2016 Panini Select + 2017 Panini Revolution - FOTBAL

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

2016 Panini Select + 2017 Panini Revolution - FOTBAL

Příspěvek od deiv14 »

Jak už jsem avizoval v poště, od Ježíška jsem krom 3 hokejových boxů (ktery jsem si beztak nadělil sám) dostal i 2 fotbalové. Od Matěje to byly Panini Revolution, jakýsi možná blaster box nebo jak to nazvat a od manželky (prostřednictvím Matěje) hobby box Panini Select.

Balení Revolution obsahovalo 15 karet a garantované byly 3 Sunburst paralelky a 2 Vortex inserty. Byla tam šance i na nějaké lepší paralelky, ale nakonec jsem dostal přesně to, co bylo garantováno.

base na ukázku
Obrázek

a tady už slíbené hity
Obrázek

Tohle jsou krásny karty, takže udělaly radost, i když jsem nevytáhl žádnou kartu Lyonu...

A teď už Selecty, na ktery jsem byl hodně zvědavej, vzhledem k tomu, jak parádní byly kdysi hokejovy Selecty, než Panini přišly o licenci. Do boxu jsem šel bez taktické přípravy, takže jsem pořádně ani nevěděl co čekat, jediny co jsem se dočetl, že box v průměru obsahuje 2 memo a 1 podepsanou kartu, no rovnou musím říct, že podpisovka se nekonala, což je škoda, ale zážitek mi to rozhodně nezkazilo. Base set je v tomto produktu rozdělen do 3 levelů po 100 kartách s rozdílným poměrem vkládání.

na ukázku base level Terrace (1-100), poměrem vkládání klasicky base karty
Obrázek

base level Mezzanine (101-200), tahle karta byla prakticky 1 v každym balíčku za předpokladu, že tam nebyl level 3
Obrázek

base level Field (201-300), ty byly jen 2 na box a poprvé se taky objevují karty hráčů v klubech, doteď byly jen za repre
Obrázek

Hlavním tahákem jsou pro mě obecně paralelky a ani tenhle produkt není výjimkou, spíš naopak.

level Terrace Silver Prizm a Multi-Color Prizm, tady potěšili hlavně Pogbič s Ronckem
Obrázek

level Terrace Blue /299 a Red /199, vzhledem k tomu, že francouzská repre je mi tak nějak nejblíž, tak tady potěšil Matuidi
Obrázek

velká paráda jsou paralelky level Mezzanine - Multi-Color Prizm a hlavně Light Blue Prizm Die Cut /249 a Neon Green Prizm Die Cut /60, tady mám velkou radost z Griezmanna a Coman taky není k zahození *ano*
Obrázek

jedna paralelka se povedla i v levelu Field a to Silver Prizm
Obrázek

A teď už k hlavním hitům. Jak už jsem psal, podpisovka mě bohužel minula, ale 2 memo tam byly a na jména si stěžovat nemůžu.

základní jersey a na ní jeden z nejlepších útočníků současnosti, Harry Kane
Obrázek

druhá jersey je v nějaké paralelní verzi, zřejmě zase Multi-Color, limit /30 a na ní Kaneův kolega z repre a pro změnu výbornej obránce Gary Cahill
Obrázek

a přestože podpisovka nebyla, našel jsem ještě jednu kartu, je to sice insert, ale nejen tloušťkou karta tak trochu vyniká nad ostatními...
Obrázek

pro mě osobně největší hit boxu, insert Sky's The Limit (1:48), designově opravdová nádhera a jméno pro mě taky jedno z nejlepších možných - Paul Pogba v dresu galského kohouta *prty*
Obrázek

Boxy jsem si neskutečně užil, je to příjemná změna a nemůžu vyloučit, že si v budoucnu něco takovyho nerozbalím znovu. Díky za pozornost.
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: 2016 Panini Select + 2017 Panini Revolution - FOTBAL

Příspěvek od Jirzik-ACS »

Krasny boxy, krasny karty, super jmena, kam se na to hrabou hokejky:))) ud styd se
Mike Modano!!!

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: 2016 Panini Select + 2017 Panini Revolution - FOTBAL

Příspěvek od lastik »

Paradicka Deive... Ty Die-Cut paralelky jsou brutalita!!! Jak jsem mel ten bonusovej boxik Panini Soccer.. tak jsem pak jeste objednal 2x Hobby box... tak uvidime co prinese, az dojde nekdy :D

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2016 Panini Select + 2017 Panini Revolution - FOTBAL

Příspěvek od deiv14 »

Jo, jsou to nádherny karty, člověk fakt lituje, že Panini nemůžou dělat hokej když tohle vidí...ale tak proč si sem tam nerozbalit fotbal nebo třeba basket, že jo *ano*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host