Co je Absolute Card Collector?

Informace o webu pro sběratele hokejových karet
Legenda
Legenda
PříspěvekNapsal: ned 01. črc 2018 13:27:09
Ahoj, zdravím všechny sběratele!

Mám radost, že vám tu mohu představit svůj projekt Absolute Card Collector. Někteří o něm ví nebo o něm alespoň slyšeli. Hodně sběratelů ale stále neví, co to je a jakým způsobem to bude fungovat. V úvodním tématu udělám takový souhrn, k jednotlivým sekcím webu se pak budou věnovat jednotlivá témata tady na fóru.

Absolute Card Collector je internetový portál pro sběratele hokejových karet. Měl by pokrýt veškeré potřeby každého sběratele.
Nabízí tyto služby:

Propracovaná databáze - všechny karty v jedné databázi vytvořené přímo pro sběratelské karty
Evidence sbírky - možnost vytvářet sbírky, přidávat karty, řadit v seznamech dle kritérií a filtrovat podle potřeby
Prezentace sbírky (Album) - ze své sbírky vytvoříte virtuální album, prezentujete sbírku sběratelům a získáváte hodnocení
Poptávka - tvorba poptávky karet, které sháníte. Propojení s nabídkami ostatních sběratelů
Nabídka - karty k výměně nebo prodeji. Trvalé vystavení karet
Nákup - nákup karet od všech sběratelů na jednom místě. Možnost zobrazení pouze karet z mé poptávky.
Prodej - s placeným účtem možnost prodávat karty formou Kup teď nebo v aukci. Oslovení zájemců.
Výměna - propojení nabídek a poptávek výrazně zjednodušší výměnu
Automatická aktualizace nabídky/poptávky - po transakci automatický přesun karet mezi sběrateli
Checklist - se tvoří sám podle přidaných karet + nachystané checklisty jednotlivých séríí. Přidání karet z checklistu
Propracované vyhledávání - podle hráče, národnosti, týmu, série, typu karty a spousta dalších možností.
Galerie sbírek - možnost "líbí se mi" u sbírek, řazení podle typu sbírky, počtu karet nebo hodnocení. Komentáře
Galerie karet - možnost "líbí se mi" u jednotlivých karet. Přehled nejoblíbenějších karet podle časového rozmezí.
Sledování sběratelů - sledování jednotlivých sběratelů (informace o přidávání nových karet nebo změnách ceny)
Uživatelské nastavení - nastavení prostředí webu podle potřeb sběratele
Poplatky - nakupovat a vyměňovat můžete bezplatně. Platí se za prodej (placený účet a provize) nebo za využitý prostor (obrázky)

Jak jsem již psal na začátku, jednotlivé "sekce" budou mít vlastní téma, kde si ukážeme konkrétní obrázky nebo videa. Jsem rád, že vám web můžu představit i zde, kde je dobrá komunita sběratelů. Budu rád za každé ohlasy, poznámky a připomínky ;)

odkaz na web: http://absolutecardcollector.cz/

AKTUÁLNÍ STAV
Je přístupná BETA verze, která již je starší, ale nabízí možnosti evidence sbírek, nabídky a poptávky. Placené služby (prodej, výměna, aukce atd.) jsou hotové zatím jen v testovací verzi. Do ostré verze je pustíme po prázdninách. Zatím můžete přidávat karty a chystat se na ostré spuštění. Pokud by vám nešlo se registrovat nebo se přihlásit, neváhejte napsat! Verze je opravdu starší a někdy byl problém s e-maily pro registraci.

Nováček
Nováček
PříspěvekNapsal: ned 01. črc 2018 18:03:58
tak jsem se registroval vse probehlo ok ale nejde prihlasit :-(
Legenda
Legenda
PříspěvekNapsal: ned 01. črc 2018 18:41:06
Přesně takovou první reakci jsem si přál :) Kolega vidí registraci, ale nepotvrzenou. Po registraci by měl přijít aktivační e-mail.
Kdyžtak klidně napiš SZ s konkrétní e-mailou adresou kdyby mail nepřišel ;) Díky

EDIT: Ještě pro všechny, pokud se chcete registrovat a přihlásit se do BETy, tak v okně po kliku na "REGISTROVAT" musíte zadat, že chcete do BETA verze. Primárně je tam předvoleno, že počkáte na plnou verzi a to by vám přišel mail až to spustíme naplno :)

Nováček
Nováček
PříspěvekNapsal: pon 02. črc 2018 7:43:30
Jj došlo mi to později že to asi takto proběhne :-) ale zmatlo mě že obratem nic nedorazilo ale dneska už vidím ten email ;-)

Legenda
Legenda
PříspěvekNapsal: úte 24. črc 2018 8:40:37
Co hosi, funguje to nejak? Jsem ocekaval zivejsi diskuzi...

Zkušený
Zkušený
PříspěvekNapsal: pát 27. črc 2018 21:29:28
Zatím moc aktivity na acc není, ale snad to se spuštěním plné verze bude lepší. Bude záležet na sběratelích, zda stránky budou využívat a zda věnují čas k naplnění svých sbírek, poptávky a nabídky. To bude časově náročnější. Ale představa, že si budu moc vyhledat, zda některý ze sběratelů nemá v nabídce kartu, kterou hledám, se mi líbí. Nebo naopak budu moct vyhledat sběratele, kterým můžu konkrétní kartu nabídnout.

Zpět na AbsoluteCardCollector.cz