Vánoce 2018 - Panini Prestige Basketball Blaster Boxes

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Vánoce 2018 - Panini Prestige Basketball Blaster Boxes

Příspěvek od Bianconero »

Basketbalové karty pořizuju nejen proto, že mě baví sport sám o sobě, ale důležitým faktorem je i výrobce. Panini z mého pohledu zkrátka dodává na trh jedny z nejlepších produktů. Graficky, náplní checklistků, obsahem, zkrátka pro mě jsou Panini na piedestalu a jejich produkty otevírám moc rád.

Volba padla na 2015-16 Panini Prestige Basketball Blaster Box (Kobe Bryant na krabičce) a o ročník výše 2016-17 Panini Prestige Basketball Blaster Box (Stephan Curry na krabičce).

Obrázek

Začal jsem 2016-17 Panini Prestige Basketball Blaster Box (8 balíčků po 6 kartách).

Obrázek

Dohromady tedy 48 karet a absolutní spokojenost. Za nějakých "deset babek" muziky jak na karnevalu Colours of Ostrava nebo Aerodromu. 8-)

Obrázek

Plastové Acetate Rookies jsou nádherný a když jsem vytáhl Jamala Murrayho, zavládla velká spokojenost. Skvělej rozehrávač Denveru, kterému se letos náramně daří.

Obrázek

Ale co si budeme povídat, u Lebrona jsem jen pořád opakoval "no ty krááávo, to krááávo, peckaaaa". :lol: Jde o paralelku Horizon. Na COMC vystavená za něco málo přes 13 dolarů, reálně na trhu tak kolem 2-3 dolarů. Ale to není podstatné. Zbožňuju paralelky a Lebrona ohromně uznávám po všech stránkách. Takže velká spokojenost. Už po prvním boxu jsem byl nadšenej.

Obrázek

.
.
.
.
.
Pokračoval jsem 2015-16 Panini Prestige Basketball Blaster Box (7 balíčků po 10 kartách).

Obrázek

Dohromady 70 karet, tuším za "15 babek", což je opět nádhera.

Obrázek

Acetate Rookies i o ročník níže. Tady se mi povedlo skvělé jméno v podobě Kristapse Porzingise. Nutno podotknout, že Acetate se dají najít právě jen v Blasterech, v Hobby boxech se nevyskytují. Pak jsou ještě Acetate Veterans a ty jsou pro změnu jen v Retailech.

Obrázek

A tady jsem to chytil fakt skvěle. Miami (vedle Bulls a nově i 76Ers) zbožňuju. Škoda, že to nebyl Dwyane Wade, ale Justin Winslow se rozhodně počítá a mám z něj velkou radost. Jak klasická nováčkovská karta, tak pak i jersey Freshman Fabrics.

Obrázek

.
.
.
.
.
A uzavřel jsem to opět 2016-17 Panini Prestige Basketball Blaster Box (8 balíčků po 6 kartách).

Obrázek

Obdobně jako u prvního boxu, bohatá nálož.

Obrázek

Tady radost z "vlčího" hitu v podobě Krise Dunna na Acetate Rookie. Škoda, že je ten kluk neustále s něčím marod. Mít pevné zdraví, patřil by mezi nejlepší defenzivní rozehrávače v lize.

Obrázek

Tady není moc co se rozepisovat... dvě absolutní legendy... Shaq a Allen... Shaq navíc na Horizon paralelce. Radost největší! :angel:

Obrázek

Díky každému, kdo nepohrdl i jiným než hokejovým produktem. Sleduju karty napříč sporty (NHL, NBA, NFL, MLB, fotbal) i napříč výrobci (Upper Deck, Panini, Topps) a hrozně mě baví objevovat nové věci ať u po grafické nebo materiální stránce. A basketbal u mě v kartách v posledních dvou třech letech jednoznačně vede. Prostě Panini, no. :D

Přeju poklidné prožití zbytku roku a úspěšný vstup do roku 2019. Mějte se a když budete mít chuť a náladu, můžete zanechat komentář.

*thks*
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

ondrej1217
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 19. pro 2013 20:44:47

Re: Vánoce 2018 - Panini Prestige Basketball Blaster Boxes

Příspěvek od ondrej1217 »

diki za tento break ! kartam sa uz posledny rok aktivne moc nevenujem, nakolko mam doma asi 200+ nezatriedenych do albumo a nie a nie sa k tomu dostat. Ale breaky si rad pozrem a v poslednej dobe ma celkom lakalo otvorit nejake tieto blastre NBA pre radost z otvarania, lebo ako pises Panini ma top produkty a po tejto tvojej otvaracke som si skoro isty ze v najblizsej dobe si 1 alebo 2 objednam ! Obsah za tu cenu naozaj paradny. Krasne Acetate rookies s menami ako Porzingis, Murray, Oubre si myslim
nemozu urazit, k tomu paralelka Kinga a Shaqa su pre mna topky breaku !
Zbieram :
Philadelphia Flyers - Young Guns
Rick Nash

Zdenek1968
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 607
Registrován: sob 03. pro 2011 22:29:14
Bydliště: Praha 9

Re: Vánoce 2018 - Panini Prestige Basketball Blaster Boxes

Příspěvek od Zdenek1968 »

Dík za break. Ač nejsem nějak zapálený fanda basketu, musím uznat, že karty mají fakt pěkné. A to už platí minimálně 15 let, kdy moji kamarádi ze Smržovky, kromě utváření neskutečné sbírky Lindrose rozbalovali i NBA karty. :-)

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoce 2018 - Panini Prestige Basketball Blaster Boxes

Příspěvek od worlikk »

Už dlouho si říkám, že si pořídím pár karet mých oblíbenců nebo největších hvězd (Kobe, MJ23, LeBron,...)...a jak to tak vidím, co se produkuje, tak možná řadovky nebudou stačit *myslim*
Fakt super karty :clap:
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoce 2018 - Panini Prestige Basketball Blaster Boxes

Příspěvek od Omerta »

Parádní brejk. Za pár kaček opravdu hooodně muziky.

LeBron a hlavně Shaq jsou super, ale mě se tam líbí i Ibaka, Wall nebo Lillard - což rozhodně taky nejsou žádný podržtašky ;)

Fakt paráda :thumbup: :thumbup:
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
mischelin
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 50
Registrován: ned 09. říj 2016 12:23:57

Re: Vánoce 2018 - Panini Prestige Basketball Blaster Boxes

Příspěvek od mischelin »

Super break tehle karet a za mne asi nejvetsi topovka je ten Iverson!! Jinak paniny mam taky rad, doma mam par kousku krome NHL i NASCARu a to meho oblibence JJ48. A jinak koukam, ze v NBA mame stejnej vkus taky uz par let (hodne dlouho) zeru D-Wade a myslim si ze ted, kdyz hraje svou posledni sezonu, tak to bude jeste lepsi sberatelskej kousek :)
Sbírám:
Bílí Tygři Liberec, Čeští brankáři NHL (Hlavně Petr Mrazek) Radim Šimek (Sharks)
Moje nabidka karet: http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... 43&t=12677
Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Vánoce 2018 - Panini Prestige Basketball Blaster Boxes

Příspěvek od Bianconero »

Díky všem za reakce, potěšily. :wave:
ondrej1217 píše:
Určitě objednej, neprohloupíš, je to fakt super. Přesně jak píšeš, King a Shaq topky, z těch dvou jsem fakt nadšený. Paralelky a inserty mám hodně rád a tady se to sešlo skvěle. Až něco objednáš a rozbalíš, tak určitě taky prezentuj, rád se podívám.
Zdenek1968 píše:
Basketbalové karty se tady pořád drží, sice okrajově, ale pořád se ti lidé najdou. Možná je trochu škoda, že v Česku basket tolik nefrčí jako jiné sporty. Určitě by si zasloužil větší pozornost. A možná i ty karty by nějakým způsobem pomohly.
worlikk píše:
Mají i super inserty, Kobe a MJ mají navíc i své série, inserty sety apod., teď jsem jeden takový malý subset o 10 kartách bral kamarádovi, který Kobeho zbožňuje. Určitě doporučuju. Kobe si dá sehnat ještě za pár korun, některé MJ karty, a to už i inserty nebo paralelky, jsou náročnější. Až něco pořídíš, určitě dej vědět a prezentuj, rád kouknu.
Omerta píše:
To ani v nejmenším, žádní podržtaškové. :D Kupa super jmen, Ibaku s Lillardem hodně můžu, zvlášť Lillard je možná trošku nedoceněný, zasloužil by si víc pozornosti.
mischelin píše:
AI je výbornej, mám ho hodně rád, protože patřil k nejmenším hráčům a mám k němu výškou velice blízko, rozhodně blíž než ke komukoliv jinému. :D Dwyane je skvělej, ohromná osobnost, velký vzor jako sportovec i jako člověk.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Vasil
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2481
Registrován: sob 04. čer 2011 13:51:13
Bydliště: Brno

Re: Vánoce 2018 - Panini Prestige Basketball Blaster Boxes

Příspěvek od Vasil »

Mladej a hubenej Shaq, paráda :clap:
Sháním řadovky - 92/93Ultra#254Panteleev, 92/93UD#492Panteleev, 93/94Leaf#3Leach, 93/94Parkhurst#15Stumpel, 93/94Ultra#266Casey, 94/95SP#6Bourque, 96/97Fleer#7Ranford, 97/98Coll.Choice#18Stumpel, 97/98Omega#19Thornton, 98/99Dynagon#12Laaksonen

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host