2018-19 OFS Classic CHANCE LIGA

Žhavé novinky týkající se sezóny 18 / 19
Odpovědět
Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS Classic 2018-19 CHANCE LIGA

Příspěvek od DaveBrownsound »

No, u těch řadovek, to záleží, jak to pojmete. Když se to přirovná třeba k UD series, tam je tuším kolem 18 karet z každého týmu (ve dvou sériích), třeba na Compendium vyjde snad každý hráč (ve třech seriích), pak jsou ruzné middle-endy a hig-endy a tam už je toho méně.

A taky je tu jedna docela důležitá věc. Mám pocit, že jsem slyšel, že jedním z důležitých odběratelů řadovek jsou i právě kluby a snad je to i podmínka licence, takže jich musí být hodně, a ne 10. Jak jsem psal, nemyslím si, že každý hráč nutně musí mít řadovku, ale ty řadovky by měly být základem takovýchto sérií a počty kolem 20 jsou IMHO zcela namístě.
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: OFS Classic 2018-19 CHANCE LIGA

Příspěvek od vojta »

Bianco, jasný, koukám na to trochu sobecky, ale koukám na to za sběratele. Z extraligy tu máš je jednoho výrobce. Bohužel to není jako NHL kde ti vyjde 9 karet (za tým) z jedné série např. Artifacts a třeba 20 karet za OPC - Počty tipuju ,nesbírám tým NHL.
K čemu by vlastně bylo 18 řadovek z týmu, kde v sezoně nastoupilo třeba 30 hráčů? Má vůbec pak sbírka týmu smysl? Vždyť tam každou sezonu budeš mít skoro ty samé hráče. Líbil se ti nápad Dzejdyho, ok, pojďme ho vzít. Bude 30 řadových karet třeba Boleslavi (ať jsme nestranní) k tomu 10 paralelek /50 - vybraní hráči. 5 paralelek /10 a nakonec 1 největší týmová hvězda 1/1. K úplné dokonalosti by byly fotky na paralelkách odlišné. Takhle by se mi to líbilo. Nebudeš mít "nesmyslnou" paralelku no name hráče. Ale bude mít alespoň řadovku.

GameZone
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 120
Registrován: stř 09. kvě 2012 9:51:40
Bydliště: Hradec Králové

Re: OFS Classic 2018-19 CHANCE LIGA

Příspěvek od GameZone »

Počet řadových karet je zcela v pořádku. Naopak, jsem velmi rád, že bude mít Vsetín aktuální OFS karty. Je potřeba si uvědomit, že spousta těch hráčů ještě žádnou kartičku nemá. Proto jsem rád za každou takovou řadovou kartu. Určitě si ty řadové karty Vsetína sesbírám.

Jinak musím ještě vydavatele pochválit, že do setu základních karet nejsou namíchaní trenéři jako je tomu u karet ELH. Ono mít pak ještě trenéry v paralelní verzi, to se mi zdá jako zcela zbytečné. Tohle je dobrý krok.

Ale souhlasím s tím, že všechny speciální verze s razítky "nad rámec vydaného boxu" se mohou vynechat. Nebo jinak, já osobně je určitě sbírat nebudu.

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS Classic 2018-19 CHANCE LIGA

Příspěvek od worlikk »

Marťas, nechci použít přímo slovo znechucení, ale prostě toho je moc a nedá se to sbírat komplet, to je prostě fakt. Respektive ano, mohl bych mít komplet "master set Sparty", ale to bych nechal za ty karty nesmysl. V albu by ty jednotlivý komplet ročníky určitě vypadaly krásně, ale...
Když řešíte velikost setu, rozhodně bych ponechal komplet zastoupení soupisek, žádnej výběr. Od toho může být právě nějaká ta high-end série, kde budou týmy zastoupeny např v počtu 6-9 hráčů (napadá mě u thohle počtu krásnej příklad OFS Exclusive).

Pořád mi taky vrtá hlavou, proč u všeho musíme mít nízkolimitovou variantu a k tomu často i jedničku?
Řadovka a devítková/pětková paralelka
Insert a dvanáctková paralelka
Podpis /29 a šestková paralelka
Příklad 2-3 roky zpět - memo např /50, podepsaná verze /10 a jednička (někdy /dvojka)

Cesta do pekel a devalvace hodnoty karet, kterou by ty karty měly normálně mít. V high-end sériích ať klidně takovýhle limity jsou a mají punc určitý exkluzivity, ale do ročníkovky bych je nedával. Tam ať ty paralelky mají rozumnější limity
Proč jsem mohl desítkovou Rainbow paralelku Tona z OFS Exclusive prodat za litr (ano, litr...nepotřeboval jsem ho prodat, ale když přišla sama od sebe taková nabídka, moje další zpráva byla už jen s dotazem, kam ho chce přivězt...) a teď devítkovýho Hlinku z loňský série nikdo nechtěl ani za 80 kaček? Tehdy, tzn. před pěti a půl lety ty nízký limity svou hodnotu měly, dneska už bohužel ne. Tehdy kdokoliv neměl problém dát dvě, tři, čtyři, pět stovek za desítku. Dneska sotva kilo...
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: OFS Classic 2018-19 CHANCE LIGA

Příspěvek od Bianconero »

Však já na to koukám taky za sběratele. Ale koukám na to z praktického a finančního hlediska a pak taky z pohledu karet samotných. Vždyť se tu o tom bavíme pořád dokola, že ty karty ztrácí na hodnotě, když jich je tolik.

V pořádku, Dave a Vojto, klidně 20-30 řadovek od týmu, ale ať jich není 40. Při 30 řadovkách (po 15 do každé série) je to 420 karet, tedy 210 do každé série, což taky není špatný. Jde mi o ty konečné počty, které píšu. 2014-2015 něco přes 1000 karet, 2017-2018 1800 karet a letos jsme přes 2000. A to se pořád bavíme jen a pouze o I. sérii. To je oč tu běží. Ty počty jsou úplně mimo realitu. Opravdu je neúnosný, aby jedna série měla 2000 karet. Ty karty pak ztrácí na hodnotě, jak píše Honza (worlikk), často ty karty pak od něj nikdo nechce ani "zadarmo".

"K čemu by vlastně bylo 18 řadovek z týmu, kde v sezoně nastoupilo třeba 30 hráčů? Má vůbec pak sbírka týmu smysl? Vždyť tam každou sezonu budeš mít skoro ty samé hráče." - Já jsem zásadně proti tomu, aby každému hráči vyšla karta. Z koncepčního hlediska to nedává moc smysl. Je to jen zase jeden z mnoha pokusů "zavděčit se". Podívej se na diskusi o Extralize, co píší Pavel s Dzejdym, jaké počty hráčů se točí v Litvínově nebo v Pardubicích. To je psycho. Potřebuješ mít řád, aby ta série dávala hlavu a patu. Takže OK, jak píšeš, 30 a konec, tedy po 15 v každé sérii. Bez dotisků, updatů, apod.

worlikk: Honzo, rozdíl v těch cenách mezi Tonem a Hlinkou je v tom přesycení trhu. Jak píšu ty počty karet a vývoj, tak to je ten problém. Problém je to množství karet a hodně tomu přidávají právě ty limity. Za sebe říkám, že sesekání checklistu, s čímž souvisí i ty počty paralelních verzí a limitů, by dávalo smysl a vrátilo by kartám možnost mít vyšší než zanedbatelnou hodnotu.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS Classic 2018-19 CHANCE LIGA

Příspěvek od worlikk »

Bianconero píše:
Amen :thumbup: :lol:
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Jecmen
Nováček
Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: úte 04. říj 2016 20:29:21
Bydliště: Plzeň

Re: OFS Classic 2018-19 CHANCE LIGA

Příspěvek od Jecmen »

bianco

on může být checklist velký klidně jako teď (klidně 30 hráčů z každého týmu) avšak mi přijde jako neúnosné aby každý hráč měl i paralelní verzi. Když vybereme největší hvězdy, nebo hráče s potencionálem s každého týmu a udělá se k temto konkrétním tahounům nějaká limitovaná verze, myslím, že nikdo z toho na prášky nebude a v podstatě si každý najde co chce.
Nabídky karet Plzně poteší :)

Uživatelský avatar
Jirka87
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 02. pro 2016 9:47:31
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS Classic 2018-19 CHANCE LIGA

Příspěvek od Jirka87 »

Tak ono se stačí podívat/porovnat OFS s UD S1/S2 - já vím, je to porovnávání neporovnatelného - tím ale hůř, když se to tak vezme, protože:

UD S1/S2 má paralelky Exclusives /100 a High Gloss /10 - pro nepřekonatelný severoamerický trh + plus zbytek celého světa (téměř), kam se boxy/karty UD dostanou.

a pak tu máme OFS, ještě ke všemu s 1.ligou. A paralelky /22 a /1 - pro malý český trh + zbytek světa (myšleno Slovensko, Polsko, možná Německo...).

Podle mě jsou to extrémně nízké limity pro každou vydanou paralelku base karet na extraligu, natož na 1.ligu s Porubou, Litoměřicema, Benátkama a spol...(rozhodně nic proti těm týmům, městům a jejich sběratelům) - jen mi to k sobě prostě nepasuje *ne*
POMALÝ RESTART SBÍREK
Martin Brodeur - 322 karet
Dušan Salfický - 19 karet
Petr Sýkora - 42 karet

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: OFS Classic 2018-19 CHANCE LIGA

Příspěvek od deiv14 »

Jirko, to srovnání s UD Series v kontextu s paralelkama mě taky napadlo, něco na tom je :)
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: OFS Classic 2018-19 CHANCE LIGA

Příspěvek od vojta »

Kdy bude zveřejněno další info?

Uživatelský avatar
Jenda42
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 616
Registrován: úte 27. led 2015 17:57:04
Bydliště: Kladno

Re: OFS Classic 2018-19 CHANCE LIGA

Příspěvek od Jenda42 »

Chlapi, super diskuse!!
musím se teda přiznat, že i já si navyknul, že mě karty extraligy trochu suplovaly ročenky a stačí prostě vytáhnout šanon a mrknout se jaký Kladno mělo v určitém roce kádr, to mě vyhovuje. Nicméně mám pohled, jaký tu možná ještě nepadnul.
Na řadovku patří podpis to je přeci jasný :think: *mrk* a pak když sbíráte podpisy přes 25 let jste raději, když je šance na podpis třeba Jonese ze Sparty, který je tu na měsíční zkoušku, než mít po osmácté řadovku Lukeše z Litvínova ( a to nic proti němu ) Jenže to bych musel ten checklist si vyrábět sám *typing* Takže patřím mezi ty sběratele, kteří nepohrdnou ani řadovkami Benátek, či Poruby, protože si je nechám "počmárat". Ale jako čisté do sbírky ani pro mne smysl nemají.
Autogramy - 2265 podpisů - 1452 hráčů zapsána polovina sbírky
San Jose Sharks, Repre karty, Kladno, SP Authentic - FW AUTO

ITG International Ice 06/07 - 119 podpisovek
Classics Signatures 12/13 - 225 podpisovek
Future Watch Auto - 221 podpisovek

SJS - 2536 vše k 17.2.2022 / vše k prohlednutí na Absolutu

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: OFS Classic 2018-19 CHANCE LIGA

Příspěvek od vojta »

Jenda42 píše: musím se teda přiznat, že i já si navyknul, že mě karty extraligy trochu suplovaly ročenky a stačí prostě vytáhnout šanon a mrknout se jaký Kladno mělo v určitém roce kádr, to mě vyhovuje.
Naprosto souhlasím! :thumbup: Na co mít jak napsal Bianco pár řadovek od jednoho týmu... To nechte do High-Endu, základní série (serie I. nebo II. / Chance liga) by měla mít řadovek co nejvíc! Paralelek si dělejte kolik chcete a jaké chcete. Jak jsem psal, tam je mi jedno jestli budou / nebudou nebo počet.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: OFS Classic 2018-19 CHANCE LIGA

Příspěvek od Bianconero »

vojta píše: Naprosto souhlasím! :thumbup: Na co mít jak napsal Bianco pár řadovek od jednoho týmu... To nechte do High-Endu, základní série (serie I. nebo II. / Chance liga) by měla mít řadovek co nejvíc! Paralelek si dělejte kolik chcete a jaké chcete. Jak jsem psal, tam je mi jedno jestli budou / nebudou nebo počet.
Tak pak já ti dám zase argument, proč mít v základní sérii tolik tebou požadované memo, když ty přece patří do High-Endu. :D Nemyslím si, že tohle je šťastná argumentace, proto ti to píšu. Ale chápu tě. Každopádně kompromisy by se měly udělat ze všech stran.

Ať je to klidně obsáhlý base set o 2x 210 řadových kartách, jak jsem s tebou nakonec souhlasil (30 karet na tým), ale zbytek se zkrátka oseká. Žádné nízké limity, žádné extra memorabilie, kde je stejně polovina jenom "Sparta, Pardubice, Brno" a tím je to nafouknuté. Podstatou celé té diskuse, kterou jsem načal tím komentářem a narážkou na checklist, je redukce celkového počtu karet v sérii. Ta série, aby měly karty v česko-slovenských vodách hodnotu, nemůže mít víc jak 1000 karet v součtu. Děláš produkt pro to, aby se prodával, aby šel mezi lidi. Ale lidi musí mít důvod to kupovat. Proto tam i něco "navíc" nějaké memo (v rozumném množství), ale i rozumný počet insertů, paralelek, a nakonec i rozumný počet base karet každého týmu, musí být. Ale jak už jsem psal, nejde, aby výrobce reagoval na každou změnu klubové příslušnosti toho či onoho hráče. Nebo ano, ale ať pak vyjde sólo série Update, tak jako tomu bylo v sezóně 2016/2017. Jsou to update karty k ročníku 2016/2017, ale nezasahuje to přímo do toho setu, je to "vedlejší produkt", který byl v tomto případě vydán jako malý "boxík" o 26 kartách za "pár korun". Navíc tento set neměl ani žádné paralelky, což je jedině dobře. Tohle je schůdná cesta, jak se z toho nezbláznit a udat kartám nějakou prodejní hodnotu a ne, aby z nich byl škvár, jak naznačil Honza (worlikk) s těmi /10 kartami.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: OFS Classic 2018-19 CHANCE LIGA

Příspěvek od vojta »

Bianconero píše: Tak pak já ti dám zase argument, proč mít v základní sérii tolik tebou požadované memo, když ty přece patří do High-Endu. :D
.
Víš proč? Protože tohle jsou karty co prodávají boxy a sérii jako takovou. Udělej box o řadovkách a insertech. Nikdo ti to nekoupí - viz. Hobby boxy OFS Classic 18/19

V limitech jsme za jedno, ať se osekají, ať mají nějaký smysl. (napadají mě teď z fleku paralelky limitované do čísla hráčova dresu + jiná fotografie). Memorabilie bych nechal, prodávají produkt a jsou pěkné zpestření. Navíc, jsou to jedny z mála českých karet, co si hodnotu v celku drží (alespoň v těch řádu minimálně stokorun - což u jiných karet nelze říct), Inserty jen základní verze, nebo verze s efektem ale limit /30 třeba. Nikdo neřekne ani popel. Jenže... Když už jsme u toho osekání setu, tak se podívejme na druhou stranu mince kterou tu nakousnul Dzejdy. U překupníka tenhle náklad seženeš první den vydání a máš dosbíráno - víc sérii řešit nemusíš. A když odmítneš, tak nemáš šanci to posbírat třeba i tady na foru... Třeba Liberecké silver paralelky /55 (na CZ komunitu vysoký limit) bych tady asi těžko posbíral, když tu je pár brejků. O těch devítkových ani nemluvím. Ale píšu to jen jako příklad.
Tohle je špatně, ale je to nenávratná situace. Stejně nenávratná, jako hodnota českých karet. Koukal jsem na ceny nízkolimitovaných paralelek YWB-YGB a taky už jsou v řádu pár desítek korun. A to je high end série, kde je base set 1 - 100 :-)

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: OFS Classic 2018-19 CHANCE LIGA

Příspěvek od Bianconero »

Jenomže nejde, abys měl těch memo pomalu stejně, jako řadovek. :D V tom je celej krám. Od každého týmu 2 memo je podle mě naprosto schůdných. Není potřeba z toho dělat super sérii. Proto píšu o kompromisu na všech frontách. To je to, co nejsi asi s to pochopit. Žádám kompromis od "řadovkářů", "memorabilistů", "inserťáků", zkrátka kompletně napříč celým spektrem série. Každý ho musí udělat. :D

Překupníci jsou úplně jiná věc. To je složka distribuce, která je konečný prvek, který je z pohledu OFS de facto úplně celý špatně. Obdobně marketing, ten je na úrovni začátečníků. Ale nejde řešit všechno najednou. Začněme od píky, tedy od skladby a vůbec celé koncepce série.

Limity do čísel dresů jsou hovadina, tuhle ptákovinu vymysleli za mořem a my ji budeme opakovat? Proč? Tvořme sérii přímo "na tělo" česko-slovenskému trhu a ne, že budeme přebírat kdejaký koncept, resp. jen prvky z něho, ze zámoří. Ty limity u YWB-YGB jsou mimo, už jen ta jedničková karta tam je zbytečná. Tam měla být řadovka a jedna nízkolimitovaná paralelka do 10 kusů a finito. Pak by těch karet nebylo tolik.

Zkus to sám. Máš limit 1000 karet na sérii, přes to se nesmíš dostat. A zkus mi sepsat tvou ideální koncepci, jak by sis ji představoval ty, s tím, že tam budeš mít kupu těch base karet, aby ti obsáhly to, co bys rád a pak k tomu přidej inserty, paralelky a memo. Udělej mi svůj číselný náhled. Ale 1000 karet je strop. ;) Chci vidět, jak přemýšlíš v číslech, v tom konceptu. Pohádky si tu píšeme už dlouho. :D Já svůj návrh dal, Dzejdy ho třeba dal, worlikk ho nastínil, hoď to sem taky.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: OFS Classic 2018-19 CHANCE LIGA

Příspěvek od vojta »

Poslední slovo bude mít stejně pan Hrbek, potažmo ofs. Je zbytečné tu řešit nějaké kompromisy. Tahle debata je a bude jen pouhou diskuzí s několika názorama a připomínkama. Na tom se nic měnit nejspíš nebude.

Překupníky jsem jen letmo nakousl. Obchodně to chápu, OFS chce prodat, překupník chce prodat. Pro sběratelství jako samotné je to špatně, ale tohle se už nikdy nezmění.

Budeš se divit, ale mě se ten koncept líbil. Byly to paralelky co měly smysl a vztahovaly se přímo k danému hráči - číslo nebo milník.
U YWB-YGB jsem zrovna tu jedničkovou ani nemyslel. Myslel jsem base /77 a paralelku /22 - limity v pohodě, ale karty, co mají hodnotu pár desetikorun. Bohužel.

Pokud těch 1000 karet myslíš na jednu sérii (asi ano) tak by se mi to líbilo takhle:

Řadovky 1-210 (15 ks na tým)
Paralel Silver 1-210 (x/50)
Paralel Gold 1-210 (x/20)
Golmansky insert 1-14 (x/99)
Golmansky paralel insert 1-14 (x/30)
Hráčský inserty 1-14 (x/99)
Hráčský paralel insert 1-14 (x/30)
Legendy 1-20 (x/99)
Legendy paralel 1-20 (x/30)
Young Guns 1-14 (x/99)
Young Guns 1-14 (x/30)
Podpisovky 1-50 (x/40)
Memo 1-40 (x/30) (Udělal bych atraktivní memo ze zbytků výstroje nejlepších hráčů co má ofs k dispozici - Hašek, Jágr, Konopásek, Mikoláš, Dzurilla...)
Case Hit např Booklet ( nebo cokoliv speciálního) 1-10 (x/10)

Můj názor, takhle by se mi to líbilo. A teď hrrr, do mě.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: OFS Classic 2018-19 CHANCE LIGA

Příspěvek od Bianconero »

vojta píše:Poslední slovo bude mít stejně pan Hrbek, potažmo ofs. Je zbytečné tu řešit nějaké kompromisy. Tahle debata je a bude jen pouhou diskuzí s několika názorama a připomínkama. Na tom se nic měnit nejspíš nebude.
Nebuď alibista s politickými řečmi, protože přesně tak ten první odstavec vyznívá. Takhle mluví Ťok a další pánové u koryt. :D Pokud k tomu budeš takto přistupovat, tak není důvod diskutovat, ne? To pak můžeme všichni "držet hubu a krok". A co si budeme povídat, Mnichovská dohoda by taky byla jen diskusí s názory a připomínkami, kdyby Němci a Italové nedostali podporu od Francie a Británie. Tím chci říct, že o všem se dá diskutovat a vše se dá změnit, když lidi poslouchají a mají chuť se zlepšovat.

Tohle už se nikdy nezmění? Chlape, ty na jednu stranu máš spoustu připomínek, ale na druhou stranu jsi smířený s tím, že se nic nezmění. Co to je za postoj? Kecat umí každý, ale důležité jsou činy. Proto se chci sejít s panem Hrbkem a diskutovat a pokusit se zjisti, co je možné a jakým způsobem se na těch sériích a kartách obecně pracuje. Až budu mít reálný obrázek praxe, budu moct přijít s nějakými argumenty a návrhy, jestli by to nešlo korigovat do nějakých mantinelů, které by nenabourali to, jaká je praxe a to, o jaké představě tu diskutujeme. S každým rozumným člověkem se dá diskutovat a pan Hrbek, věřím, není výjimkou.

Base je super v tomto nákladu, ale ta paralelka ve /22 se mi zdá moc, /10 by mohla stačit. Na druhou stranu, když chodí levně, může se najít někdo, kdo sesbírá celý set těch paralelek, což je taky výborný počin. Takže tady s tebou opět můžu souhlasit.

Moc díky, přesně o tenhle konkrétní pohled jsem stál. Jsi na 854 kartách, což je pecka. Takhle by to mělo vypadat. Nemůžu než jen souhlasit. :thumbup: A když budeš mít takové dvě série, tak jsi na 1708 kartách. naprostý ideál, víc by bylo už opět předimenzovaných.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

GameZone
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 120
Registrován: stř 09. kvě 2012 9:51:40
Bydliště: Hradec Králové

Re: OFS Classic 2018-19 CHANCE LIGA

Příspěvek od GameZone »

Osobně by se mi to líbilo asi následovně:

Řadové karty 1-200
paralel verze B (barevné) 1-200 (x/25)
paralel verze A (barevné) 1-200 (x/5)
Masked Men 1-14 (x/99)
Young Power 1-14 (x/99)
Canvas karty 1-14 (x/99) (silnější, imitace plátna)
Průhledné plastové inserty 1-14 (x/99) (například ve stylu EBEL karet)
Cup Winners (mistři minulé sezony, základní sestava, bez trenérů) (x/99)
Signature 1-70 (x/39)
Memorabilia 1-30 (x/39)
Booklet 1-14 (x/25)

Všechny limitace na kartách ražené

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: OFS Classic 2018-19 CHANCE LIGA

Příspěvek od Bianconero »

GameZone píše:
Taky se pohybuješ v součtu na super číslech. :thumbup: A bál jsem se, že by s tím obsáhlý base set udělal neplechu, ale dokazujete mi, že s tím jde pracovat, což je fajn.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS Classic 2018-19 CHANCE LIGA

Příspěvek od DaveBrownsound »

Ja moc nerozumim tomu poctu 1000 karet, proc je to dulezity, jestli stoji radovka dejme tomu 5 Kc, jestli bude base 200 nebo 300 neni skoro rozdil, s tim mavaji spis ty nizke limity /5 a mene...
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Odpovědět

Zpět na „2018 / 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti