Co je Absolute Card Collector?

Informace o webu pro sběratele hokejových karet
Administrátor
Administrátor
PříspěvekNapsal: stř 22. kvě 2019 14:49:36
Pánové, kde se dá prosím nastavit množství dané karty? Hlavně u řadovek by se mi to hodilo. U karty je kolonka zbývá, ale netuším jestli se vztahuje k množství nebo je to zbývající čas aukce.

Díky!
Legenda
Legenda
PříspěvekNapsal: čtv 30. kvě 2019 22:33:11
Zatím to není, protože karty se přesouvají a mění majitele. Takže když mám duplikát, tak kartu prostě přidám 2x. Pomocí duplikace to je otázka pár vteřin. Vyřešíme to sdílením náhledů, takže si budeš moci použít svůj náhled vícekrát a nebude zabírat místo.
Opora
Opora
PříspěvekNapsal: čtv 13. čer 2019 21:52:41
Zdárec borci,

předem chci poděkovat za tento skvělý projekt, zatím je to fakt paráda! *thks*

Rozhodl jsem se přidat nějaké postřehy či nápady na vylepšení, snad to nevadí:

1) Obecné listování stránkami bych přidal i nahoru (1, 2, 3...), nyní je jen dole.
2) Zjištění u uživatelů, kdy byli naposledy online (kvůli informaci, zda na ACC vůbec chodí).
3) Ve výměnách bych uvítal možnost filtrování postů (hlavně brankáři).
4) Profil uživatelů - poptávka - filtr zapnutý. Funguje jen částečně (nebo jsem slepý). Šlo by přidat možnost zobrazení jen filtrovaných karet? (Těch, které mám já v nabídce a druhá osoba v poptávce).
5) Plánuje se nějaký obecný feed, kde by uživatel požádal ostatní sběratele o přidání karet do systému? Například uživatel USER1 napíše do feedu "sháním karty Paula Kariyi", na základě toho by několik uživatelů do systému nahrálo karty mistra Kariyi. Je to jen obecný nápad, ve své podstatě to uživatelé vidí dle karet v poptávce, ve sbírce atd., ale i tak by šlo možná o určitou motivaci.

Jinak kdybyste chtěli pomoct s doplňováním checklistů, klidně dejte vědět. Rád pomůžu.
Jose Theodore, insertní série gólmanů
Předchozí

Zpět na AbsoluteCardCollector.cz