17/18 ICE

Boxy otevřené sběrateli v měsíci lednu 2019.
Odpovědět
Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

17/18 ICE

Příspěvek od radek850 »

Tak po delší době ahoj všem! :)
Minule mě Vanda (kdo sleduje fb tak ví) navštívila v Praze, tak jsem tentokrát navštívil já jí a hezky nám vyšel termín, takže jsme se zašli podívat i na Bratislavskou burzu.
Kromě toho, že jsem se seznámil s několika super lidmi, tak jsem si i moc užil atmosféru místní burzy, počet lidí bych odhadl na cca. 40 a vše proběhlo v krásné, skoro rodinné, atmosféře. Otevíralo se, měnilo, povídalo se... Doopravdy skvěle strávený čas.
I Vandě se moc líbilo, jelikož to byla její první burza. Byla velmi překvapená z počtu lidí, když jsem jí řekl, že na pražskou chodí ještě minimálně dvakrát tolik, byla (a stále je) poněkud v šoku *rfl*

Samozřejmě mě ukecala na nějaký ten box, a volba padla na 17/18 ice...
... Výsledek posuďte sami, ale za mě vládne smutek
Obrázek

Box za mě velmi slabý, ale nemůže být vždy štěstí, a jdu s optimismem do nějakého dalšího otevírání!
Tak zase někdy u nějakého dalšího breaku, který sem nebudu líný přidat *rfl*
Buď svůj.

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: 17/18 ICE

Příspěvek od Jirzik-ACS »

Taky bych nebyl nadsenej, ale hlavni je, ze neztracis optimismus. Priste bude lip *ano*
Mike Modano!!!

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: 17/18 ICE

Příspěvek od radek850 »

Jirzik-ACS píše:Taky bych nebyl nadsenej, ale hlavni je, ze neztracis optimismus. Priste bude lip *ano*
Hlavní náplň víkendu byla stejně úplně jiná... a to ta návštěva :) Tohle už byl jen takový doplněk, který mi nemůže zkazit jinak skvěle strávený víkend.
Ale stejně to příště bude lepší *rfl* *rfl*
Buď svůj.

Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: 17/18 ICE

Příspěvek od Ragnarook »

No já nevím. Klasické UD tahání peněz za nic. Vzhled karet - nuda nuda, šeď šeď ... všechno stejné a chytnout nějaký hit, je jak vyhrát sportku :(

Zase když přivřeš oko, tak jsi vytáhnul na podpisu nejlepšího japonského admirála za WWII *lgh* .
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: 17/18 ICE

Příspěvek od radek850 »

Ragnarook píše:No já nevím. Klasické UD tahání peněz za nic. Vzhled karet - nuda nuda, šeď šeď ... všechno stejné a chytnout nějaký hit, je jak vyhrát sportku :(

Zase když přivřeš oko, tak jsi vytáhnul na podpisu nejlepšího japonského admirála za WWII *lgh* .
Naprosto s tebou souhlasím, tohoto trendu 'sportky' si teď taky hodně všímám :)
Ale je to jedna z těch hlavních věcí, proč ty karty sbíráme... To otevírání k tomu prostě patří, a člověk jednou za čas to štěstí zkusit musí.
Buď svůj.

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: 17/18 ICE

Příspěvek od lastik »

No kdyz bych to vzal tvoji reci penez, tak...

Kerdilles BV$10
Wallmark BV$10
Yamamoto BV$50
Morin BV$4
Dubnyk BV$4
Kempe BV$5

jen za hity $83 coz za box, ktery momentalne stoji $55 a pri vydani stal $109 neni vubec podprumerny... za kolik ty karty chodi, to uz je vec jina ;)
Ja uz jsem jich par otevrel a urcite jeste otevru a s timto boxu bych byl spokojen

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: 17/18 ICE

Příspěvek od radek850 »

lastik píše:No kdyz bych to vzal tvoji reci penez, tak...

Kerdilles BV$10
Wallmark BV$10
Yamamoto BV$50
Morin BV$4
Dubnyk BV$4
Kempe BV$5

jen za hity $83 coz za box, ktery momentalne stoji $55 a pri vydani stal $109 neni vubec podprumerny... za kolik ty karty chodi, to uz je vec jina ;)
Ja uz jsem jich par otevrel a urcite jeste otevru a s timto boxu bych byl spokojen
Počkej, počkej
Tady se nikdo o řeči peněz nebavil.
Podpis Yamamota se mi líbí, to mi tam přijde jediné jako slušná karta.
Jersey o ničem, takových kusů existuje.
Rookie premieres na jména žádná sláva.
A subzero jména taky nic moc.
Zrovna jsem výjimečně ani nemluvil o řeči peněz, o řeči peněz mluvím spíš, když otevírá někdo jiný.
Když otevírám já, tak počítám, že jdu do toho, že z 90% ty peníze zpět prostě nedostanu. Ale i kdybych je zpět nedostal, tak mám rád známá jména, nebo pěkné, něčím zajímavé, karty, a ne, nebudu průhlednou kartu s limitem do /999 jako zajímavou kartu, protože na ní je i nezajímavé jméno.
O subzero nemluvě, i když zase nemůžu říct, že jsou to ošklivé karty, něco mezi.
Tentokrát tvou řečí peněz, a mojí řečí (ne)peněz *lgh*
Ten box se mi moc nelíbil :)
Buď svůj.

Uživatelský avatar
humajz
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 189
Registrován: pát 06. dub 2018 10:32:25

Re: 17/18 ICE

Příspěvek od humajz »

Mě se ty ICe vůbec nelíbí.. pro mě karta má být z papíru *rfl* Asi jsem moc retro ...
San Jose Sharks Hertl
Češi

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: 17/18 ICE

Příspěvek od radek850 »

humajz píše:Mě se ty ICe vůbec nelíbí.. pro mě karta má být z papíru *rfl* Asi jsem moc retro ...
Měl jsi je někdy naživo v ruce? :) Třeba by ti to změnilo názor, i když ty názory se prostě různí, to je jasné
Buď svůj.

Odpovědět

Zpět na „Leden/January 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host