2018-19 OFS Classic

Žhavé novinky týkající se sezóny 18 / 19
Legenda
Legenda
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2018 7:12:14
vojta píše:Tleskám za super přístup ke sběratelům :thumbdown: http://ofscards.com/drupal/cs/content/n ... expo-karty

Pokud někdo vytáhl Frodla nebo Willa napište prosím.

Vyšly karty:

Základní set OFS 18/19 (1-250) x/3

Paralelní set SILVER OFS 18/19 (1-250) 1/1

Základní set YWB-YGB 18/19 (1-100) x/3

Co jsem se doslechl, balíčky byly téměř okamžitě rozprodány mezi pár lidí (hádejte jaké), takže šance na sehnání těchto expo karet je nulová. A když tak *penize* :clap: :clap: :clap:
BÍLÍ TYGŘI LIBEREC / ROMAN WILL / JAKUB ŠKAREK
Obrázek
Legenda
Legenda
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2018 7:25:42
Vojto, včera jsem viděl expo karty na skupině "Aukce hokejových karet - AUCTIONS of Hockey Cards in Czech" na Faceboooku. Z libereckých tam byli Tomáš Havlín a Tyler Redenbach, obě řadovky (předpokládám) v limitu x/3 a 30 Kč za kus. Prodává David Jirouš. Tak tam mrkni. ;)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.
Legenda
Legenda
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2018 7:35:13
Děkuju za info Bianco, mrknu na to. ;) Mám vypnuté upozornění a zobrazení ve skupině, proto jsem to přehlédl. Kouknu tam jednou za čas.
Ale stejně se mi ten systém nelíbí. Budou expo, jaké a kolik si zjistěte sami na burze... Neskutečné info.
Na burze jsem nebyl, napsal jsem známému, co jezdí pravidelně ať mi vezme Liberec, Willa nebo Frodla. V deset mi píše sms, že karty nejsou. Zkoupil je pan Jirouš, jeden eshop a pár lidí - známých firem co je pěkně otočí.
Obrázek
Hvězda
Hvězda
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2018 7:58:02
Vojto, jak jsem si přečetl tvůj komentář, hned jsem si vzpomněl na "osahávání" balíčků, argumentoval jsi něčím ve smyslu když můžu proč to neudělat, tady je to stejné, proč by to neudělali když mohou... Netvrdím že je to správně, ale tomu nezabráníš.
Wantlist:
Karty ze série He Saves He Wins (Masks, Master of Trophies, Great Moments, Holy Grail)
Tournament Of The Century Signature (Hašek)
Podpisy pánů František Pospíšil, Milan Nový, Jiří Holeček, Vladimír Zábrodský

Nabídka
viewtopic.php?f=43&t=7605
Legenda
Legenda
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2018 8:16:06
To je dobře, že jsi si vzpomněl na tohle. Byl bych hodně naivní, kdybych svým příspěvkem tomu chtěl zabránit. Proto to ani nedělám, jen na to upozorňuju. Tak jako jsi to ty dělal v mém případě. Nezmění se tedy nic, ale alespoň poukážu na špatnou věc :-)
Obrázek
Zkušený
Zkušený
PříspěvekNapsal: stř 12. pro 2018 8:24:55
Chtěl bych se optat p. Hrbka, jestli se bude fotit a chystat něco k zápasu v retro dresech pardubického Dynama. Vím, že už by to kromě klasické série a memoriálu Zbyňka Kusého byl třetí letošní produkt Pardubic. Zápas v retro dresech se odehraje 30. prosince proti Kometě.

Legenda
Legenda
PříspěvekNapsal: čtv 13. pro 2018 3:28:02
Davejar píše:Chtěl bych se optat p. Hrbka, jestli se bude fotit a chystat něco k zápasu v retro dresech pardubického Dynama. Vím, že už by to kromě klasické série a memoriálu Zbyňka Kusého byl třetí letošní produkt Pardubic. Zápas v retro dresech se odehraje 30. prosince proti Kometě.

Dobrý den,
zápas budeme určitě fotit.
Podle našich informací se bude první třetina hrát v dresech LTC, druhá v tesláckých a třetí v normálních dresech Dynama
v Pardubicích je dost nových hráčů, tak uvažujeme jak celou akci uchopit.
nejsem si jistý, jaký by byl komerční úspěch dalšího rozsáhlého projektu Pardubic.
každopádně dáme včas vědět
Díky moc Hrbek
Předchozí

Zpět na 2018 / 2019