OFS YWB YGB plus malá statistika a červený paklík

Boxy otevřené sběrateli v měsíci září 2018.
Odpovědět
pf2000
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: stř 26. zář 2018 15:39:21
Bydliště: Otrokovice

OFS YWB YGB plus malá statistika a červený paklík

Příspěvek od pf2000 »

Také jsem podlehl všeobecné mánii a pořídil si jeden box 2018-19 OFS You Want the Best You got the Best. Ještě jsem to stihl, než všechny zmizely z trhu. Na jednu stranu jsem rád, ale na druhou stranu si vyčítám, že jsem si měl pořídit ještě aspoň jeden. Podle mých propočtů bylo vyrobeno cca 1350 boxů. Zajímalo by mě, jestli jsou skutečně všechny fuč. *nevim*
Faktem je, že zatímco loni v září bylo prezentováno na fóru 20 otevíraček, letos včetně téhle mojí 43. A z nich drtivá většina (34) byla You Want the Best. Celkem tady bylo ukázáno 87 rozbalených boxů. Ještě než ukážu svůj, z něhož mám smíšené pocity, se pochlubím červeným paklíkem od Pavla, který jsem zakoupil zároveň s OFS.

Dodavatel garantuje deset karet, dostal jsem jich mnohem více (16). *mrk* Hlavní hit Jardu Jágra jsem tam měl, bohužel ale na kartičce Border Battle z roku, kdy někteří z váš ještě nebyli na světě. :lol:

3. místo vyhrává kapitán Columbusu Nick Foligno ve verzi O Pee Chee platinum, fotka budí dojem, že hráč "leze" plasticky z kartičky
Obrázek

2. stříbro bere Dale Hunter na insertu Milestone. Borec, který odehrál nejvíce zápasů v play off NHL, aniž získal Stanley Cup *what* ale také borec, který první dosáhl na 1000 bodů a zároveň vyfasoval 3 tisíce trestných minut *hammer*
Obrázek

1. Vítězem se stává podpis Ryane Keslera ještě v dresu Canucks. I když bez limitace, potěšil
Obrázek



A nyní následuje tuzemský produkt, ze kterého jsem si přál aspoň jednoho hráče Zlína nebo Vsetína, neboť pocházím z východu Moravy a oběma týmům přeji, což dost lidí nechápe.
Řadovky jsou pěkné, ale zajímavější jsou další karty, že ano

Se stříbrnými paralelkami jsem byl spokojený. Litvínovská ikona Viktor Hübl neurazí, brankářký fantom Vsetína a nyní neúspěšný podnikatel Roman Čechmánek vyloženě potěšil. Zajímavé, že stejné složení stříbrných paralelek měl před časem také Lembi a v boxu měl i stejnou podpisovku.
Obrázek


Další dva inserty už pro mě tolik úspěšné nebyly. Printing plate je sice jedničková karta, ale když není podepsaná, tak nějak ztrácí smysl. A když si vytáhnu Karlovy Vary a ještě Tomáše Rohana, tak to už je pro mě hodně minusů.
Obrázek

Ani Jaroměřský s podpisem na lídrech Radegast Indexu není hit, alespoň je to opravdová kartička.
Obrázek

Podpisy se do jmen fakt povedly. Lukáš Galvas splňuje zlínské přání, i když už dávno na Čajkárně nehraje.
Obrázek
A Martin Nečas patří mezi podpisy k těm nejlepším trefám (zmíněná podpiskovka Lembiho boxu). Pokud prorazí v NHL, ceny jeho českých kartiček také porostou. Bohužel nevím, jestli zrovna u téhle. Jeden mázlý podpis na box bych ještě pochopil, ale dva ze dvou podpisových hitů jsou už fakt moc. Kluci se asi nedali pozor, ale ten kdo plnil box, to mohl pohlídat lépe, aby tam byl třeba jenom jeden mázlý. Počítám, že takový box byl asi jenom jeden. Škoda, že jsem neměl štěstí z opačné strany a nedostal jediný box s Jágrem a hokejkou s jeho jménem. Pravděpodobnost stejná. Nicméně obě kartičky zůstanou ve sbírce.
Obrázek


Memorabilie mají povedené kousky, s tím si výrobce fakt pohrál. Spartu teda vůbec nemusím, ale vzhledem k tomu, že na další kartě byl krásný kus hokejky lva Kuby Voráčka, tak mi ani ten Piskáček zase tolik nevadil.
Obrázek
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Září/September 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host