Series One 18-19 hobby box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Buri 26
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 604
Registrován: stř 12. srp 2015 13:55:25
Bydliště: Jihlava

Series One 18-19 hobby box

Příspěvek od Buri 26 »

Ahoj všem, dnes byli u mě předčasné vánoce *cheer* Přišel dlouho očekávaný boxík UD Series One 18-19 hobby box.
Samozdřejmě jsem to do štědrého dne nevydžel a boxik rozalil hned. No musím říct že letošní design karet je opravdu parádní.
Co se týče poměru vkládání těšil jsem se samozdřejmě na YG karty ale pro mě asi top v tomto produktu jsou CANVAS karty které tedy se mi líbí už nekolik let ale až letošním ročníkem jsem se rozhodl tuto serii canvas zkompletovat.
Nebudu to dále natahovat super boxík s třešničkou nakonec


Řadovky jsem nefotil tedy až na jednu v krásném limitu 001/100 ano je to EXCLUSIVES
Jméno pro mě slabší ale...


Obrázek


Pro mě asi nejslabší inserty jsou Portréty co se tedy designu týče ty loňské byli hezčí


Obrázek


Krásným insertem jsou SHOOTING STAR a povedlo se super jméno


Obrázek



dalším povedeným insertem jsou 25 under 25



Obrázek



STONEWALLED za mě super golmanský insertní setík



Obrázek



JAGR No o tomhle setíku nemá cenu mluvit super super super .... asi budu kompletovat



Obrázek



Povedla se i Jersey se super jménem pro mě spoluhráč mého oblíbence z Philky



Obrázek



Karty do mé nové SBÍRKY CANVAS


Obrázek


Povedla se i YG CANVAS *cheer*
Jméno prý slušné ( DJjandy )


Obrázek


No a to na co všichni čekáte je tu!!!
popravdě jsem chtěl Hyku ale nebyl...


Obrázek















Ano je jich jen 5 bohužel byla CANVAS přece














NO dobrá opravdu jich bylo 6














ANO












BYL TAM
ELIAS PETTERSSON










Obrázek







Nemohu jinak než bomba pecka mega super boxík super krásné odpoledne a super otvíračka
Jinak budu rád za nabídky Canvas karet a z toho boxu prekvapivě volné jen Portréty a YG karty
Moc díky za případné komenty a omlouvám se ze jsem to tak natahl ale musel jsem *thks*

Uživatelský avatar
Bure97
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 152
Registrován: ned 05. říj 2014 21:33:29

Re: Series One 18-19 hobby box

Příspěvek od Bure97 »

Parádní trefa! :) Škoda, že jsi nevydržel do Vánoc, měl bys krásné překvapení. A Anders Lee a slabší jméno? :D Je to kapitán NEw York Islanders a třeba minulou sezónu nastřílel 40 branek. I letos na tom s body není vůbec špatně, určitě pěkná trefa :)
Obrázek

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: Series One 18-19 hobby box

Příspěvek od DJjandy »

To s tím Andersem má Buri asi taky ode mě, když otvíral boxík, tak jsem to měl trochu live, protože mi hned posílal fotky a takhle probíhala naše konverzace:

Buri: Tak mám exclusivku v limitu 001/100
Já: Perry :D
Buri poslal fotku karty
Já: To je lepší, než Perry. :D Sice kapitán Isles, ale bohužel nic moc no.

Prostě jsou hráči, kteří ač jsou třeba kapitány ve svých mužstvech, tak jejich karty nebudou brány, jako extra hity. Jestli mi jako rozumíte. ;)
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
Buri 26
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 604
Registrován: stř 12. srp 2015 13:55:25
Bydliště: Jihlava

Re: Series One 18-19 hobby box

Příspěvek od Buri 26 »

DJjandy píše:To s tím Andersem má Buri asi taky ode mě, když otvíral boxík, tak jsem to měl trochu live, protože mi hned posílal fotky a takhle probíhala naše konverzace:

Buri: Tak mám exclusivku v limitu 001/100
Já: Perry :D
Buri poslal fotku karty
Já: To je lepší, než Perry. :D Sice kapitán Isles, ale bohužel nic moc no.

Prostě jsou hráči, kteří ač jsou třeba kapitány ve svých mužstvech, tak jejich karty nebudou brány, jako extra hity. Jestli mi jako rozumíte. ;)

Přesně jak píšeš kámo :)

Dawe4
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 521
Registrován: stř 25. úno 2015 14:37:28

Re: Series One 18-19 hobby box

Příspěvek od Dawe4 »

Super box. :thumbup:

Koukám, že jsme měli podobný nápad. :D Když jsem přemýšlel jak rozšířit svoji sbírku NHL o nějaké další zaměření, tak Canvas mě též napadly. Ty karty jsou parádní. Příští rok se do nich také pustím a menší základ bych určitě rád udělal z boxíku. :)
Sbírám karty: HC Škoda Plzeň Martin Straka

Uživatelský avatar
Buri 26
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 604
Registrován: stř 12. srp 2015 13:55:25
Bydliště: Jihlava

Re: Series One 18-19 hobby box

Příspěvek od Buri 26 »

Dawe4 píše:Super box. :thumbup:

Koukám, že jsme měli podobný nápad. :D Když jsem přemýšlel jak rozšířit svoji sbírku NHL o nějaké další zaměření, tak Canvas mě též napadly. Ty karty jsou parádní. Příští rok se do nich také pustím a menší základ bych určitě rád udělal z boxíku. :)

Jo jo ty karty jsou parádní a docela i dostupné... *gp*
Určitě si ještě nějaký boxík taky rozbalim tak třeba bude i něco na výměnu *placnuti*

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host