2018-19 Leaf Ultimate

Žhavé novinky týkající se sezóny 18 / 19
Odpovědět
Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2692
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

2018-19 Leaf Ultimate

Příspěvek od valento3 »

Release date: May 3, 2019

Configuration:
Cards per pack: 3
Packs per box: 1
Boxes per case: 10

Box Break:
Autographs or Memorabilia Cards – 3 total

018-19 Leaf Ultimate Hockey cards mark the return of the longstanding premium line. Once again, it has an expansive checklist that’s only autographs and memorabilia cards from both current and retired players.

Obrázek

Boxes come with three cards. All cards in the product come with serial numbers, none higher than 20.

Among those with autographs are Superlative Spectacular Swatch Signatures. These have an over-sized swatch joining the autograph. All are numbered to 6 or less.

Ultimate Signatures have anywhere from one to eight autographs, all coming from marquee names. In fact, that’s a theme that runs throughout much of the checklist where the vast majority of players are Hall of Famers, future Hall of Famers or icons to the game.

Obrázek

One Timer cards are all one-of-ones. These highlight unique pieces of gear like logo patches and tags.

Obrázek

In addition to these are One-Timer Vintage Memorabilia and One-Time Autographs.

Obrázek

While many of the swatches in 2018-19 Leaf Ultimate Hockey come from premium cuts, there are also several insert themes that come with multiple pieces. Some cards have swatches from up to ten different players. Others bring lots of relics for a single player.

Obrázek

The release of 2018-19 Leaf Ultimate Hockey coincides with the 2019 Spring Expo in Toronto. While supplies last, those opening a box at the show receive a one-card bonus pack with an exclusive Green Spectrum Foil parallel numbered to 5 or less.

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: 18-19 Leaf Ultimate

Příspěvek od Michal »

Fuuu...no zatim teda jednoznacne nejsilenejsi a, pro me, nejosklivejsi design ,,oficialnich'' karet, co jsem videl.
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 18-19 Leaf Ultimate

Příspěvek od SugarRay »

Podívej se na nějaký brejky na YT , některý ty karty jsou nádherný , jsou tam super multi podpisovky a zase hráči co UD nikdy nevydá , pěkný memorabilie zase některý ne všechny a něco je fakt hrozný , ale celkově to ujde na Leaf .
Obrázek

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 18-19 Leaf Ultimate

Příspěvek od DzEjDy »

No dobře Sugare, neříkám že je všechno otřesný, ale tohle nemůže být přeci práce nějakýho profesionála (design). Ty efekty a barvy, to je jak když to někdo dělá v malování, v lepším případě powerpointu nebo něčem podobným. Tohle ti splácá na počítači desetiletý děcko, který nemá o grafice ani šajn... To že některý podpisy nebo použitý memo jsou unikátní, o tom se bavit nemusíme, ale to jak ty karty vypadají, to je hodně špatný. Skoro bych řekl, že to dělají takhle hnusný úmyslně (ale nenapadá mě žádný důvod proč), protože jinak to musí vidět i slepec.
Obrázek

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 18-19 Leaf Ultimate

Příspěvek od DaveBrownsound »

DzEjDy píše:No dobře Sugare, neříkám že je všechno otřesný, ale tohle nemůže být přeci práce nějakýho profesionála (design). Ty efekty a barvy, to je jak když to někdo dělá v malování, v lepším případě powerpointu nebo něčem podobným. Tohle ti splácá na počítači desetiletý děcko, který nemá o grafice ani šajn... To že některý podpisy nebo použitý memo jsou unikátní, o tom se bavit nemusíme, ale to jak ty karty vypadají, to je hodně špatný. Skoro bych řekl, že to dělají takhle hnusný úmyslně (ale nenapadá mě žádný důvod proč), protože jinak to musí vidět i slepec.
Souhlas, třeba ty modrý plameny na první kartě? To hoří plynová bomba nebo co to je proboha? Font taky šílenej...
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 18-19 Leaf Ultimate

Příspěvek od pavelbart »

Mně teda docela zaráží ty ceny Leaf, který jsou na úrovni UD ne-li dražší a vyjma těch karet legend, co mají od ITG, resp. těch memorabilií, to zas taková hitparáda není.
Jako třeba ten shield Thorntona - to je taková divná karta, to bych prostě do sbírky nechtěl, nemá to žádný nápad. Shield, podpis na samolepě a žádná fotka, ani ten dres... skoro bych řekl škoda toho dresu, i shieldu.
Nevíte někdo, co znamenají ty písmenka na kartě Flyers? P, S, L... Nějak mi to nedává význam, ale možná jsem jen vyplej..:-).
Jinak ty některý karty s legendami jako jsou např. Morenz, Benedict... to je paráda a dokonce mám asi 2, 3 ve sbírce. Ale ten zbytek... mně to přijde docela zoufalý a pořád dokola, strašně se divím, že jim to ti Kanaďani tak dlouho žerou.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 18-19 Leaf Ultimate

Příspěvek od Tie »

Podle mě to znamená: Philadelphia, California, Minnesota, Los Angeles, Pittsburgh a St. Louis
Naposledy upravil(a) Tie dne čtv 23. kvě 2019 22:34:42, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Netorack
Veterán
Veterán
Příspěvky: 906
Registrován: pon 13. říj 2014 15:13:56
Bydliště: Praha

Re: 18-19 Leaf Ultimate

Příspěvek od Netorack »

pavelbart píše:Nevíte někdo, co znamenají ty písmenka na kartě Flyers? P, S, L... Nějak mi to nedává význam, ale možná jsem jen vyplej..:-).
Šest mužstev z rozšíření ligy v 1967.

Odpovědět

Zpět na „2018 / 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti