3x YWB YGB WTF OMG!!!

Boxy otevřené sběrateli v měsíci září 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

3x YWB YGB WTF OMG!!!

Příspěvek od superman66 »

Ahoj všem, rovnou na začátek říkám že tento příspěvek obsahuje nějakou pecku.. takže pokud nyní začnete číst aniž byste srolovali úplně dolů máte můj obdiv.. ale pro ty kdo mají rádi i nějakou tu omáčku a ministory tak tady to máte :)

O tomto produktu jsem se dozvěděl v den vydání úplnou náhodou, přes léto karty moc neřeším a nemám na ně čas a najednou se objeví takovýhle karty.. u Pavla jsem pak objevil parádní kartu do sbírky - 1/1 Neuvyho (viz pošta) a tak jsem se rozhodl dva boxíky přibrat a jen tak na chuť si něco rozbalit.. teda uplně tak na chuť to nebylo, slíbil jsem vytáhnout Mapkovi 1/1 Jardu Jágra :D

Každopádně česká pošta se opět vyznamenala, balík do ruky odeslaný ve čtvrtek měli dle sms doručovat minulý pátek.. no nestalo se tak a nedoručili ani v pondělí. V úterý jsem se šel raději zeptat na poštu protože na internetu žádné info o zásilce nebylo (kromě toho že byla podána a zaslána sms). Když mi řekli že dle jejich údajů se nachází v třídírně v Malešicích trochu mi zatrnulo, protože jediné co v Malešicích znám je velká třídírna a spalovna odpadu.. neznám všechny služby české pošty a jelikož mi služba balík do ruky do ruky přistála v životě pouze jednou, kdoví co se pod tím tajemným názvem vlastně skrývá. Už jsem měl absťák a protože jsem šel večer na pivko vzal jsem to cestou přes obchod s kartami na Václaváku a jeden boxík si koupil abych si konečně něco otevřel než se pošta uráčí balíček nějak doručit (holt dnes podáte, zítra dodáme).. Každopádně dnes už zásilka na poště byla, ačkoli informovat mě o ní budou lístečkem patrně až zítra...

... ještě čtete?

.. to dobře natahuju ne?...

.. ale asi už tu nejste co?


.. tak nic, nebudu prudit a pojdme na ten brejk.

Jako dresíky jsem vytáhnul Vondrku, Sýkoru a Bednáře (vše bez podpisů).


Paralelky do /22
Obrázek


Buyback - Leška a Trvaj /5, Pech 7/7 a Hnilička 8/10
Obrázek


Obrázek


1of1
Obrázek


Podpisy /21 - fajn jména a ty karty mooc pěkný!
Obrázek


Memorabilia - za mě jako vždy prostě TOP, mám je raději než podpisovky..
Obrázek


No kdyby někomu přišlo že se málo rozplývám nad nějakou konkrétní kartou.. nebo že tu nedám ani smajlíka že jsem jako rád.. tak je to protože poslední kartu co tu dám to všechno zabila. Vytáhl jsem ji z prvního boxu od Pavla a když jsem rozbaloval druhej bylo mi tak nějak už jedno co tam bude :D A navíc mám jen 5 smajlíků na zprávu, což je hodně málo v tomto případě...

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
povinné tečky...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
... ale vy už jste to stejně viděli co?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Tak tady to je, 1of1 Dominika Haška - podepsaná hokejka Piece of History *cheer* (asi milion těchto smajlíků)

Obrázek



No tak to je asi vše, díky za pozornost :wave:
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 3x YWB YGB WTF OMG!!!

Příspěvek od Maurice Richard »

I bez té poslední karty je to hodně slušný box! Hrdina auto, Vašíček stick...Paráda! A Hasan.... právě kvůli takovým kartám se to vyplatí koupit! Velká gratulace!
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: 3x YWB YGB WTF OMG!!!

Příspěvek od lastik »

Pekne jsem si prvni precetl tu omacku a jel kartu po karte az jsem dosel k paradnimu Hasanovi!! Gratulace jako prase!! *cheer* *cheer* *cheer* *cheer*

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 3x YWB YGB WTF OMG!!!

Příspěvek od SugarRay »

No vidíš , tak jak to řiká Valduch tuhle 1 of 1 si může Pavel odškrtnout z checklistu :angel:
Obrázek

HogoFogo
Opora
Opora
Příspěvky: 267
Registrován: ned 02. bře 2014 11:06:46
Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: 3x YWB YGB WTF OMG!!!

Příspěvek od HogoFogo »

Gratulace ke kartám ! A ta omáčka má samozřejmě smysl, protože aspoň človek zjistí, že v tom s tou poštou není sám .... :D

Uživatelský avatar
Tomino69
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 548
Registrován: ned 11. srp 2013 6:01:55
Bydliště: Praha

Re: 3x YWB YGB WTF OMG!!!

Příspěvek od Tomino69 »

Velká gratulace k Hašanovi, karta sice vzhledově nic moc, ale on se vždycky počítá :thumbup: :clap: :clap:

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 3x YWB YGB WTF OMG!!!

Příspěvek od pavelbart »

Supermane, už ti tady někdo nabízel, že mu máš jezdit rozbalovat boxy, tak prosím, u nás máš do smrti zajištěnou brigádu až budeš chtít:-))).
My rozbalili 50 boxů, viděl jsem dalších 80 a nic, Petr vezme 2 boxy a tohle:-)))

Samozřejmě velká gratulace.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 3x YWB YGB WTF OMG!!!

Příspěvek od superman66 »

Díky :D V podstatě brigádám se nebráním.. rozbalovat budu rád cokoli :) Jen jsem vlastně ještě nezkoušel rozbalovat někomu dalšímu, tak je otázka jak ta klika funguje.. aby nebylo velké očekávání a pak nic z toho :D
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

alf
Opora
Opora
Příspěvky: 234
Registrován: sob 30. lis 2013 18:13:44

Re: 3x YWB YGB WTF OMG!!!

Příspěvek od alf »

paradni boxy a ten hasek super karta

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: 3x YWB YGB WTF OMG!!!

Příspěvek od Omerta »

wow, pecka! :clap:


Myslím že Pavel ti za ní poše ještě jeden kejs :lol:
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 3x YWB YGB WTF OMG!!!

Příspěvek od Dampa17 »

Paráda neskutečná :thumbup:

Je to prvně, co jsem se dostal k tomu, abych napsal nějakou pochvalu k téhle novince od pana Hrbka *gc* a hned taková raketa, v podstatě společně s tím Jaroušem hit série :clap:

... ale když jsem tak o tom Tvým hitu přemýšlel a říkal si, co to asi musí dělat s Pavlíkem, tak mě napadla jedna věc, díky které by si kartu užil i Pavel, ale nakonec by zůstala Tobě. Střel mu ji (asi i něco vyděláš) a on, protože něco takovýho by si nemohl nechat doma ji dá do zlatých balíčků (dlouho čekám na to, kdy tam dá Hašanovu 1 of 1 a pořád nic). No a až je Pavel pustí do světa, tak chvilku počkej, on mu tam jeden zbude, no a ten si kup a toho Hašánka si vytáhni znovu :angel:

Za předchozí řádky se omlouvám, ale prostě mi to nedalo - samozřejmě blahopřeju a tu kartu si náležitě užij *placnuti*

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 3x YWB YGB WTF OMG!!!

Příspěvek od superman66 »

*lgh* Dampo tvůj plán nemá chybu.. tak uvidíme jak to nakonec dopadne *cl*
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
dzarin2
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 76
Registrován: sob 17. lis 2018 19:52:09

Re: 3x YWB YGB WTF OMG!!!

Příspěvek od dzarin2 »

Dobře napsáno, a super trefy *placnuti*
Roberto Luongo 600/xxxx

Odpovědět

Zpět na „Září/September 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host