Peldap - 2018-19 UD Black Diamond

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lembi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2968
Registrován: pát 03. čer 2011 17:48:08
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Peldap - 2018-19 UD Black Diamond

Příspěvek od Lembi »

2018-19 UD Black Diamond, super produkt, karty jsou krásné, s obsahem jsem velmi spokojen, konec konců, posuďte sami. Karty jsem naskenoval tak, jak jsem je vytáhl z boxu, díky za pozornost.
1) UD Exquisite Rookie patch Eeli Tolvanen
Obrázek
1) Jonathan Marchessault / 249
Obrázek
2) Patrick Roy Team Logo Jumbos
Obrázek
3) Adam Gaudette Silver and Black Rookie Signatures / 249
Obrázek
4) Taylor Hall Diamond Might / 99
Obrázek
5) Connor McDavid Diamond Mine Relics jersey
Obrázek







Obrázek
http://hokej-karty.webnode.cz/
Obrázek
Roman Turek 784
Václav Prospal 276 Roman Horák jr. 192

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2018-19 UD Black Diamond

Příspěvek od Maurice Richard »

Tak ten St.Patrick je SUPER petelice !!!! Pro mě nej! Karty současných hráčů nedokážu ocenit, docenit.... *cl*
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: Peldap - 2018-19 UD Black Diamond

Příspěvek od DJjandy »

Karty jsou to skutečně moc hezký! Na téma manufaktur bylo napsáno už hodně, tak nemá moc cenu se do toho opět pouštět, každopádně ten Roy je super, ale prostě tomu tak nějak chybí ten punc Game Used, i když i takhle jsou ty karty myslím celkem žádané. Jersey McDády lepší, než některé patche (viz můj poslední Kopi na Artifacts v poště), takže super, patch Tolvanena se moc povedl, stejně jako třeba pěkný (asi) insert Halla.
Možná mi tam trochu chybí nějaký ten "větší" hit v podobě níželimitovanější karty, než je /99, ale možná jsem jen moc rozmlsanej. ;)

Děkuji za break!
Naposledy upravil(a) DJjandy dne úte 18. pro 2018 15:00:47, celkem upraveno 1 x.
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: Peldap - 2018-19 UD Black Diamond

Příspěvek od deiv14 »

K Black Diamondům chovám silnou averzi a tento break mě jen utvrdil v tom, že svůj názor ani letos nezměním. Jediná karta, která se mi líbí, je Exquisitka, jinak za mě fakt slabota když vezmu v potaz poměr cena x výkon. Jediny co bych tady viděl pozititvně, tak že Roy i McDavid by se dal asi celkem pěkně někde střelit a z finančního hlediska by to asi tak velkej provar nebyl, ale o tom sběratelství přece není...to jen tak z zamyšlení, každopádně díky za break :thumbup:
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2018-19 UD Black Diamond

Příspěvek od peldap »

Maurice Richard píše:Tak ten St.Patrick je SUPER petelice !!!! Pro mě nej! Karty současných hráčů nedokážu ocenit, docenit.... *cl*
jak už zde bylo napsáno, ty manufactured patche jsou hodně kritizovaný, ale karty jsou to krásný, v podstatě mě nevadí.

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2018-19 UD Black Diamond

Příspěvek od Maurice Richard »

peldap píše:
Maurice Richard píše:Tak ten St.Patrick je SUPER petelice !!!! Pro mě nej! Karty současných hráčů nedokážu ocenit, docenit.... *cl*
jak už zde bylo napsáno, ty manufactured patche jsou hodně kritizovaný, ale karty jsou to krásný, v podstatě mě nevadí.
I tak, pěkná karta!
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
SteveRogers92
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2718
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: Peldap - 2018-19 UD Black Diamond

Příspěvek od SteveRogers92 »

Tolvanen a Roy parádní karty.
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Peldap - 2018-19 UD Black Diamond

Příspěvek od pavelbart »

Pro mě osobně jsou tyto manufactury hodně kyselé trefy... a souhlasím s kluky, že to prostě není správný, aby hit boxu neměl s hokejem jako takovým nic společného. Ale samozřejmě, Roy na této kartě asi špatný artikl nebude :thumbup:
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2018-19 UD Black Diamond

Příspěvek od peldap »

DJjandy píše:Karty jsou to skutečně moc hezký! Na téma manufaktur bylo napsáno už hodně, tak nemá moc cenu se do toho opět pouštět, každopádně ten Roy je super, ale prostě tomu tak nějak chybí ten punc Game Used, i když i takhle jsou ty karty myslím celkem žádané. Jersey McDády lepší, než některé patche (viz můj poslední Kopi na Artifacts v poště), takže super, patch Tolvanena se moc povedl, stejně jako třeba pěkný (asi) insert Halla.
Možná mi tam trochu chybí nějaký ten "větší" hit v podobě níželimitovanější karty, než je /99, ale možná jsem jen moc rozmlsanej. ;)

Děkuji za break!
Tak musím s tebou ve všem souhlasit, jen opravdu ještě k tomu chtít nějaký "nízký limit" už by byla asi velká drzost, i když ne že by za ty peníze to tam nemohli dát, ale já si nestěžuji, fakt jsem s kartama spokojený.

Uživatelský avatar
Ceris
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 635
Registrován: úte 21. dub 2015 17:52:28
Bydliště: Pardubice

Re: Peldap - 2018-19 UD Black Diamond

Příspěvek od Ceris »

Předem děkuji za ukázku tohoto boxu. :thumbup: Za sebe vyzdvihuji karty Tolvanena a Roye, ty se mi líbí. :clap: Je skvělé, že jsi s otevíračkou spokojený, už jen ty zážitky s pocity během otevírání podobných boxů, které s námi sdílíš (za což jistě nejsem jediný kdo je rád) jsou nepopsatelné a později v jiném boxu se to navrátí opět třeba jinak - jako tomu bylo nedávno v Artifacts a to byl masakr.

Gratuluji moc a těším se na další box. Děkuji :thumbup:
Sbírám:

Marc Denis - 790/852


K 8. 9. 2019 ukončuji svůj sběratelský příběh i svoji aktivitu zde.


Tradelist - http://ceris1.rajce.idnes.cz/
- http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=9548

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: Peldap - 2018-19 UD Black Diamond

Příspěvek od DJjandy »

A to je Peldo nejdůležitější, že jsi s kartami spokojen ty! ;) Ale rozhodně si nemyslím, že by byla drzost chtít nějaký nižší limit z boxu za tyhle peníze.
Jinak se podepisuji pod to, co napsal Ceris, díky za všechny tvoje ukázky breaků.
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2018-19 UD Black Diamond

Příspěvek od peldap »

Ceris píše:Předem děkuji za ukázku tohoto boxu. :thumbup: Za sebe vyzdvihuji karty Tolvanena a Roye, ty se mi líbí. :clap: Je skvělé, že jsi s otevíračkou spokojený, už jen ty zážitky s pocity během otevírání podobných boxů, které s námi sdílíš (za což jistě nejsem jediný kdo je rád) jsou nepopsatelné a později v jiném boxu se to navrátí opět třeba jinak - jako tomu bylo nedávno v Artifacts a to byl masakr.

Gratuluji moc a těším se na další box. Děkuji :thumbup:
Moc díky za gratulaci. Musím napsat, že jsem velmi rád, když se ukázky boxů které otvírám líbí, to mi motivuje do dalších otvíraček. Dokud to půjde, tak občas skočím i do něčeho dražšího, ten adrenalin u toho je úžasnej, rád se podělím se všemi, hlavní díky patří LEMBIMU, bez něj by to nešlo.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2018-19 UD Black Diamond

Příspěvek od peldap »

DJjandy píše:A to je Peldo nejdůležitější, že jsi s kartami spokojen ty! ;) Ale rozhodně si nemyslím, že by byla drzost chtít nějaký nižší limit z boxu za tyhle peníze.
Jinak se podepisuji pod to, co napsal Ceris, díky za všechny tvoje ukázky breaků.
já rozhodně spokojený jsem. Samozřejmě jako všichni, když rozbaluji něco takto drahého tak čekám na nějakou "pecičku".
Přiznám se, že kolikrát jsem hned po rozbalovačce třeba i trochu zklamaný, ale většinou během pár minut se mi to rozleží a teprve když se podívám na "youtubu" na další brejky zjišťuji, že jsem dopadl vlastně velice dobře.
Tento boxík pro mě do sbírky nic nepřinesl, v podstatě jsou karty volné a doufám, že někomu jinému udělají ještě větší radost,
než mě.
Opravdu jsem rád za každý brejk, který mi dá LEMBI na fórum, vaše poděkování je pro mě zpětná vazba že pokud to půjde, budu vás zásobat i v příštím roce!!!

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2018-19 UD Black Diamond

Příspěvek od peldap »

pavelbart píše:Pro mě osobně jsou tyto manufactury hodně kyselé trefy... a souhlasím s kluky, že to prostě není správný, aby hit boxu neměl s hokejem jako takovým nic společného. Ale samozřejmě, Roy na této kartě asi špatný artikl nebude :thumbup:
samozřejmě každý má na tyto manufactured jersey svůj názor. Já tedy patřím mezi ty, že pokud takovou kartu nemám ve sbírce, koupím a vůbec nad tím nepřemýšlím, zkrátka patří do sbírky.

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host