Pocta Legendám

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červenci 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Martin101
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 106
Registrován: úte 23. kvě 2017 19:58:13
Bydliště: Krompachy

Pocta Legendám

Příspěvek od Martin101 »

Konečne som sa dočkal aj ja a otváram môj prvý box a hneď takýto parádny produkt. Spolu s boxom som si objednal aj album
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Základný set
Obrázek
Obrázek
Obrázek
zadná strana
Obrázek
Gold paralel
Obrázek
Portrét
Obrázek
Plaketa
Obrázek
zadná strana
Obrázek
Retro
Obrázek
zadná strana
Obrázek
Podpisy
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Som absolútne spokojný. Sérii nemám čo vytknúť (snáď len orez plakety Libu, inak je všetko v poriadku) Karty vyzerajú nádherne, škoda len že sa mi nepošťastila nejaká medaila ale aj tak som spokojný. Je skvelé že aj u nás existuje firma ktorá vyrába kartičky ktoré sa kvalitatívne vyrovnajú svetovej konkurencii. Ďakujem za zhliadnutie. *thks*
Hlavná zbierka: Ladislav Nagy, Tipsport Liga

Uživatelský avatar
Bure97
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 152
Registrován: ned 05. říj 2014 21:33:29

Re: Pocta Legendám

Příspěvek od Bure97 »

Díky za ukázku breaku. Ta karta Liby je teda v hrozném stavu na to, že je přímo z boxu.. Jinak karty vypadají pěkně, hlavně ty kresby :) Podpisovky pěkné, jen mi tam chybí nějaká memorabilia, která by celou sérii okořenila. Ale je to na dobré cestě, karty už i na Slovensku udělaly velký pokrok :)
Obrázek

BrianLeetch
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: stř 17. čer 2015 7:31:32
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Pocta Legendám

Příspěvek od BrianLeetch »

Mně se líbí jen ty portréty. Base a gold jsou hrozné. A ani ty podpisy nejsou bůhví jaké. Osobně jsem od toho čekal daleko víc. Za mě celkový dojem :thumbdown:

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pocta Legendám

Příspěvek od smiesek »

album je klasické kroužkové? Nebo obsahuje již nějaké folie? Či to je úplně něco jiného?
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Pocta Legendám

Příspěvek od peldap »

za mě dobrý, lepší průměr. Určitě je co zlepšovat, ty paralelky a podpisovky jsou hodně podobné UD Masterpieces, myslím tedy ty okraje karet. Ty plakety jsou zase hodně podobné z UD Classics Signatures Bannerům, není to nějaká výčitka, pouze konstatuji.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Pocta Legendám

Příspěvek od pavelbart »

A insert Legendy je velmi podobný OPC Marquee Legends, nevím přesně kterým, ale tuším cca 3 až 5 let zpět, taky pouze konstatuji:-).
Velmi pěkně vypadá balení produktu.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Martin101
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 106
Registrován: úte 23. kvě 2017 19:58:13
Bydliště: Krompachy

Re: Pocta Legendám

Příspěvek od Martin101 »

Bure97: Tiež ma stav Libu dosť nepríjemné prekvapil. A súhlasím nejakú memo by to chcelo.
BrianLeetch: To je vec vkusu. mne sa base a gold veľmi páčia. jednoduchý dizajn, nič zložité takže fotka vynikne a akoby som to nazval, pôsobí to fakt dôstojne. A áno portréty sú fakt vydarené
smiesek: Krúžkový album kde bolo 6 kusov fólii.
peldap: To nemôžšm posúdiť keďže tento produkt som ešte neotváral ale nejako by mi to nevadilo. Vyzerajú dobre a to je hlavné.
pavelbart: Presne tak :D Ale rozhodne sa nesťažujem, mám rád takéto retro verzie :)
Hlavná zbierka: Ladislav Nagy, Tipsport Liga

Dawe4
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 521
Registrován: stř 25. úno 2015 14:37:28

Re: Pocta Legendám

Příspěvek od Dawe4 »

Díky za break. Jsou to super karty. Podpisovky a především portréty to je vážně pěkná prácička! :clap:
Sbírám karty: HC Škoda Plzeň Martin Straka

belgi27
Opora
Opora
Příspěvky: 253
Registrován: pát 16. říj 2015 11:04:05

Re: Pocta Legendám

Příspěvek od belgi27 »

Ja som otvoril včera tento box a poviem, že pre mňa TOP produkt za posledný rok-dva, to UD zabíja karty (česť výnimkám), naživo sú karty parádne a aj kvalita kariet a foto výborná. Jasné, že sa výrobca "inšpiroval" inými už vydanými sériami, ale výsledok je parádny a dúfam, že po úspešnej 1. sérii bude ďalšia

Odpovědět

Zpět na „Červenec/July 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti