Epizoda 6 - Break 3x Fleer Showcase 16/17 s lastikem

YouTube pořad o hokejových kartách a jejich sběratelích
Legenda
Legenda
PříspěvekNapsal: pát 08. bře 2019 19:40:36
Po dlouhé době jsem vám nachystal video na náš YouTube kanál. Chtěl jsem trochu vylepšit nabídku karet na ACC, tak jsme rozbalili 3 boxy Fleer Showcase 16/17. Probíhá nám soutěž s aukcemi, tak ty lepší karty jsem chtěl dát do aukce, ať mají sběratelé z čeho vybírat. A myslím, že se zadařilo.

Sešli jsme se v sobotu na oběd, potom jsme se přesunuli do kanceláře a probrali věci kolem webu. Odpoledne za námi přijel vzácný host lastik. Chtěl jsem jej pozvat už dříve na GB některého z produktů, které jsme měli pro Group breaky nachystány, ale popravdě, GB se zatím neosvědčily. Objevili se spíš lidé, co chtěli obcházet podmínky, aby měli pozice levně :/ Mělo to být zvýhodněné pro uživatele ACC. Takže jsem boxy raději vzal a využil je jinak. Právě na soutěže a odměnu pro kluky za práci na checklistech. Ještě nás čekají GB SPx 15/16 a Artifacts 17/18, kde taky figurují admini a pak vítězové únorových soutěží.

Teď už ale k breaku. Nachystal jsem vám jen takový sestřih toho nejlepšího. Atmosféra byla super a ke konci už jsme se nechali hodně unést :D Prostě chlápci, co sbírají kartičky :) Taky rádi otevíráte s kamarády? Je to zase o něčem jiném. Celkově super odpoledne :thumbup:

Všechny lepší karty se objeví v aukcích a v tržišti na Absolutu pod mým profilem. Tak určitě sledujte. Ta nejlepší (Zezel :lol: ) půjde od koruny ;)
Legenda
Legenda
PříspěvekNapsal: pon 11. bře 2019 12:44:22
pani, vidim, ze ste mali kvalitny material (huleni) :)
nalada vyborna, tak to ma byt :)
toho ZEZELA si samozrejme nenecham ujst :)
https://www.facebook.com/groups/958587620819907/
Jagr 1.842 ks; Lemieux 926 ks
trade list - http://s876.photobucket.com/user/mapko1 ... t=3&page=1

Zpět na Absolute Card Collector TV