LTC Praha

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červenci 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

LTC Praha

Příspěvek od Maurice Richard »

Ahoj! Moc boxů s kartama notvírám, tak si to dnes užiju.. *cl* ! Od Nečáka jsem dostal echo, že vychází karty k historii klubu LTC Praha, za což mu dodatečně děkuji! Neváhal jsem s pořízením ani vteřinu! Jako milovníka historie našeho hokeje a i klubu LTCP mě to potěšilo a moc jsem se těšil. Dnes ráno jsem balíček vyzvedl na poště a šup na brejk.......

Obrázek

každý box má své číslo...

Obrázek

uvnitř čtyři krabičky plus pár základních info o vzniku a historii klubu...

Obrázek

uvnitř čtyři balíčky...

Obrázek

a v nich karty...

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

v boxu jsou náhodně vloženy memo karty tří hráčů : Konopásek, Kučera, Pušbauer a nebo lze najít podpisovku Vladimíra Zábrodského... Tu jsem chtěl asi nejvíc....Takže finále...

....krásná karta s kouskem rukavice pana doktora Pušbauera....

Obrázek
Obrázek

Zábrodský se nekonal, ale i tak jsem moc spokojený! Karty jsou v rámci možností parádní! Na scanu to tak není vidět, ale design taky super! Za mě moc díky za tenhle produkt! Všem zainteresovaným tleskám za jejich práci! Jen tak dál! Ať se daří! Zbytku se omlouvám za delší příspěvek.... MR *cl*
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: LTC Praha

Příspěvek od vojta »

Skvělý Pušbauer!! Zrovna v sobotu jsem si také jednu jeho rukavici vyzvedl. Krásně voní starou kůží. Je to určitě nejstarší memorabilie použitá v českých kartách. Ještě někde "splašit" Konopáska s kusem kalhot.

Odpovědět

Zpět na „Červenec/July 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti