2018-19 Sereal KHL PREMIUM

Žhavé novinky týkající se sezóny 18 / 19
Odpovědět
Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

2018-19 Sereal KHL PREMIUM

Příspěvek od smiesek »

na začátku března vyšla verze PREMIUM, která volně navazuje na 2018-19 Sereal KHL BASIC

Náhled na kolekci série karet
Obrázek

Obsah boxu
20 balíčků, 3 karty na balíček
10 boxů na case
V každém boxu jsou základní karty a jejich paralelní verze, paralelní verze základních karet 17/18, podepsané karty - hráči a masky 17/18, memorabilia karty - jersey a stick, insertní karty - mask 18/19, final series 17/18 a season closing 17/18.

Seznam karet
Ke stažení - Checklist.pdf

Náhledy na karty
Base
Obsahuje 396 karet z 27 klubů, 9 nebo 18 karet od každého týmu.
Karty jsou černo/bílé = foto hráče. Seznam je totožný se seznamem 2018-19 Sereal KHL BASIC. Tím pádem co jsem náhodně vytipovala karty hráčů jsou použité stejné fotky.
U každého klubu na kartě převažuje klubová barva - žlutá, zelená apod.
Obrázek Obrázek

Paralelní verze base karet
150 základních karet má 8 paralelních verzí - verze LIGHT BLUE, BLUE, GREEN, BRONZE, RED jsou v limitaci x/10; verze PURPLE v limitaci x/25, SILVER v limitaci x/5 a GOLDEN 1/1. Limitace jsou na přední straně karty v barevném provedení příslušné verze. Jednotlivé verze jsou odlišeny na protilehlých rozích karty - levý horní + pravý spodní barevnou ražbou.
Seznam karet je totožný se seznamem 2018-19 Sereal KHL BASIC (tedy paralelní verzi karty mají opět stejní hráči).
Obrázek Obrázek Obrázek

Paralelní verze základních karet 2017/18
200 základních karet (z 27 klubů) z ročníku 2017/18 má 2 paralelní verzi: GOLD, SILVER.
Paralelní verze mají na přední straně uvedenou limitaci.
GOLD - zlatá limitace x/5, zlatá fólie na čísle "10" (symbol 10. výročí) v levém spodním rohu na přední straně karty.
SILVER - modrá limitace x/10, stříbrná fólie na čísle "10" (symbol 10. výročí) v levém spodním rohu na přední straně karty.
Počet paralelních karet na klub se liší - převažuje 12 nebo 3 karty.
(12 karet = 9 klubů; 9 karet = 3 kluby; 6 karet = 6 klubů; 5 karet = 1 klub; 3 karty = 8 klubů)
Obrázek Obrázek

Obrázek

PODEPSANÉ KARTY
"Script-Autographs / Signature"
Obsahuje 180 karet. Karty mají na přední straně limitaci x/5 nebo x/10. Alespoň 3 karty má každý klub (25 klubů) podepsanou kartu.
Z českých hokejistů mají podepsanou kartu - Dominik Furch, Robin Hanzl, Alexander Salák, Michal Řepík, Josef Jandač, Adam Polášek, Andrej Nestrašil, Tomáš Filippi
Obrázek Obrázek

Obrázek

Mask Live Autograph / Masky Live Signature 2017/18
Obsahuje 49 karet gólmanů, v limitaci od x/7-x/10. Podepsanou kartu má 22 klubů daného ročníku. Zlatá ražba limitace je uvedena na přední levé straně karty.
Autogramy jsou na samolepkách.
Obrázek Obrázek

Obrázek


MEMORABILIA KARTY
Jersey / Dres
Obsahuje 29 karet (z 9 klubů) v limitaci x/20 nebo x/10. Nejvíce karet má tým Dinamo Minsk (10 karet).
Z českých hokejistů mají kartu s kouskem dresu - Lukáš Radil a Jakub Sedláček.
Obrázek Obrázek

Obrázek

Stick / Hokejka
Obsahuje 39 karet (ze 17 klubů) v limitaci x/10 nebo x/5.
Z českých hokejistů mají kartu s kouskem hokejky - Dominik Furch, Jakub Nakládal a Tomáš Zohorna.
Obrázek Obrázek

Obrázek


INSERTNÍ KARTY
Mask / Masky 2018/19
Obsahuje 36 karet gólmanů, v limitaci x/40. Alespoň jednu kartu má 24 klubů - žádnou nemá klub HC Viťaz Moskevská oblast. Zlatá ražba limitace je uvedena na přední straně v horní části karty.
Obrázek Obrázek

Obrázek

Finálová série 2017/18 - vítěz play-off Ak Bars Kazaň
Obsahuje 23 karet, v limitaci x/15.
Obrázek Obrázek

Finálová série 2017/18 - Ak Bars Kazaň vs. CSKA Moskva - základní série
Obsahuje 18 karet v limitaci x/15. Na kartách je vždy dvojice hráčů - jeden hráč z každého týmu.
Obrázek

Obrázek

Closing Ceremony 2017/18 - základní
Nejlepší hráči a trenéři sezony 2017/18
Obsahuje 10 karet v limitaci x/10. Limitace zlatou ražbou je uvedena na přední straně v horní části karty.
Obrázek

Closing Ceremony 2017/18 - Autograph / Signature
Obsahuje 10 karet v limitaci x/5.
Design karet je totožný s kartami základní verze, doplněné o autogram na samolepce nalepený na přední straně karty.
Obrázek

Obrázek

LOGO
Karta v limitaci x/18, na přední straně je logo ze zápasu "Pod širým nebem" hraného 20. 1. 2018 (Riga), utkání Dinamo Riga vs. Dinamo Minsk.
Obrázek

---

Moje hodnocení:
A) základní a paralelní karty 18/19 - co jsem se zaměřila a snažila dohledat, nějak nerozumím tomu použít stejné fotky a defakto i vydat paralelní kartu stejnému hráči jako v 2018-19 Sereal KHL BASIC *nevim*
B) paralelní verze GOLDEN 18/19 - za mě naprosto zbytečná karta navíc *ano*
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: 2018-19 Sereal KHL PREMIUM

Příspěvek od Davejar »

KHL karty mám rád, ale tohle je mě opět neuchvátilo...

hrozně mě štvou ty podpisy na nálepkách..ale třeba na těch maskách to vypadá podle fotek jako hardsign...vzhledově jersey karty za mě dobrý....a to v této sérii nejsou karty 1/1 ? Co jsou pak hity v týhle sérii.... tenhle box nepořídím

Uživatelský avatar
klajda
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 192
Registrován: pon 30. říj 2017 1:59:03
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018-19 Sereal KHL PREMIUM

Příspěvek od klajda »

Účastnil jsem se dvou breaků na ruském fóru a mám k tomuto boxu pár věcí.

Řadovky - box by měl obsahovat cca 60 karet 20 balíčků po 3 kartách (pokud je v balíčku jersey, tak tam je jen s jednou kartou a stick karta je v balíčku sama), jenže na to, že by to měl být ten "lepší" box (Basic / Premium), tak je vevnitř cca 50 řadovek, které jsou ještě k tomu černobílé. Nevím, proč neudělali stejné paralelky barevné jako loni nebo alespoň jako v "levnější" sérii. Mít v Boxu za tolik peněz 50 černobílých řadovek je fakt něco...

Paralelky - Paralelky jsou tady dost divné, jelikož jsou /25, /10, /5 a /1 (což by měl být hit casu) a zároveň /10 a /5 paralelky karet z minulé sezóny. Stříbrné a zlaté byly vždy karty z minulého ročníku a z aktuálního to byly barevné. Teď je to stejné a celkově se mi zdá, že postupně snižují limity. /1 karty byly třeba jen se shieldem nebo jmenovky hokejek. Obávám se, že se trochu inspirovali u OFS letos *lgh*

Jen bych ještě doplnil, že vzhledem ke stejné kartě, jako bylo v basic sérii je nyní možné mít Base kartu + Base kartu černobílou + 8 Paralelních karet z Basic série a dalších 8 Paralelních karet z Premium série, takže defakto lze poskládat duhu hráče o 18 kartách. *lgh* Pokud teda natrefíte na hit casu 1/1 kartu.

Podpisy - Ono podpisy na nálepkách je u ruských karet takovej evergreen. Vždycky byly buď na nálepce nebo na něčem, jen ne na kartě. Tady jsou opět. Ty designy těch podpisových /5 karet jsou jen kvůli tomu, že tam dělají schválně bílý obdelník na nálepku, fakt hrozný. Jen nevím co ty podpisy na maskách. Tady na obrázku ta první vypadá spíš na nálepku, ta další nejspíš ne, jelikož má Hudacek ten podpis strašně velikej...
Obrázek

Memo - Musím říct, že zatím asi nejlepší kvalita karet, za posledních x ročníků. Oproti třeba Gold sérii 2017, kde byla hokejka nalepená na kartu a "vyčuhovala", je toto mnohem lepší, včetně designu.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „2018 / 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti