Peldap - 2017-18 UD The Cup

Boxy otevřené sběrateli v měsíci listopadu 2018.
Uživatelský avatar
Lembi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2968
Registrován: pát 03. čer 2011 17:48:08
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od Lembi »

Vážení, chtěl bych se s vámi podělit o neskutečný zážitek, rozbalil jsem si "svatý grál" nás sběratelů,
2017-18 UD The Cup. Nebudu to natahovat, nemá smysl tyto karty nějak komentovat, jen si opět neodpustím jedinou pro mě nepochopitelnou věc a to jsou v takovém produktu za "takové peníze" dvě řadovky. Předem děkuji za pozornost.
1) Oliver Ekman - Larsson / 249
Obrázek
2) Filip Chytil RAP / 249
Obrázek
3) Jonathan Drouin Honorable Numbers / 92
Obrázek
4) Jacob Trouba Brilliance
Obrázek
5) Lanny McDonald Championship Etchings / 15
Obrázek
6) Martin Brodeur / 249
Obrázek
http://hokej-karty.webnode.cz/
Obrázek
Roman Turek 784
Václav Prospal 276 Roman Horák jr. 192

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 749
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od elektrikar »

Super break *gp*
jediný nováček a to ještě Chytil, který se teď chytil
Honorable Numbers nádherná karta
jen prostě taky nechápu produkt za 15k a 2 base karty *bang*
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od Maurice Richard »

Pěknej Drouin...ale BOMBA je ten Lanny McDonald, ten jeho knir, nezapomenutelný... !!!!
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od peldap »

elektrikar píše:Super break *gp*
jediný nováček a to ještě Chytil, který se teď chytil
Honorable Numbers nádherná karta
jen prostě taky nechápu produkt za 15k a 2 base karty *bang*
tak RAP dopadl velmi dobře, od té doby, co jsem kartu vytáhl dal 2 goĺy a co se ještě týká těch řadovek, alespoň jsem vytáhl Brodeura, mohl jsem dopadnout daleko hůře.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od SugarRay »

já bych řek celkem slušnej brejk , hodně se mi líbí ten Drouin , to je nádherná karta !!
Obrázek

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od DzEjDy »

Na úvod díky za break :thumbup: !

Osobně jsem taky uvažoval, že bych si na Vánoce jednu plechovku pořídil, ale nějak mě tento break a i ten co byl u Pavla v group breaku (který ještě navíc označil za mnohem lepší, než co otvíral soukromě), přesvědčuje o názoru, že raději ne... Dvě řadovky v boxu občas bývají, ale jako kompenzace je tam nějaká fakt pecka karta. Jestli to tady má být ten McDonald, tak ze mě teda není. Jako je to fajn karta, legenda s historií, limit do patnácti, karta s pohárem, atd... ale je to pořád "pouze" manufactured memorabilie. To už bych fakt raději něco s jeho kouskem hokejky, nějaký pěkný patch (který z těch starých dresů vypadají fakt skvěle) nebo podpis (který má Lanny taky parádní). Ta karta je pěkná, to opravdu nechci rozporovat, ale nedělal bych z toho bůhví co, těch karet si mohou vyrobit miliony. Dříve byl ten plíšek z pravého stříbra, pak se ta garance ze zadní strany tuším vytratila, tak nevím jak je to nyní, ale pořád je to něco, čemu schází ta autenticita spojená s LMcD... Drouin je taky pěkná karta, krásný kousky patchů Montrealu (což je fajn že tam nemá nějaký kousky ještě z Tampy), podpis na kartě,... ale má to za mě zase jednu kaňku, a to sice ten limit. Jasný, chápu že je to do čísla dresu hráče, ale Cupka s limitací skoro ke stům kousků přeci jenom taky ztrácí na hodnotě... Brilliance letos graficky asi nejhorší co kdy byly, přijde mi to jako pokus o něco moderního, ty fonty a grafika bez zbytečný zdobenosti, ale nějak to pak nezapadá mezi to, čím jsou Cupky Cupkama *nevim* ... Takže ze mě asi nejlepší ta RAP Chytila, ten kluk má potenciál, navíc je to Čech a Rangers, takže atributy na který já slyším...
Obrázek

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od DaveBrownsound »

DzEjDy píše:... Brilliance letos graficky asi nejhorší co kdy byly, přijde mi to jako pokus o něco moderního, ty fonty a grafika bez zbytečný zdobenosti, ale nějak to pak nezapadá mezi to, čím jsou Cupky Cupkama *nevim* ...
Naprostej souhlas, jestli ne designově nejhorší, tak jedny z nejhorších, ale co je na letošních Brilliance největší fail, to je jejich checklist, taková katastrofa to ještě nikdy nebyla. Přemýšlel jsem o nich, ale tohle fakt sbírat nechci, tam je tak Delvecchio, F. Potvin, Robinson, Langway, možná Couture, Granlund, Marleau, ale to je tak vše. A to tam vždy bývala opravdu super jména mezi podobnými hráči.

Jinak k breaku, ten Chytil je fajn, určitě našince potěší víc, než jiný (byť podobně výkonný) nováček, když pominu nejlepší jména. K tomu Lennymu to vidím podobně jako Dzejdy, to není GU ani nic podobného. Paradoxně graficky se mi asi nejvíc líbí právě ty řadovky, ty jsou super, ale ty break nedělají. Každopádně obdivuju to nadšení a rozhodnutí breaknout Cupky :thumbup:
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
frodo
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 566
Registrován: stř 28. led 2015 17:44:36
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od frodo »

Maurice Richard píše:Pěknej Drouin...ale BOMBA je ten Lanny McDonald, ten jeho knir, nezapomenutelný... !!!!
... :thumbup: ...nedávno som čítal o ňom článok na NHL.com ...vnímal som ho vždy len okrajovo ako legendu flames,ale nič bližšie...niekto nedosiahol za celú kariéru na SC...on to stihol. :) ..

.https://www.nhl.com/sk/news/mcdonald-v- ... -302034906..


Obrázek
Obrázek
2007-08 ITG SUPERLATIVE AUTO. 31/50
2013-14 ITG DECADES 90 AUTO.18/144
2015-16 UD PREMIER LEGENDARY SIGN. 9/15
2013-14 ITG DECADES 90 FRANCHISES 7/14

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od peldap »

Maurice Richard píše:Pěknej Drouin...ale BOMBA je ten Lanny McDonald, ten jeho knir, nezapomenutelný... !!!!
Souhlas, Drouin je podle mého nejhezčí karta brejku a Lanny, co k tomu říci, knír má parádní !!!

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od peldap »

SugarRay píše:já bych řek celkem slušnej brejk , hodně se mi líbí ten Drouin , to je nádherná karta !!
Jak už jsem napsal, ty karty Honorable Numbers jsou fakt parádní záležitost !!!

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od peldap »

SugarRay píše:já bych řek celkem slušnej brejk , hodně se mi líbí ten Drouin , to je nádherná karta !!
Tak já bych si dokázal představit lepší Cupky, tím si nestěžuji pouze konstatuji !!!

Uživatelský avatar
humajz
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 189
Registrován: pát 06. dub 2018 10:32:25

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od humajz »

elektrikar píše:Super break *gp*
jediný nováček a to ještě Chytil, který se teď chytil
Honorable Numbers nádherná karta
jen prostě taky nechápu produkt za 15k a 2 base karty *bang*
jj hrozná zlodějina ze strany UD...
San Jose Sharks Hertl
Češi

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od peldap »

humajz píše:
elektrikar píše:Super break *gp*
jediný nováček a to ještě Chytil, který se teď chytil
Honorable Numbers nádherná karta
jen prostě taky nechápu produkt za 15k a 2 base karty *bang*
jj hrozná zlodějina ze strany UD...
Tak myslím že slovo "zlodějna" je trochu silná káva. Musíme si uvědomit, že si to Amíci vyrábějí hlavně pro svoje lidi a pro ně to zase taková rachejtle není. Suma třeba 600$ není na první pohled tak hrozná jako 15000Kč co máme vysolit mi.
Samozřejmě, že to je pro mě velmi drahá záležitost, ale zase mě nikdo nenutil si to koupit a s tím je samozřejmě spojené i riziko,
co v boxu bude.
Pro mě jsou tyto karty takový "nej" mezi ostatními produkty a pokud to jenom jen trochu půjde, příští rok si opět jeden boxík pořídím.
Ještě bych UD doporučil toto: bez řadovek a třeba o 3000-4000Kč méně za plechovku, co vy na to?

Uživatelský avatar
humajz
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 189
Registrován: pát 06. dub 2018 10:32:25

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od humajz »

peldap píše:
humajz píše:
elektrikar píše:Super break *gp*
jediný nováček a to ještě Chytil, který se teď chytil
Honorable Numbers nádherná karta
jen prostě taky nechápu produkt za 15k a 2 base karty *bang*
jj hrozná zlodějina ze strany UD...
Tak myslím že slovo "zlodějna" je trochu silná káva. Musíme si uvědomit, že si to Amíci vyrábějí hlavně pro svoje lidi a pro ně to zase taková rachejtle není. Suma třeba 600$ není na první pohled tak hrozná jako 15000Kč co máme vysolit mi.
Samozřejmě, že to je pro mě velmi drahá záležitost, ale zase mě nikdo nenutil si to koupit a s tím je samozřejmě spojené i riziko,
co v boxu bude.
Pro mě jsou tyto karty takový "nej" mezi ostatními produkty a pokud to jenom jen trochu půjde, příští rok si opět jeden boxík pořídím.
Ještě bych UD doporučil toto: bez řadovek a třeba o 3000-4000Kč méně za plechovku, co vy na to?
Však s tím se dá souhlasit, ale i 600 je celkem raketa, ty dvakrát base je dost úlet, a když vidím, co tam je za nic moc jména v tolika tinech ... mno já bych do toho nešel ... ale je jasný, riziko je to veliký... za to když se povede nějaký dobrý tin, stojí to za to...
San Jose Sharks Hertl
Češi

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od Maurice Richard »

No, dnes dal Filip Chytil opět gól a tím ten box opět trošku nacenil.... *cl*
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 749
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od elektrikar »

humajz píše:Však s tím se dá souhlasit, ale i 600 je celkem raketa, ty dvakrát base je dost úlet, a když vidím, co tam je za nic moc jména v tolika tinech ... mno já bych do toho nešel ... ale je jasný, riziko je to veliký... za to když se povede nějaký dobrý tin, stojí to za to...
já bych do toho šel :-), vždycky když jdu vsadit eurojackpot si říkám "zítra si koupím case"
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od peldap »

elektrikar píše:
humajz píše:Však s tím se dá souhlasit, ale i 600 je celkem raketa, ty dvakrát base je dost úlet, a když vidím, co tam je za nic moc jména v tolika tinech ... mno já bych do toho nešel ... ale je jasný, riziko je to veliký... za to když se povede nějaký dobrý tin, stojí to za to...
já bych do toho šel :-), vždycky když jdu vsadit eurojackpot si říkám "zítra si koupím case"
taky bych do toho šel, tobě přeji hodně štěstí, až si zase půjdeš vsadit. Je to neuvěřitelný zážitek si takovou plechovku rozbalit.

Uživatelský avatar
humajz
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 189
Registrován: pát 06. dub 2018 10:32:25

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od humajz »

peldap píše:
elektrikar píše:
humajz píše:Však s tím se dá souhlasit, ale i 600 je celkem raketa, ty dvakrát base je dost úlet, a když vidím, co tam je za nic moc jména v tolika tinech ... mno já bych do toho nešel ... ale je jasný, riziko je to veliký... za to když se povede nějaký dobrý tin, stojí to za to...
já bych do toho šel :-), vždycky když jdu vsadit eurojackpot si říkám "zítra si koupím case"
taky bych do toho šel, tobě přeji hodně štěstí, až si zase půjdeš vsadit. Je to neuvěřitelný zážitek si takovou plechovku rozbalit.
Jo to asi bude, já to asi nezkusím nikdy :) Ale .. třeba někdy... no uvidíme :D
San Jose Sharks Hertl
Češi

pf2000
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: stř 26. zář 2018 15:39:21
Bydliště: Otrokovice

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od pf2000 »

Chytilova karta se zhodnocuje každým jeho zápasem, nakonec může být nejlepší z celého boxu *penize* Je teprve 20. hráčem historie NHL, který jako náctiletý dal gól v pěti zápasech po sobě.

Uživatelský avatar
Stefi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1563
Registrován: čtv 16. kvě 2013 19:41:50
Bydliště: Zlín

Re: Peldap - 2017-18 UD The Cup

Příspěvek od Stefi »

Škoda, že u patche Chytila nejsou tři barvy, ale jinak sakra pěkný úlovek
Sbírám New York Rangers: 5158 ks k 9. 4. 2023
Most wanted: Nakládal na Fleer Showcase 2016-17

Odpovědět

Zpět na „Listopad/November 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host