Peldap - 2016-17 UD BLACK

Boxy otevřené sběrateli v měsíci srpnu 2018.
Uživatelský avatar
Lembi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2968
Registrován: pát 03. čer 2011 17:48:08
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Peldap - 2016-17 UD BLACK

Příspěvek od Lembi »

2016-17 UD BLACK, 1X BALÍČEK, 5X KARET V BALÍČKU, TAKŽE TAKOVÁ RYCHLOVKA. TENTO BOX BYCH OZNAČIL JAKO POCTU
KLUBU N.Y. ISLANDERS, POSUĎTE SAMI.
1) řadovka Pat LaFontaine / 299
Obrázek
2) rookie Trademarks Travis Konecny
Obrázek
3) Black Hole jersey John Tavares
Obrázek
4) Rookie Signatures Kyle Connor / 249
Obrázek
5) Pro Penmanship combos AU John Tavares / Andrew Ladd / 49
Obrázek
http://hokej-karty.webnode.cz/
Obrázek
Roman Turek 784
Václav Prospal 276 Roman Horák jr. 192

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: Peldap - 2016-17 UD BLACK

Příspěvek od Jirzik-ACS »

ty blacky, to jsou moc pěkný karty...
dík za brejk *thks*
Mike Modano!!!

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: Peldap - 2016-17 UD BLACK

Příspěvek od deiv14 »

Pěknej boxík Peldo, řekl bych, že obsahově takovej průměr, myslím že určitě neurazil :) škoda, že místo jedné jersey nebyla patch varianta, ono by to pak vypadalo ještě trochu líp...ale oba nováčci jsou slušny jména a Tavares je jeden z nejlepších současných hráčů, plus LaFontaine, i když na řadovce, tak je to fajn karta *ano* nazvat box poctou Islanders by bylo ještě před pár měsíci určitě na místě, ale momentálně si myslím, že by moc fanoušků Ostrovanů asi zrovna nepotěšil *rfl* každopádně díky za break, tohle jsou designově jedny z nejhezčích karet vůbec *cheer*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2016-17 UD BLACK

Příspěvek od peldap »

no vidíš, já jsem napsal vlastně pěknou pitomost. Vůbec mě nedošlo, že Tavares odešel, tak to se moc omlouvám.
deiv14 píše:Pěknej boxík Peldo, řekl bych, že obsahově takovej průměr, myslím že určitě neurazil :) škoda, že místo jedné jersey nebyla patch varianta, ono by to pak vypadalo ještě trochu líp...ale oba nováčci jsou slušny jména a Tavares je jeden z nejlepších současných hráčů, plus LaFontaine, i když na řadovce, tak je to fajn karta *ano* nazvat box poctou Islanders by bylo ještě před pár měsíci určitě na místě, ale momentálně si myslím, že by moc fanoušků Ostrovanů asi zrovna nepotěšil *rfl* každopádně díky za break, tohle jsou designově jedny z nejhezčích karet vůbec *cheer*

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: Peldap - 2016-17 UD BLACK

Příspěvek od radek850 »

Za mě tedy nic moc, já ty Blacky celkově moc nemusím, za tu cenu... Jestli je tohle průměrný box, tak mě to jen utvrzuje v nízce nastavené laťce tohoto produktu, avšak s vysokou cenou. No snad bude příště lepší :)
Buď svůj.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2016-17 UD BLACK

Příspěvek od peldap »

myslím že co se týká plnění, je to u všech boxů v podstatě stejné. Nevím, jestli jsi tyto karty viděl naživo, protože vzhledově to patří mezi TOP 3 produkty. Samozřejmě cena je taková, jaká je, s tím asi nic neuděláme, pro mě jsou ovšem tyto boxy ( myslím high end ) perfektní ve smyslu, že vytáhnu 5 super karet ( opět myslím designově ) a pokud mám trochu štěstí ( to ale musí být u každého boxu ) pak i super zážitek. Jsou samozřejmě v poměru cena a plnění lepší boxy, ale jednou za čas si dopřát trochu sběratelského adrenalinu není na škodu. Za mě UD Black SUPER PRODUKT !!!
radek850 píše:Za mě tedy nic moc, já ty Blacky celkově moc nemusím, za tu cenu... Jestli je tohle průměrný box, tak mě to jen utvrzuje v nízce nastavené laťce tohoto produktu, avšak s vysokou cenou. No snad bude příště lepší :)

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: Peldap - 2016-17 UD BLACK

Příspěvek od radek850 »

Jako musím souhlasit, že ty karty vypadají suprově (už jsem jich pár měl v ruce), ale ta cena za box... Ale možná je to jen o mě a o tom, že jsem celkově docela proti takovým high-end produktům, ta vysoká cena se ti vrátí opravdu jen výjimečně... A to už musí být.
Buď svůj.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2016-17 UD BLACK

Příspěvek od peldap »

to je ale přesně o čem je sběratelství, nemůžeš jít do koupi jakéhokoliv boxu s tím, že se ti vrátí peníze !!! To by to za chvilku mohl Upper Deck zabalit a začít třeba vyrábět žvýkačky.
radek850 píše:Jako musím souhlasit, že ty karty vypadají suprově (už jsem jich pár měl v ruce), ale ta cena za box... Ale možná je to jen o mě a o tom, že jsem celkově docela proti takovým high-end produktům, ta vysoká cena se ti vrátí opravdu jen výjimečně... A to už musí být.

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: Peldap - 2016-17 UD BLACK

Příspěvek od DJjandy »

Zamlouvám si žvejku s tetovačkou Kopitara. ;)
Díky za break tohohle úžasnýho produktu a jak napsal Dejv, byl to takový průměr, kterému trochu chyběla nějaká lepší "WOW" karta.
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: Peldap - 2016-17 UD BLACK

Příspěvek od radek850 »

peldap píše:to je ale přesně o čem je sběratelství, nemůžeš jít do koupi jakéhokoliv boxu s tím, že se ti vrátí peníze !!! To by to za chvilku mohl Upper Deck zabalit a začít třeba vyrábět žvýkačky.
radek850 píše:Jako musím souhlasit, že ty karty vypadají suprově (už jsem jich pár měl v ruce), ale ta cena za box... Ale možná je to jen o mě a o tom, že jsem celkově docela proti takovým high-end produktům, ta vysoká cena se ti vrátí opravdu jen výjimečně... A to už musí být.

Tak jistě, že nechci, aby se mi vrátily peníze, které do boxu investuji to ani nemůžu chtít, ale když už kupuji nějakou dražší záležitost a otevřel bych tohle, tak by se mi to vůbec nelíbilo... Ale každý to má nastavené jinak :)
Buď svůj.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2016-17 UD BLACK

Příspěvek od peldap »

Já bych si taky za ty prachy představoval jiné složení : řadovka Hašek, jersey RC Matthews, další jersey RC Laine, RC Signature Nylander a double AU třeba Gretzky / Connor McDavid.
Myslím že tento box nebyl určitě TOP, ale mohl jsem dopadnout i hůře. Mě tedy např. připadá daleko větší zvěrstvo, když si za skoro 20000Kč koupíš THE CUP a jsou tam dvě řadovky.
Nebo věc na kterou dost čast upozorňuje při GB p. Bartko, když si koupíš High End box o 5 kartách a máš tam nějakého no name RC na třech kartách, to je na facku.
Ale jinak souhlasím, každý to může mít nastavené jinak !!!
radek850 píše:
peldap píše:to je ale přesně o čem je sběratelství, nemůžeš jít do koupi jakéhokoliv boxu s tím, že se ti vrátí peníze !!! To by to za chvilku mohl Upper Deck zabalit a začít třeba vyrábět žvýkačky.
radek850 píše:Jako musím souhlasit, že ty karty vypadají suprově (už jsem jich pár měl v ruce), ale ta cena za box... Ale možná je to jen o mě a o tom, že jsem celkově docela proti takovým high-end produktům, ta vysoká cena se ti vrátí opravdu jen výjimečně... A to už musí být.

Tak jistě, že nechci, aby se mi vrátily peníze, které do boxu investuji to ani nemůžu chtít, ale když už kupuji nějakou dražší záležitost a otevřel bych tohle, tak by se mi to vůbec nelíbilo... Ale každý to má nastavené jinak :)

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: Peldap - 2016-17 UD BLACK

Příspěvek od radek850 »

peldap píše:Já bych si taky za ty prachy představoval jiné složení : řadovka Hašek, jersey RC Matthews, další jersey RC Laine, RC Signature Nylander a double AU třeba Gretzky / Connor McDavid.
Myslím že tento box nebyl určitě TOP, ale mohl jsem dopadnout i hůře. Mě tedy např. připadá daleko větší zvěrstvo, když si za skoro 20000Kč koupíš THE CUP a jsou tam dvě řadovky.
Nebo věc na kterou dost čast upozorňuje při GB p. Bartko, když si koupíš High End box o 5 kartách a máš tam nějakého no name RC na třech kartách, to je na facku.
Ale jinak souhlasím, každý to může mít nastavené jinak !!!
radek850 píše:
peldap píše:to je ale přesně o čem je sběratelství, nemůžeš jít do koupi jakéhokoliv boxu s tím, že se ti vrátí peníze !!! To by to za chvilku mohl Upper Deck zabalit a začít třeba vyrábět žvýkačky.
radek850 píše:Jako musím souhlasit, že ty karty vypadají suprově (už jsem jich pár měl v ruce), ale ta cena za box... Ale možná je to jen o mě a o tom, že jsem celkově docela proti takovým high-end produktům, ta vysoká cena se ti vrátí opravdu jen výjimečně... A to už musí být.

Tak jistě, že nechci, aby se mi vrátily peníze, které do boxu investuji to ani nemůžu chtít, ale když už kupuji nějakou dražší záležitost a otevřel bych tohle, tak by se mi to vůbec nelíbilo... Ale každý to má nastavené jinak :)
Jasně, The Cup je pro mě úplný průser, to úplně odsuzuji, to Black je v porovnání s tím skvělá cesta... :) A ještě ty karty vypadají pěkně, to se musí nechat, nedivím se, že se ti ty sada líbí, ale já bych tolik snad ani do boxu nedal, protože si to nemůžu moc dovolit... Asi proto jsou takové rozdíly mezi našemi laťkami ideálu :)
Buď svůj.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2016-17 UD BLACK

Příspěvek od peldap »

tomu rozumím, že člověk nemusí mít tolik peněz aby si koupil takový produkt a když je náhodou sežene, tak si raději koupí třeba 2 jiné boxy za stejou cenu s více kartama.
Jen jsem tím vším chtěl říci, že každý box je loterie, UD Black je alespoň za ty peníze dobrý v tom, že ty karty jsou opravdu nádherné.
Jen s tebou nesouhlasím co se týká UD The Cup, to je podle mého názoru SUPER PRODUKT, bohužel pro nás díky ceně skoro nedostupný. Podívej se na Ebay, za kolik se prodávají ty TOP karty, to je masakr !!!
Měl jsem to šťestí, že jsem si to párkrát otevřel, nepopsatelný zážitek !!!
radek850 píše:
peldap píše:Já bych si taky za ty prachy představoval jiné složení : řadovka Hašek, jersey RC Matthews, další jersey RC Laine, RC Signature Nylander a double AU třeba Gretzky / Connor McDavid.
Myslím že tento box nebyl určitě TOP, ale mohl jsem dopadnout i hůře. Mě tedy např. připadá daleko větší zvěrstvo, když si za skoro 20000Kč koupíš THE CUP a jsou tam dvě řadovky.
Nebo věc na kterou dost čast upozorňuje při GB p. Bartko, když si koupíš High End box o 5 kartách a máš tam nějakého no name RC na třech kartách, to je na facku.
Ale jinak souhlasím, každý to může mít nastavené jinak !!!
radek850 píše:
peldap píše:to je ale přesně o čem je sběratelství, nemůžeš jít do koupi jakéhokoliv boxu s tím, že se ti vrátí peníze !!! To by to za chvilku mohl Upper Deck zabalit a začít třeba vyrábět žvýkačky.
radek850 píše:Jako musím souhlasit, že ty karty vypadají suprově (už jsem jich pár měl v ruce), ale ta cena za box... Ale možná je to jen o mě a o tom, že jsem celkově docela proti takovým high-end produktům, ta vysoká cena se ti vrátí opravdu jen výjimečně... A to už musí být.

Tak jistě, že nechci, aby se mi vrátily peníze, které do boxu investuji to ani nemůžu chtít, ale když už kupuji nějakou dražší záležitost a otevřel bych tohle, tak by se mi to vůbec nelíbilo... Ale každý to má nastavené jinak :)
Jasně, The Cup je pro mě úplný průser, to úplně odsuzuji, to Black je v porovnání s tím skvělá cesta... :) A ještě ty karty vypadají pěkně, to se musí nechat, nedivím se, že se ti ty sada líbí, ale já bych tolik snad ani do boxu nedal, protože si to nemůžu moc dovolit... Asi proto jsou takové rozdíly mezi našemi laťkami ideálu :)

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2016-17 UD BLACK

Příspěvek od Omerta »

radek850 píše:
Jasně, The Cup je pro mě úplný průser, to úplně odsuzuji, to Black je v porovnání s tím skvělá cesta... :) A ještě ty karty vypadají pěkně, to se musí nechat, nedivím se, že se ti ty sada líbí, ale já bych tolik snad ani do boxu nedal, protože si to nemůžu moc dovolit... Asi proto jsou takové rozdíly mezi našemi laťkami ideálu :)

Průser je pouze to, že to neustále přepočítáváš na peníze....

The Cup je (svatý) grál všech sběratelů kartiček a jak už psal peldap, je to neskutečný pocit ho otvírat. Už jsem otevíral prakticky všechny High-end produkty (až na Nat. Tr.) a u žádného jiného boxu jsem neměl pocit jako u "kapek"...


A co se týká obsahu, tak je podle mně úplně v pohodě...

Pat - netřeba komentovat
Konečný jsy - z toho snad něco vyroste
Tavares jsy - v pohodě
Connor auto - super mladý křídlo z Jets
A dual poodpisovka Ladda a Tavarese je bomba

Za mně :thumbup:
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: Peldap - 2016-17 UD BLACK

Příspěvek od freddy-NJD26 »

Konecny uz je ted pašáák !! toho sleduju uz od dob draftu , kdyz hral se Zachou za Sarnii !!! Kazdym rokem se zlepsuje a je to pekelne nebezpecnej štírek !!§

Box za me dobrej , Lafontaine supr legenda

a ta Podpisovka , ja bych nemoh bejt spokojenejsi. Tavy je pro me jeden z TOP hracu co muzu. Ale ono celkove co sem videl par karet tech DUAL podpisovek (ale i triple) tak ty sestavy na tech kartach sou dobre poskladany..!!!
Patrik Eliáš - 1 275ks

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2016-17 UD BLACK

Příspěvek od peldap »

moje řeč, díky !!!
Omerta píše:
radek850 píše:
Jasně, The Cup je pro mě úplný průser, to úplně odsuzuji, to Black je v porovnání s tím skvělá cesta... :) A ještě ty karty vypadají pěkně, to se musí nechat, nedivím se, že se ti ty sada líbí, ale já bych tolik snad ani do boxu nedal, protože si to nemůžu moc dovolit... Asi proto jsou takové rozdíly mezi našemi laťkami ideálu :)

Průser je pouze to, že to neustále přepočítáváš na peníze....

The Cup je (svatý) grál všech sběratelů kartiček a jak už psal peldap, je to neskutečný pocit ho otvírat. Už jsem otevíral prakticky všechny High-end produkty (až na Nat. Tr.) a u žádného jiného boxu jsem neměl pocit jako u "kapek"...


A co se týká obsahu, tak je podle mně úplně v pohodě...

Pat - netřeba komentovat
Konečný jsy - z toho snad něco vyroste
Tavares jsy - v pohodě
Connor auto - super mladý křídlo z Jets
A dual poodpisovka Ladda a Tavarese je bomba

Za mně :thumbup:

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2016-17 UD BLACK

Příspěvek od peldap »

moc díky za podporu, co se týká THE CUP, také si myslím že to je Number 1 !!!
Je tedy fakt, že si stojím za tím, že je ostuda do takového produktu za takové peníze dát dvě řadovky, to je voprus !!!
Co se týká mého boxu, souhlasím s tebou, že na pohodu, samozřejmě že se mohlo zadařit i lépe.
Omerta píše:
radek850 píše:
Jasně, The Cup je pro mě úplný průser, to úplně odsuzuji, to Black je v porovnání s tím skvělá cesta... :) A ještě ty karty vypadají pěkně, to se musí nechat, nedivím se, že se ti ty sada líbí, ale já bych tolik snad ani do boxu nedal, protože si to nemůžu moc dovolit... Asi proto jsou takové rozdíly mezi našemi laťkami ideálu :)

Průser je pouze to, že to neustále přepočítáváš na peníze....

The Cup je (svatý) grál všech sběratelů kartiček a jak už psal peldap, je to neskutečný pocit ho otvírat. Už jsem otevíral prakticky všechny High-end produkty (až na Nat. Tr.) a u žádného jiného boxu jsem neměl pocit jako u "kapek"...


A co se týká obsahu, tak je podle mně úplně v pohodě...

Pat - netřeba komentovat
Konečný jsy - z toho snad něco vyroste
Tavares jsy - v pohodě
Connor auto - super mladý křídlo z Jets
A dual poodpisovka Ladda a Tavarese je bomba

Za mně :thumbup:

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2016-17 UD BLACK

Příspěvek od SugarRay »

Pro mě pocitově jsou lepší než Blacky nebo Cupy od Upper Decku ty série od Panini jako Dominion nebo Prime tam prostě je v každym boxu něco hodnotnýho pro člověka co si to otvírá pro sebe a nekouká na BV nebo na cenu za jakou by se to eventuelně dalo prodat ne ebayi atd. , jde do toho s tim že si všechny karty nechá .
UD dělá designově nádherný karty , ale vždycky když bude možnost volby mezi UD a Panini tak bych vzal nějakej high end od Panini a navíc tam neni tolik redemption karet a ještě jsou ty boxy levnější .
Obrázek

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: Peldap - 2016-17 UD BLACK

Příspěvek od lastik »

Myslim, ze tento box byl uplne v pohode, co se obsahu tyce... Dual podpis jsem nemel ani v casu... jeste k tomu Tavi... ... pak Black Hole opet Tavi.... nadherna karta.... Konecny muzu potvrdit ve Philce jen roste.... radovka legendy urcite v poradku... a jeste jako bonus rookie auto Kyla Connora, kterej ve Winnipegu vyletel jako raketa!!!

Dalsi vec je, ze kdyz chce teda nekdo prepocitavat karty na penize, mel byl to delat z prodejni ceny v US, ktera ridi trh. Tento box se tam da koupit za 160usd...

Suma sumarum... vic podobnych boxu!!!... ja bych tento bral vsemi deseti!! *cheer*

a s The CUP mate borci pravdu... je to uplne jinej pocit... jen me fakt nasrali tema 2 radovkama *bang*

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2016-17 UD BLACK

Příspěvek od peldap »

díky, lépe bych to nenapsal !!!
"s The CUP mate borci pravdu... je to uplne jinej pocit... jen me fakt nasrali tema 2 radovkama" , neboj, já je tam měl taky !!!
lastik píše:Myslim, ze tento box byl uplne v pohode, co se obsahu tyce... Dual podpis jsem nemel ani v casu... jeste k tomu Tavi... ... pak Black Hole opet Tavi.... nadherna karta.... Konecny muzu potvrdit ve Philce jen roste.... radovka legendy urcite v poradku... a jeste jako bonus rookie auto Kyla Connora, kterej ve Winnipegu vyletel jako raketa!!!

Dalsi vec je, ze kdyz chce teda nekdo prepocitavat karty na penize, mel byl to delat z prodejni ceny v US, ktera ridi trh. Tento box se tam da koupit za 160usd...

Suma sumarum... vic podobnych boxu!!!... ja bych tento bral vsemi deseti!! *cheer*

a s The CUP mate borci pravdu... je to uplne jinej pocit... jen me fakt nasrali tema 2 radovkama *bang*

Odpovědět

Zpět na „Srpen/August 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host