MVP 2014-15 Islandský break č.1

Boxy otevřené sběrateli v měsíci září 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

MVP 2014-15 Islandský break č.1

Příspěvek od Ragnarook »

Tak se zase vrátíme k NHL. Rok 14-15 je pro mně vyjímečný, protože je to rok, kdy jsem začal sbírat karty "ve velkém".
Momentálně jsem pracovně na Islandu, ale nemohl jsem přijet bez několika boxíků. Jako první jsem rozškubal MVP. Z tohoto roku se mi asi líbí nejvíce.


V každém balíčku je jeden Silver Script a tady jsou asi pro nás ty nejlepší co jsem vytáhl. Gretzkyho jsem minule vytáhl na Super scriptu /25, takže tam mi chybí dorazit pouze GOLD Script.

Obrázek




Dále jsou tam karty brané jako insertní. No nelíbí se mi teda vůbec. Nějaký pěkný insertní setík místo nich by neurazil. Ale tenhle produkt je hlavně o paralel setech, takže neurazí no.

Obrázek




Paralelní ořezané karty různých názvů a barev (ne že bych se v tom nějak vyznal - podle čeho je to rozlišené, který hráč je na které kartě) žádná diskotéka, ale do setu naštěstí chybí všichni.

Obrázek



V posledních dvou balíčcích už jsem nečekal nic, protože plnění bylo dodrženo asi přesně jak slibovali, ale to překvápko, když z každého z těch balíčků koukalo z boku něco hrubého. Chvíli modleníčka, aby to nebyly rookie redemption, které se tam prý dají najít taky a jako druhé místo JERSEY SOUVENIRS - MIKE GREEN

Obrázek




No a to jsem si jako říkal, že to druhé je karton, jinak to ani není možné. Na p***l jsem si nesedl z hráče nakonec, ale spíše z plnění. Jedna karta na 80 boxů. Uznávám kvality hráče, no jako člověka ho nemusím, v checklistu jsou i lepší jména, ale taky horší, takže super.


Obrázek


Děkuji *cheer*


Ještě tu mám jeden boxík MVP 14-15, ale ten loupnu až během října, až mi bude hrabat z práce.

P.S. Pozdrav z Islandu *lgh*


Obrázek
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Uživatelský avatar
martymcfly1
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 529
Registrován: stř 13. led 2016 11:52:27

Re: MVP 2014-15 Islandský break č.1

Příspěvek od martymcfly1 »

Já myslel, že jsi tam na práci a né na válení *lgh* *lgh*

V MVPčkách vytáhnout jersynu je kumšt a dokonce dvě, to už je majstrštyk, i když to jméno se Ti nepozdávalo, určitě to je dobrej plejer *mrk*

Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: MVP 2014-15 Islandský break č.1

Příspěvek od Ragnarook »

No plejer je to možná dobrej, ale určitě nevypije tolik piv co já *lgh* .
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Září/September 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host