17 Panini Acifionado Soccer

Boxy otevřené sběrateli v měsíci lednu 2019.
Odpovědět
Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

17 Panini Acifionado Soccer

Příspěvek od Jirzik-ACS »

Ahoj,
dovolím si sem vložit break boxíku karet nehokejistů. Jsem přesvědčen, že to nikomu vadit nebude.
Karty jsou to krásný, věřim, že se budou líbit i Vám. Scanoval jsem sakum prdum vše, takže to budete muset přežít i s řadovkama, ale jak jsem již psal, je na ně moc pěknej pohled, takže to snad nebude žádný utrpení.
Každej balíček obsahuje insertík a paralerku. ty jsou označeny artists proof a jsou bud bez limitace nebo s limitací...
Tohle byl první balíček co jsem koupil, no co si budem nalhávat docela dost mě nalákali. Insert Aguero, limitovanej Isco /99 a hlavně Pele, to si nechám líbit.
Obrázek
na Jiřika tohle lákadlo zafungovalo,takže jsem vzal box a ještě jeden balíček pro štěstí.
Tady už je obsah boxu po balíčkách:

Obrázek
Rabiot v limitaci /49
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Dva krásný inserty a limitovaná paralerka, trošičku hořkosladká(sladká je to Isco z realu, hořká jaksi už jsem ho vytáhl v prvním balíčku), ale i tak to byl krásnej paklík
Obrázek
Slibujou memorábilii. Nelžou. Nicméně zde mírné zklamání. sice nízej limit a pěknej kousek dresu, ale to jméno, jako jo kluk si kopnul ve spartě, ale byla to tragedie, takže nic moc...
Obrázek
Každej boxík by měl obsahovat podpis, tento naštěstí nebyl vyjímkou. Se jménem panuje velká spokojenost!
Obrázek
Tady se konala asi trefa jak blázen, v první chvíli jsem jí asi dostatečně neocenil, ale poměr vkládání 1forza na Case neni uplně špatnej a messi to je taky docela "velkejů hráč ne?:) poměr vkládání forza 1:120
Obrázek
A tady už je poslední balíček zakoupenej tzv pro štěstí


no a co si budem nalhávat, docela se povedl
Obrázek
myslim, že jsem vyžral z dvou balíčků docela maximum a i u boxu jsem měl ze zadele kliku, at už podpisem nebo Forza Messim:)

Doufám, že jste si můj brejk užili víc než já jeho tvorbu, páč dneska to byl porod, ale snad to aspon někomu udělá radost.
Mějte se, rozbalujte a hlavně brejkujte!!!!


PS: Isco v 99limitu je volnej kdyby chtěl někdo měnit:)
komentáře vítány, tak se toho nebojte
Mike Modano!!!

Paty6
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte 08. led 2019 17:26:58

Re: 17 Panini Acifionado Soccer

Příspěvek od Paty6 »

Fakt krasny karty, nejvic se mi libi dizajnove ten Messi :-)

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 17 Panini Acifionado Soccer

Příspěvek od deiv14 »

Paráda, nádhera, víc takových breaků *cl* já bych měl největší radost z Evry, ale Iniseta taky není k zahození *ano* díky moc za ukázku včetně řadovek, to jsou krásny karty *gp*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: 17 Panini Acifionado Soccer

Příspěvek od Jirzik-ACS »

deiv14 píše:Paráda, nádhera, víc takových breaků *cl* já bych měl největší radost z Evry, ale Iniseta taky není k zahození *ano* díky moc za ukázku včetně řadovek, to jsou krásny karty *gp*
jsem rád, že nejsem sám, kdo je z těch řadovek nadšenej. Já když otevřel první balíček, tak si řikam, to jsou blbci oni daj nahoru insert... no musel jsem se jim vduchu omluvit:)


no Evra super, ale řekl bych Iniesta lepší, každopádně obě jména super. když se zadaří v dalších boxech podobný jména, tak se rozhodně zlobit nebudu:)
Mike Modano!!!

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 17 Panini Acifionado Soccer

Příspěvek od deiv14 »

Jirzik-ACS píše:
jsem rád, že nejsem sám, kdo je z těch řadovek nadšenej. Já když otevřel první balíček, tak si řikam, to jsou blbci oni daj nahoru insert... no musel jsem se jim vduchu omluvit:)


no Evra super, ale řekl bych Iniesta lepší, každopádně obě jména super. když se zadaří v dalších boxech podobný jména, tak se rozhodně zlobit nebudu:)
objektivně asi Iniesta lepší je, proto jsem psal že pro mě je lepší Evra - nejenom, že tak nějak tíhnu k Francii, ale i třeba Manchester United (se kterym mám Evru spojenyho) mám mnohem radši než Barcelonu...

Každopádně už se těším na další breaky...taky mám výhledově v plánu otevřít fotbalovej boxík, ale mám vyhlídnutej jinej produkt *ano*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
martymcfly1
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 529
Registrován: stř 13. led 2016 11:52:27

Re: 17 Panini Acifionado Soccer

Příspěvek od martymcfly1 »

Díky Jirko za brejk, je dobře, že jsi tam dal i řadovky, páč jsou super a těch insertů :thumbup:

Janko Ti neštimuje????? *rfl* *rfl* Ale memo pěkný i s krásným limitem

Celkově fakt hodně povedený :thumbup:

Odpovědět

Zpět na „Leden/January 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti