Peldap - 2016-17 UD BLACK

Boxy otevřené sběrateli v měsíci srpnu 2018.
Dawe4
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 521
Registrován: stř 25. úno 2015 14:37:28

Re: Peldap - 2016-17 UD BLACK

Příspěvek od Dawe4 »

Ááá Blacky. Nejhezčí karty co momentálně na trhu jsou. Mám jich doma několik a z těch karet prostě nemůžu spustit oči. :D

Boxík úplná pohodička. Především z té Dual podpisovky bych byl nadšený. Gratuluji chlape a přeji hodně štěstí do dalších breaků. *h-s*
Sbírám karty: HC Škoda Plzeň Martin Straka

Uživatelský avatar
Bure97
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 152
Registrován: ned 05. říj 2014 21:33:29

Re: Peldap - 2016-17 UD BLACK

Příspěvek od Bure97 »

Peldo, wauu, už tady je přes 900 shlédnutí Tvého příspěvku. Ještě jsem to nekomentoval, ale myslím, že box na první pohled průměr, ale ta dual podpisovka teda luxus. A i Kyle Connor rookie auto je perfektní. Ten kluk měl v poslední sezóně 57 bodů ze 76 zápasů, a to byla teprve jeho druhá sezóna a navíc první, kterou odehrál defacto celou v NHL. Určitě má potenciál být ještě lepší. Když zohledním tyto dvě karty, tak je to rozhodně nadprůměrný box. Gratuluju! *placnuti*
Obrázek

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: Peldap - 2016-17 UD BLACK

Příspěvek od Jirzik-ACS »

tak je fakt, že kdyby tam byl třeba 1 of 1 podepsanej Modano nebo tak, tak by se určitě peldík nezlobil *drink* a nemuselo by se tu řešit, jestli je to průjem, průměr a nebo paráda


hlavní je, že si to Peldík užil a já mu ještě jednou děkuju, že se snámi o tu radost podělil *thks*
Mike Modano!!!

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2016-17 UD BLACK

Příspěvek od peldap »

Dawe4 píše:Ááá Blacky. Nejhezčí karty co momentálně na trhu jsou. Mám jich doma několik a z těch karet prostě nemůžu spustit oči. :D

Boxík úplná pohodička. Především z té Dual podpisovky bych byl nadšený. Gratuluji chlape a přeji hodně štěstí do dalších breaků. *h-s*
také mám takový pocit, že tyto karty patří opravdu mezi TOP karty, podpisovka Tavares / Ladd je naživo super a moc díky, také myslím že budu potřebovat štěstí !!!

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: Peldap - 2016-17 UD BLACK

Příspěvek od mapko »

predpokladam, ze zajra vecer otvorime case - tak drzte palce nech je tam nieco pekne
ale suhlasim s vami, tam su velmi pekne karty, aj base

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2016-17 UD BLACK

Příspěvek od peldap »

mapko píše:predpokladam, ze zajra vecer otvorime case - tak drzte palce nech je tam nieco pekne
ale suhlasim s vami, tam su velmi pekne karty, aj base
tak to ti určitě budu držet palce a přeji nějakou pořádnou petelici !!!

Odpovědět

Zpět na „Srpen/August 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host