od DJjandy »

Chtěl jsem napsat něco rozumnýho, ale celou dobu jsem přemýšlel, jestli už toho red Kopiho mám nebo ne, až jsem pomalu dojel až dolů a tam si přečetl tvoje hodnocení, které bylo jasný a výstižný, takže nemusím psát už nic.

Snad jen, že toho Kopiho nemám, takže víš jak? ;)
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
humajz
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 189
Registrován: pát 06. dub 2018 10:32:25

Re: 2x 2014-15 OPC Platinum Jumbo & 2013-14 National Treasur

Příspěvek od humajz »

peldap píše:Hned jak jsem to zkouknul, tak si povídám že na toto musím pár řádek napsat.
Což o Platinumky, kdyby bylo po mém, tak pokud bych pokaždé když přijdu do krámku v Lucerně je viděl v nabídce, asi bych neváhal a vždy alespoň jeden boxík ( je úplně jedno jaký ročník ) vzal, právě na zlepšení nálady když si jako hlavní chod koupí člověk něco tak "úžasného" jako ty. Jenže u Platinumek je bohužel jeden problém, co proboha s tím kvantem řadovek?
Teď se pokusím rovnou navázat na ten tvůj HIGH END BOX.
Trochu jsi rozčísl můj sen, také jsem si chtěl vždy jeden box tohoto produktu otevřít, začínám se ale probouzet. Nerad to píšu, ale to je fakt obrovská bída, nic slušnějšího mě nenapadá. Ani ti vlastně nedokážu pořádně napsat, jak tohle musí naštvat, za takové prachy takový plnění? To si fakt dělaj z lidí srandu?
Jedna žhavá paralela se mnou, zrovna teď v pátek jsem otvíral box 2017-18 UD The Cup ( vše je připravené ale bohužel Michal Lemberka bude mít čas mi dát box na fórum nejdříve ve čtvrtek ).
Tady na fóru jsem nikdy nedal na produkt UD THE CUP dopustit, tentokrát mi firma UD mojí "loajalitu" vrátila i s úroky. Jestli budeš chtít, tak se někdy ke konci příštího týdne podívej, určitě mi budeš mít co napsat. Dopadl jsem možná ještě hůře než ty.
No nic, nenech se otrávit a brejkuj dál, přeji ti hodně štěstí !!!!
Tak ono co jsem zkoukl tunu breaků CUP.. to je snad největší zlodějina... :sick:
San Jose Sharks Hertl
Češi

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: 2x 2014-15 OPC Platinum Jumbo & 2013-14 National Treasur

Příspěvek od lastik »

Diky vsem za reakce, ty NT byly fakt nejhorsi co jsem kdy videl, ucastnil jsem se driv i hodne breaku NT a vzdy byly super, proto jsem si je chtel otevrit a pak tohle no.

Dzejdy - doufam, ze poslou, karta je to pekna, uvidime no

Peldo - budu se tesit na tvuj break, ikdyz jsi zklaman a to jsem si rikal, ze zrovna 17-18 celkem dobre plni

Marvolo - ok, pak ti odstrihnu Yakupova a poslu *cheer*

Pavle, ja myslim, ze ten Vas bude tak milionkrat lepsi *rfl* to nejhorsi uz jsem “vyzral” ja *rfl*

Joffrey - urcite do nich bez, ale sehnal bych si urcite ten Jumbo box

Deive - jojo platinum fakt super, urcite si je nekdy jeste poridim

DJJ - Kopi je tvuj, to je jasny!

Humajz - no Cup jsou hodne hit or miss box no

Uživatelský avatar
martymcfly1
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 529
Registrován: stř 13. led 2016 11:52:27

Re: 2x 2014-15 OPC Platinum Jumbo & 2013-14 National Treasur

Příspěvek od martymcfly1 »

Tak já taky přispěji s troškou do mlýna. Mě se Panini NT vždycky líbilo, pohrávám si s myšlenkou je taky otevřít i když ta cena je stále nepříznivá *rfl* Pár karet doma od této série mám a pomalu je začínám sbírat, ale je to běh na maratonskou trať. Ale zpět k boxu. Podle MÉHO názoru to tak špatný nebylo. Sice místo podepsaný memorabilie tam byla podepsaná Crown, ale zase fajn jméno pro našince a redemption prošlá, ale tím tak výčet negativ končí. Místo dvou řadovek nebo paralelek jsi měl jednu silver paralelku Benna /25, řadovku žádnou. Místo jedný PP jsi měl 3 (ok je to jen printing plate), 1 Rookie Autograph Patch Card tam byl pěknej Cuemper a místo dalších dvou memorabilií jsi měl 4. A jména Stamkos, Foote, Francis a Thomas rozhodně nejsou nejhorší, že jsou jednobarvy už je kapitola jiná no. Takže ve výsledku jsi místo garantovaných 8 karet v boxu měl karet 12 a defacto bez řadovky. Já bych to teda průserem nenazýval. A jestli ti pošlou tu redemption, tak....

Myslím si, že v roce otevření to byl pecka box, dvě jedničky v draftu na bookletu s patchema a podpisem to je jako dnes třeba Hischier s Dahlinem. Druhá věc, že po 6 letech hraje jeden v Rusku a nic v NHL nedokázal, ale to za pár let se může stát nynejším jedničkám taky. A že tak radikálně klesly ceny karet a box je stále drahej, to už s tím nic nenaděláme.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: 2x 2014-15 OPC Platinum Jumbo & 2013-14 National Treasur

Příspěvek od peldap »

martymcfly1 píše:Tak já taky přispěji s troškou do mlýna. Mě se Panini NT vždycky líbilo, pohrávám si s myšlenkou je taky otevřít i když ta cena je stále nepříznivá *rfl* Pár karet doma od této série mám a pomalu je začínám sbírat, ale je to běh na maratonskou trať. Ale zpět k boxu. Podle MÉHO názoru to tak špatný nebylo. Sice místo podepsaný memorabilie tam byla podepsaná Crown, ale zase fajn jméno pro našince a redemption prošlá, ale tím tak výčet negativ končí. Místo dvou řadovek nebo paralelek jsi měl jednu silver paralelku Benna /25, řadovku žádnou. Místo jedný PP jsi měl 3 (ok je to jen printing plate), 1 Rookie Autograph Patch Card tam byl pěknej Cuemper a místo dalších dvou memorabilií jsi měl 4. A jména Stamkos, Foote, Francis a Thomas rozhodně nejsou nejhorší, že jsou jednobarvy už je kapitola jiná no. Takže ve výsledku jsi místo garantovaných 8 karet v boxu měl karet 12 a defacto bez řadovky. Já bych to teda průserem nenazýval. A jestli ti pošlou tu redemption, tak....

Myslím si, že v roce otevření to byl pecka box, dvě jedničky v draftu na bookletu s patchema a podpisem to je jako dnes třeba Hischier s Dahlinem. Druhá věc, že po 6 letech hraje jeden v Rusku a nic v NHL nedokázal, ale to za pár let se může stát nynejším jedničkám taky. A že tak radikálně klesly ceny karet a box je stále drahej, to už s tím nic nenaděláme.
Já jen takovou malou vsuvku:něco jiného je tady o tom žvatlat, nebo pak jít, utratit za box 80% výplaty a vytáhnout tohle?
Jak jsem psal, až mi dá na fórum Lembi 2017-18 UD The Cup, něco podobného uvidíte ještě jednou. Dvě dobré karty, které jsem vytáhl jsou zde za cenu kterou mají neprodejné, zbytek opravdu o ničem. Nejhorší je, že v celém boxu byla 1 base karta, zbytek RC , ani jedna normální karta s normálním hráčem. Cena okolo 15000Kč, 80% mé výplaty, ještě mi bude někdo psát že box nebyl špatný???????

Uživatelský avatar
martymcfly1
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 529
Registrován: stř 13. led 2016 11:52:27

Re: 2x 2014-15 OPC Platinum Jumbo & 2013-14 National Treasur

Příspěvek od martymcfly1 »

Tak od toho je forum, abychom o tom ´´žvatlali´´ *mrk*

Já jen poukázal na to, že to co je deklarováno, tam bylo a ještě něco na víc. Tak by to mělo být u boxu za 3ku i za 15k. Pak je na každým co si koupí.............

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: 2x 2014-15 OPC Platinum Jumbo & 2013-14 National Treasur

Příspěvek od peldap »

martymcfly1 píše:Tak od toho je forum, abychom o tom ´´žvatlali´´ *mrk*

Já jen poukázal na to, že to co je deklarováno, tam bylo a ještě něco na víc. Tak by to mělo být u boxu za 3ku i za 15k. Pak je na každým co si koupí.............
S tím souhlasím, abychom tady o tom žvatlali, jen jsem podotkl, že se o tom boxu jinak žvatlá tomu, co jen kouká na obrázky a jinak tomu, co si ten box koupí za vlastní...
Když si koupím box za 15000Kč a mám tam jednu řadovku a 5x RC, z toho 4x no name, pak mám snad trochu nárok si postěžovat na to, jak ty boxy plněj, né????

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2x 2014-15 OPC Platinum Jumbo & 2013-14 National Treasur

Příspěvek od deiv14 »

Podle mě je to naopak hodně zajímavej názor a myslím si že není na škodu vnést do hry jinej úhel pohledu. Na druhou stranu, v sobotu jsme se s lastíkem o tomhle boxu bavili naživo a když jsem viděl, jak je nas*anej, tak bych se asi trochu bál mu něco takovyho říct *lgh* když pominu redemption, která prostě v high end produktu nemá co dělat, tak vidím jako největší průšvih 3 stejny karty (Timeline) a 2 karty jednoho hráče (Kuemper). To prostě musí naštvat aji největšího flegmoša, to se nedělá. Jinak předpokládám, že booklet dojde a pak už box tolik emocí vzbuzovat nebude :)
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
Jirka87
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 02. pro 2016 9:47:31
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x 2014-15 OPC Platinum Jumbo & 2013-14 National Treasur

Příspěvek od Jirka87 »

Sice o tom budu taky jen "žvatlat", ale snad to nevadí *nevim* A budu teda žvatlat o těchto NT a ne o Cupech (peldo, vím, že si těch top boxů otevřel nespočet a vždycky ti přeju co nejlepší obsah ať už v Cupech nebo Premierkách, pokaždé když vidím Lembiho příspěvek :) )...ale budu se držet tématu lastikovo boxu..

On už to teda shrnul marty tak, jako by mi mluvil z duše, ale nedá mi to. Ať už ten box otevírá někdo, pro koho je 15k 5% nebo 150% měsíční výplaty. Každej asi do toho boxu jde s nějakým očekáváním a nějakým vědomím o realitě (plnění). A vědomím toho, že případná redemption bude oficiálně pasé.....
A pokud teda jdu do boxu, u kterého mám dostat 2 řadovky (dostanu 1, /25, Benna), čekám 1 memo podpis (dostanu podpis z Crownů - budiž, špatně), mám dostat RC Auto patch a booklet (dostanu 3, z toho 1 redemption), mám dostat 1 PP (dostanu 3) a 2 další memo (dostanu 4, Stamkos /25, Thomas, Foote, Francis)....Takže teoreticky 2x kuemper řekněme "noname" a stejný jméno je blbý, ale jinak jména jsou výborný, hvězdy draftu, hvězdy současný a minulý.... To, že všechno jsou Timeline a jednobarevný..budiž opět blbý, ale kdyby tam bylo o 4 karty míň, pořád by to bylo podle toho, co garantujou....takže slovo průšvih mi k tomuhle prostě nějak nejde *nevim*

Myslim, že spousta Cupů co si tu peldo otevřel, bylo mnohem horší a větší průšvih, než tyhle NT

A teď do mě *lgh*
POMALÝ RESTART SBÍREK
Martin Brodeur - 322 karet
Dušan Salfický - 19 karet
Petr Sýkora - 42 karet

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: 2x 2014-15 OPC Platinum Jumbo & 2013-14 National Treasur

Příspěvek od lastik »

deiv14 píše:Podle mě je to naopak hodně zajímavej názor a myslím si že není na škodu vnést do hry jinej úhel pohledu. Na druhou stranu, v sobotu jsme se s lastíkem o tomhle boxu bavili naživo a když jsem viděl, jak je nas*anej, tak bych se asi trochu bál mu něco takovyho říct *lgh* když pominu redemption, která prostě v high end produktu nemá co dělat, tak vidím jako největší průšvih 3 stejny karty (Timeline) a 2 karty jednoho hráče (Kuemper). To prostě musí naštvat aji největšího flegmoša, to se nedělá. Jinak předpokládám, že booklet dojde a pak už box tolik emocí vzbuzovat nebude :)
A to je presne to co jsem ti rikal, proc jsem byl nasranej... 2x Kuemper, 3x Timeline a jednobarevnej patch /25 a proste hit redemption ... byt to tam trochu namixovany tak nereknu ani popel a klidne si svuj nazor rict mohl... ja beru vse... otviram pro radost a poteseni a tenhle box mi ani jedno moc nedal *lgh*

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: 2x 2014-15 OPC Platinum Jumbo & 2013-14 National Treasur

Příspěvek od peldap »

Jirka87 píše:Sice o tom budu taky jen "žvatlat", ale snad to nevadí *nevim* A budu teda žvatlat o těchto NT a ne o Cupech (peldo, vím, že si těch top boxů otevřel nespočet a vždycky ti přeju co nejlepší obsah ať už v Cupech nebo Premierkách, pokaždé když vidím Lembiho příspěvek :) )...ale budu se držet tématu lastikovo boxu..

On už to teda shrnul marty tak, jako by mi mluvil z duše, ale nedá mi to. Ať už ten box otevírá někdo, pro koho je 15k 5% nebo 150% měsíční výplaty. Každej asi do toho boxu jde s nějakým očekáváním a nějakým vědomím o realitě (plnění). A vědomím toho, že případná redemption bude oficiálně pasé.....
A pokud teda jdu do boxu, u kterého mám dostat 2 řadovky (dostanu 1, /25, Benna), čekám 1 memo podpis (dostanu podpis z Crownů - budiž, špatně), mám dostat RC Auto patch a booklet (dostanu 3, z toho 1 redemption), mám dostat 1 PP (dostanu 3) a 2 další memo (dostanu 4, Stamkos /25, Thomas, Foote, Francis)....Takže teoreticky 2x kuemper řekněme "noname" a stejný jméno je blbý, ale jinak jména jsou výborný, hvězdy draftu, hvězdy současný a minulý.... To, že všechno jsou Timeline a jednobarevný..budiž opět blbý, ale kdyby tam bylo o 4 karty míň, pořád by to bylo podle toho, co garantujou....takže slovo průšvih mi k tomuhle prostě nějak nejde *nevim*

Myslim, že spousta Cupů co si tu peldo otevřel, bylo mnohem horší a větší průšvih, než tyhle NT



A teď do mě *lgh*
Tak pokud máš názor, že některé mé Cupy co jsem otevřel byly horší než co měl teď u NT Lastík, jsem opravdu vážně zvědavej, co napíšeš u toho, co jsem otvíral v pátek. Bohužel Lembi není momentálně doma, box na fórum prý dá ve čtvrtek.
Já normálně se snažím to brát tak, jak to je. Někdy se box povede, někdy to je slabší, někdy to je průser. Většinou si i z blbýho boxu snažím vzít to lepší, ale tady se mi UD pomstilo.
Abych se ale vrátil k NT, já se Lastikovi vůbec nedivím. Pokud si člověk koupí takový box a nemá tam nic do sbírky, pak i relativně dobrý jména na takových kartách mu moc peněz nevrátí. Já obyčejně box na peníze nepřepočítávám, ale když je takový průser, člověku to nedá a snaží se alespoň něco prodat.
Myslím, že Benn,Jurčo,Foote,Thomas,Kuemper a Francis když pozoruji cvrkot na burze, řekl bych ks max. za 200Kč a to možná ještě přeháním.
Takže suma sumárum, bída!!!

Uživatelský avatar
Jirka87
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 02. pro 2016 9:47:31
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x 2014-15 OPC Platinum Jumbo & 2013-14 National Treasur

Příspěvek od Jirka87 »

Samozřejmě, pokud tam nic do sbírky není, je to o to horší, to nepopírám....i proto svým způsobem obdivuju třeba tebe nebo lastika s tím, co otevíráte. A vzhledem k tomu, jak jednotvárná je moje sbírka, tak budu v tomhle ohledu asi vždycky jen žvanil *lgh* protože prostě přesně jak píšeš, když karty nejdou do sbírky, co pak s nima a náklady se ti nikdy nevrátí a předpokládám, že ty opravdu highendy se ani nedají otevírat z finančních důvodů (asi tak jako vsázet sportku). Takže hlad po otevírání maximálně zaženu pár balíčkama, kde doufám v nějakého MB, ale stejně to vždycky skončí větou na konci "vše k dispozici" , ale to samozřejmě člověk neřeší u pár balíčků za pár stovek, jako u boxu za 15k...ale to jsme zase odbočili *ano*

Přiznávám, obsah lastíkova boxu jsem neprojížděl nějak hodnotou podle shopu, comc nebo ebaye, takže možná máš v hodnotách pravdu, ale jak sám víš, to prostě u těchto boxů nejde přepočítávat. To co jsem chtěl svym příspěvkem říct, že to, že je někdy o 1 kartu v boxu víc než má být, stane se. To, že někdy v takovym produktu jsou místo dvou řadovek jedna (nebo místo jedný žádná), stane se. Ale tady místo 8 karet 12 a ještě v tom samém boxu místo 2 řadovek 1 /25 a v tom samém boxu RC auto patch booklet dvou jedniček draftu. To je to, co mě nesedělo k těm slovům jako průšvih. Jasně, sice redemption, ale určitě v Panini netušili, že zrovna tenhle box bude otevřen 3 roky po expiraci a stejně tak nikdo netušil, co se stane s jedničkou draftu po sedmi letech....Naopak, ten kdo ten box otevírá, tak může tušit, že případná redemption bude prošlá a že případná karta jedničky draftu bude znamenat kartu hráče, kterej hraje za "blbej" Petrohrad.

Ale chápu, mě se to kecá a taky se nestydím přiznat, že já bych koule na takovej box neměl *ne* proto Vás fakt obdivuju, takže rozhodně nic z toho nemyslim zle *cl*
POMALÝ RESTART SBÍREK
Martin Brodeur - 322 karet
Dušan Salfický - 19 karet
Petr Sýkora - 42 karet

Uživatelský avatar
Maurice Richard 9
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1077
Registrován: ned 16. čer 2013 14:40:45
Bydliště: Brno

Re: 2x 2014-15 OPC Platinum Jumbo & 2013-14 National Treasur

Příspěvek od Maurice Richard 9 »

Vždy se těším na Peldu co sem dá,a že toho již sem dal.Držím mu palce,že se nějaká ta pecka povede.Ale je to jak píše,prostě v těch High end produktech čekáš,když vysolíš 600 babek za box trochu víc.Ve finále tam máš karty,který nedají ani 50 babek a to je nepoměr.
Obrázek

Jean Beliveau autograph karty
Connor McDavid autograph
David Pastrňák memorabilia cards

Odpovědět

Zpět na „Únor/February 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host