Aficionado soccer vol 2

Boxy otevřené sběrateli v měsíci únoru 2019.
Odpovědět
Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Aficionado soccer vol 2

Příspěvek od Jirzik-ACS »

Ahoj všem,
mám tu další boxík tohodle parádního produktu, kdyby někom uvadilo, že sem dávám hokej, tak se ozvěte, já žiju v představě, že nás všechny tady baví koukat na karty všech sportů, tak mě kdyžtak vyveďte z omylu.
Dneska žádný čajíčky nebudou a rovnou to prásknu nebyl tam!!! Ani Modano ani McDavid... mě to přesto nemrzí a už ted se těšim na další boxík!!!
řadovky jsem tentokrát nescanoval, takže začnem rovnou paralerkou, která je v každém balíčku...
Obrázek
Bellerin/99 a inserty
Obrázek

další inserty, super jména(až na toho taliána:)), zejména Kahn potěšil, navíc je to parádní insert, miluju legendy *ano*
Obrázek

a jdem na top 3
Obrázek
Giggs je heroes artist proof poměr vkládání 1:100... pro mě asi nejlepší karta v brejku
podepsanej Jack Wilsheere, no jsou tam lepší jména, ale i horší (asi)...
a dvoubarevnej patch v nejnižší limitaci taky dobrej... lepší než Janko

Děkuju všem, kdo to sledovali a drželi mi palce, at vytáhnu nějakou pecku a držte i dál, já nekončim a toho Ibru s hardsign podpisem si někde vytáhnu *lgh* prostě jo.
Mike Modano!!!

Uživatelský avatar
martymcfly1
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 529
Registrován: stř 13. led 2016 11:52:27

Re: Aficionado soccer vol 2

Příspěvek od martymcfly1 »

Ten Morata je fajnovej *cheer*

Uživatelský avatar
Jirka87
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 02. pro 2016 9:47:31
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Aficionado soccer vol 2

Příspěvek od Jirka87 »

Messi je prostě Messi *cheer* ...ale ten Oli Kahn, to je slušná nostalgie na dobu, kdy jsem fandil Bayernu a na základce po prohranym finále s MUtd nechtěl jít do školy, protože spolužák v lavici samozřejmě fandil "menčestru" a hlavně Bechamovi a Bayern vedl od prvních minut a v posledních minutách zápasu to pos....

Díky za to *cheer*
POMALÝ RESTART SBÍREK
Martin Brodeur - 322 karet
Dušan Salfický - 19 karet
Petr Sýkora - 42 karet

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: Aficionado soccer vol 2

Příspěvek od freddy-NJD26 »

jooo Giggsik naaaramnej !!! Ja sem UNITEDovskej...kdybys ho chtel nekdy zpenezit ( a kdyz vytahneš jiny borce v rudym) rad to vemu..(pomalu taky zacinam neco nahanet) ..
Patrik Eliáš - 1 275ks

Odpovědět

Zpět na „Únor/February 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host