narozeninové boxy + balíček

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červenci 2018.
Odpovědět
scarf
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 143
Registrován: stř 27. lis 2013 19:18:05

narozeninové boxy + balíček

Příspěvek od scarf »

Ahoj všem sběratelům,
jako každý rok se pro zpestření narozenin snažím něco otevřít... Tentokrát to vyšlo na toto složení 01-02 UD Top Shelf, 16-17 UD Black, 14-15 Artifacts a 1x balíček 06-07 Flair Showcase.
Obrázek
Obrázek
Boxy Top Shelfek a Blacků jsem měl doma již nějaký čas před narozeninami a musím se přiznat, že do soboty nevydržely, otevřel jsem je týden před... Na základě toho jsem si ve středu před prodlouženým víkendem ještě koupil box Artifacts a jako bonus jsem k tomu obdržel balíček Showcase, za což letí obrovské díky do obchůdku v Lucerně.
Boxy budu ukazovat postupně jak jsme je rozbaloval....

Jako první šel na řadu box 01-02 UD Top Shelf - hrozně rád otevírám boxy z devadesátých let a přelomu tisíciletí a na tento produkt jsem se obzvlášť těšil. Čekalo mě 12 balíčků po 3 kartách + 1 balíček Stanley Cup edition, kde se mohlo ukrývat velké množství legend, CZ/SK hráčů a to i na RC kartách /900 a /500 (Lašák, Dopita,, Nedorost atd.). Jako hlavní lákadlo byla garance 3 memo karet (jersey, stick, leg/pad) a možnost vytáhnutí podepsaných jersey karet, net karet atd. 1 karta na 24 boxů. Jmenovitý seznam všech těchto memo je zde exelentní.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek¨
Obrázek

Celkové hodnocení - box obsahoval vše garantované, určitě potěšil Brett Hull na stick a John Vanbiesbrouck na game used pad (škoda, že už v dresu Flyers), stejně tak kupa hvězd a CZ/SK hráčů na řadovkách. Nicméně škoda Valeri Bureho na jersey a samozřejmě absence lepších jmen na RC kartách a nějakého toho bonusu navíc. Box beru jako takový průměr (ani spokojenost, ani zklamání).

Jako druhý šel na řadu původně plánovaný hlavní hvězda mého rozbalování v den narozenin - box Blacků. Můj první high end box. Očekávání byla obrovská a přání byla následující - na řadovce nějaké jméno mě blízké, kdyby se povedla gold verze bylo by to super. Podpisovku nováčka, alespoň někoho, kdo trochu něco v nhl odehrál, jersey kartu jsem si přál Black hole a v posledních dvou kartách bych bral nějakou Lustrous Ink opět hráče mě blízkého a poslední kartu nechávám osudu. Dařilo se následovně....

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Celkové hodnocení - typ jednotlivých karet se až na jersey Erikssona povedl, sice se nekonal žádný no name box, avšak jmenovitě to alespoň pro mě bohužel žádná hitparáda nebyla. Box i přes parádní kartu Nicka Schmaltze /10 beru jako takový průměr (ani spokojenost, ani zklamání). I tak tento produkt zkusím někdy určitě znovu, protože karty jsou to luxusní.


V den narozenin jsem rozbalil zbytek.

Balíček byl bonusem a musím uznat, že obsah velmi potěšil....
Obrázek

Jako poslední šel na řadu box Artifacts - tohle byl můj třetí (předchozí boxy byly 15-16 a 16-17 a oba byly poměrně velkým průserem) a vůbec jsem netušil, co zde mám očekávat...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Hodnocení boxu - zde panuje obrovská spokojenost, jelikož smůla u Artifacts byla protržena. Tři největší hity boxu se opravdu povedly a navíc i jména na paralelkách jsou super. *cheer*

Celkově jsem si rozbalování neskutečně užil a opět musím říci, že už se těším na něco dalšího. Díky za pozornost *thks*

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: narozeninové boxy + balíček

Příspěvek od Maurice Richard »

Tak nejdříve, vše nejlepší k narozeninám!!!! *drink* ...

Boxy pěkný, to se musí uznat! Za mě asi vrchol ten Dionne za Canadu, ten je moc pěknej! MR
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: narozeninové boxy + balíček

Příspěvek od Jirzik-ACS »

Ahoooj, to sis nadelil pekny narozky ti povim. Hullova hokejka super. Blacky slusny, ty muzou, co jsem videl, dopadnout o dost hur. A artifacts jsem teda lepsi nevidel. Takze vse nej a gratulace ke kartam. A dik za break
Mike Modano!!!

Uživatelský avatar
maardear
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 430
Registrován: ned 17. bře 2013 17:37:10

Re: narozeninové boxy + balíček

Příspěvek od maardear »

Velice povedený break. Artifacts se ti povedli neskutečně. Za mě top Hiller :thumbup: U toho Dionneho je zajímavej patch. Zrovna nedávno jsem na tuhle kartu sledoval na ebay jen bez podpisu. Vypadá to, že Upper Deck bere patch i pouze natisknutý logo nebo čísla, nemusí to být nutně nášivka ...
2016-17 ARTIFACTS BASE MATERIALS EMERALD ..................................................................................... 096 / 176

Odpovědět

Zpět na „Červenec/July 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti