Co je Absolute Card Collector?

Informace o webu pro sběratele hokejových karet
Legenda
Legenda
PříspěvekNapsal: čtv 24. led 2019 9:13:56
Kluci, co se týče toho skenování, tak já teda nechci nikoho nějak nabádat ke "zlodějině", ale já si třeba právě teď přidal do sbírky base karty LA z letošních MVP a to včetně náhledů, které se ve většině případů dají stáhnout na https://www.tradingcarddb.com/ který používám už léta. Myslím, že většina basek a insertů tam je, u high-end karet tomu už tak nebude, zvlášť těch limitovaných, to je jasný. ;)

Samozřejmě těmi staženými obrázky myslím karty ve svých sbírkách, a ne karty na prodej, tam by měly být ty, které každý vlastní, to dá rozum. ;)
Naposledy upravil DJjandy dne pát 01. úno 2019 14:50:27, celkově upraveno 1
Sbírám LA Kings - 2937 karet....
ale #1 je
Anže Kopitar - 618 karet - už jen posledních pár skenů a bude vše na ACC ;)

tradelist: http://djjandy.rajce.idnes.cz/Karty_na_vymenu_nebo_prodej/
Legenda
Legenda
PříspěvekNapsal: čtv 31. led 2019 16:23:15
Dnes poslední možnost získat účet GOLD na únor zdarma. Stačí se zaregistrovat ;) Večer se spustí ověřeování a zítra nákup a prodej. Uživatelé budou moci prodávat, hned jak jim přijde ověřovací dopis.

Vy můžete vybírat s široké nabídky karet (skoro 4 tisíce a pořád to stoupá). Poslední dny se přidává po stovkách. Dnes snad pokoříme i metu 1000 přidaných karet za den.

Jestli nemáte zájem obchodovat, tak se můžete přijít kochat sbírkami a kartami ostatních sběratelů a že se tam vystavují parádní kousky teď ;)

Na nákup, výměny a prohlížení vám stačí bezplatný účet FREE, ale proč si nezkusit GOLD, když může být zdarma ;)

Obrázek
Veterán
Veterán
PříspěvekNapsal: čtv 31. led 2019 16:45:53
Snažím se s tím poprat, ale nemůžu se dopátrat, kde změnit nastavení viz obrázek. Můžeš mně nasměřovat.

Obrázek
Obrázek

„Není-li tu ta, kterou mám rád, tak mám rád tu, která tu je.“
– Kartička samozřejmě :)

JAGR/ISLANDERS/OSTŘÍŽEK
Veterán
Veterán
PříspěvekNapsal: čtv 31. led 2019 16:50:00
A když klepnu na "podmínky pro změnu účtu" zůstanu zamrzlý na bílé stránce.
Obrázek

JAGR/ISLANDERS/OSTŘÍŽEK
Legenda
Legenda
PříspěvekNapsal: čtv 31. led 2019 17:03:25
Změna účtu na GOLD proběhne automaticky po ověření telefonu a ověření adresy u všech registrovaných do dnešní půlnoci. Vše je popsáno v článku na úvodní straně po přihlášení. Ověřovaní se spustí dnes večer nebo v noci. A své ověření pustíte prvním přihlášení od spuštění.

Potom se bude dát měnit účet na té stránce, ze které daváš screen ;) Požadavek pro ověření se dává v sekci Korespondenční adresy. Ten najdete v Můj účet -> Přehled nebo po kliku na Jméno v pravé horní části obrazovky.

Textová stránka s podmínkami pro změnu účtu tam zítra bude :)
Veterán
Veterán
PříspěvekNapsal: čtv 31. led 2019 17:16:13
Super díky. Já jsem se na úvodní stránce vůbec nezdržel a šel jsem hned do account .. proto ten trolling *lgh* .

Napadla mě jedna věc, která mi dost otravuje život při jakýchkoliv nákupech mimo oficiální Eshopy. A to je kvalita karet. V životě bych neprodával poškozenou kartu, ale pojem "poškození" jak jsem zjistil má velký rozsah. Pro mě poškození znamená jakoukoliv vadu na kartě (rohy, poškrábaní). Někdo to tak nebere a z vesela nabízí kdejaký šmejd, kterým se v hospodě podkládal stůl, aby se nekýval. Předpokládám, že toto se asi nedá nijak podchytit, ale teoreticky by na to dalo upozornit. Tak doufám že se s tím nesetkám u ACCollectoru.
Obrázek

JAGR/ISLANDERS/OSTŘÍŽEK
Legenda
Legenda
PříspěvekNapsal: čtv 31. led 2019 17:29:55
Tak na absolutu u každé karty když ji zadáváš zaškrtáváš stav že je bud 100% nebo poškozená.. v podstatě jak to není 100% měl by to prodejce/sběratel uvést. A když zadáš možnost poškozená máš možnost uvést o co se jedná. Samozřejmě pokud někdo bude lhát a nebude to ani poznat na scanu tak to ti nezaručí již nikde nikdo.. :(
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky.
Legenda
Legenda
PříspěvekNapsal: čtv 31. led 2019 17:30:49
Ono je to totiž dosti subjektivní téma. Já osobně jsem na to dost háklivý, ale každý to má jinak. Viděl jsem nejmenovaného překupníka na FB co se veřejně přiznal k tomu, že je to normální mít v lotech pár poškozených karet *bang*

Chtěl bych udělat nějaký vzor nebo článek toho jak vypadá karta ve 100% stavu a taky jak se mají karty balit k odeslání. Je rozdíl, když mi přijdou karty ve sleevech v igelitovém sáčku a nebo bublinková obálka, s kartonkem, team bagem a každá karta v toploaderu, sleevu a ještě zalepená papírovou páskou tak, že je toploader jak nový.

My na ACC máme možnost přidat poštozenou kartu, ale hůře se hledá a prodává. Musel by si to každý odkliknout, že má zajem i poškozené. Ale primárně ta volba slouží na karty co jsou třeba v nízkém limitu a jinou už neseženete. Bohužel to, jestli uživatel označí poškozenou kartu, neovlivníme.
Veterán
Veterán
PříspěvekNapsal: úte 05. úno 2019 19:46:43
Ahoj tak jsem propadl to