2018-19 OFS "You Want the Best You Got the Best"

Žhavé novinky týkající se sezóny 18 / 19
Odpovědět
Uživatelský avatar
karty-slavia
Opora
Opora
Příspěvky: 244
Registrován: sob 05. led 2013 12:20:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018-19 OFS "You Want the Best You Got the Best"

Příspěvek od karty-slavia »

Už někdo viděl 1/1 memo Jágra?
HC Slavia Praha ....991/x
Vladimir Růžička st. v NHL 39 z 52
Vladimír Sobotka v NHL 14 z 51
Jan Hejda v NHL 15 ze 46

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 2018-19 OFS "You Want the Best You Got the Best"

Příspěvek od vojta »

Já ne, ale s tím bych se být tebou obrátil na vševědoucího proletářskýho konspirátora tohoto fora. Ten by mohl tušit kde je zakopaný pes (Jarda) ... :shh: :shh: :silent: :lol:

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2018-19 OFS "You Want the Best You Got the Best"

Příspěvek od deiv14 »

Já přesně vím kde je, ale na světlo světa se dostane až na Vánoce *cl*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018-19 OFS "You Want the Best You Got the Best"

Příspěvek od Maurice Richard »

Za kolik šel ten Buckna???
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 2018-19 OFS "You Want the Best You Got the Best"

Příspěvek od vojta »

Maurice Richard píše:Za kolik šel ten Buckna???
6000,-Kč

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: 2018-19 OFS "You Want the Best You Got the Best"

Příspěvek od DJjandy »

deiv14 píše:Já přesně vím kde je, ale na světlo světa se dostane až na Vánoce *cl*
Přesně to mě taky napadlo a ti dva nej budou spolu. ;)
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: 2018-19 OFS "You Want the Best You Got the Best"

Příspěvek od radek850 »

vojta píše:
Maurice Richard píše:Za kolik šel ten Buckna???
6000,-Kč
Plácám se po rameni, odhad mi vyšel :D
Buď svůj.

Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: 2018-19 OFS "You Want the Best You Got the Best"

Příspěvek od Davejar »

Přátelé myslíte si, že jsou všechny boxy tohoto produktu opravdu prodány? Nevím proč, ale zdá se mi těch otevíraček nějak málo, i když beru v potaz, že ne všichni jsou zde na fóru nebo se někdo vůbec nepochlubí ani na FB...jestli je šance, že třeba před svátkama se někde objeví? *rfl* *rfl*

pf2000
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: stř 26. zář 2018 15:39:21
Bydliště: Otrokovice

Re: 2018-19 OFS "You Want the Best You Got the Best"

Příspěvek od pf2000 »

Davejar píše:Přátelé myslíte si, že jsou všechny boxy tohoto produktu opravdu prodány? Nevím proč, ale zdá se mi těch otevíraček nějak málo, i když beru v potaz, že ne všichni jsou zde na fóru nebo se někdo vůbec nepochlubí ani na FB...jestli je šance, že třeba před svátkama se někde objeví? *rfl* *rfl*
Rád bych si také nějaký ještě koupil na Vánoce. Mělo jich být vyrobeno kolem 1 350. Je docela možné, že někde pěkně čekají a půjdou na trh za vyšší cenu.

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018-19 OFS "You Want the Best You Got the Best"

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

pf2000 píše:
Davejar píše:Přátelé myslíte si, že jsou všechny boxy tohoto produktu opravdu prodány? Nevím proč, ale zdá se mi těch otevíraček nějak málo, i když beru v potaz, že ne všichni jsou zde na fóru nebo se někdo vůbec nepochlubí ani na FB...jestli je šance, že třeba před svátkama se někde objeví? *rfl* *rfl*
Rád bych si také nějaký ještě koupil na Vánoce. Mělo jich být vyrobeno kolem 1 350. Je docela možné, že někde pěkně čekají a půjdou na trh za vyšší cenu.
Já bych tomu nevěřil, že někde čekaj :P většina otvíraček je mimo FB + fórum ! Jen mezi pár hlavních dealerů se rozdělí podstatná část nákladu... Tomu že je vyprodáno bych věřil a víc jak jednotky boxů se už neobjeví !

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 2018-19 OFS "You Want the Best You Got the Best"

Příspěvek od vojta »

V sobotu na burze se ještě nějaké prodávaly. Byly ale za dost vyšší cenu. Těžko říct, jestli se ještě něco objeví, bylo by to super, ale také už moc nevěřím. Naštěstí karet je všude dostatek a je z čeho vybírat.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018-19 OFS "You Want the Best You Got the Best"

Příspěvek od SugarRay »

To by mě osobně hodně zajímalo za kolik se ty boxy na burze prodávaly a kdo je prodával , protože ta situace s tou distribucí a celkovou informovaností o těch nových sériích už začíná být pro běžnýho sběratele víc než frustrující . Protože ta situace je taková že člověk by musel o tom ža ta série vyjde vědět tak dva měsíce dopředu , aby si na to mohl připravit , nechystal veškerý peníze a nakoupit hned všechno první dny po vydání , protože teď snad ani ne tři týdny po vydání bylo všechno pryč , všechny boxy dostupný normální cestou za normální doporučenou prodejní cenu jsou v prdeli a na OFS webu nebyly snad už po dvou týdnech k dostání .
A sehnat nějakou konkrétní kartu je už skoro sci-fi , když to člověk náhodou netrefí v boxu tak moc šancí nemá a když tak za těžký prachy a přitom s tim člověk nechce nějak kupčit , vydělávat na tom jenom si chce sehnat do sbírky pár karet , ale nemá šanci prostě , to už psal Dzejdy a s tim se nedá nesouhlasit , ty boxy by měly jít hlavně mezi běžný sběratele za tu cenu jaká byla stanovená a bylo by fajn kdyby ty boxy byly dostupný dýl než dva maximálně tři týdny .
Obrázek

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 2018-19 OFS "You Want the Best You Got the Best"

Příspěvek od vojta »

U RHK stolu a cena byla myslím 2.500,- . Já bych si ještě box klidně vzal, ale za normál předepsanou cenu (1770,-), tohle pro mě nemá moc smysl.

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 2018-19 OFS "You Want the Best You Got the Best"

Příspěvek od superman66 »

Tak jestli je někdo prodával dráž tak to se mi moc nelíbí, ale já na burze nebyl tak nebudu soudit.. každopádně pokud těch boxů bylo 1350 tak se divím že vydržely "takhle dlouho". Distribuce byl průser u Nagana, tady mi to přišlo naprosto v pořádku.. ty boxy se daly sehnat uplně v pohodě a holt se nemůže čekat do Vánoc.. přece jen pořád je to high end produkt a to plnění bylo nadstandardní. Při tom počtu se nedá čekat že se to bude na shopech válet půl roku či déle.
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

pf2000
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: stř 26. zář 2018 15:39:21
Bydliště: Otrokovice

Re: 2018-19 OFS "You Want the Best You Got the Best"

Příspěvek od pf2000 »

Je fakt, že nějaké tři týdny od uvedení se boxy daly docela v pohodě koupit na obvyklých e-shopech, jeden jsem si pořídil u Pavla. Jenže jak je vidět, někteří lidi si je vzali jen proto, aby s nimi kupčili. S tím nic bohužel nenaděláme. Cena 2 500 je ovšem za hranou. Už z principu bych si takový box nekoupil. Je také fakt, že tenhle produkt se měl avizovat delší dobu dopředu, ne ho jen tak mimochodem hodit do placu na konci prázdnin. Určitě bych si udělal na nákup větší rezervu. *nevim*

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018-19 OFS "You Want the Best You Got the Best"

Příspěvek od SugarRay »

Supermane ty to vždycky graduješ uplně do absurdna a degraduješ tim názor druhýho člověka jako neopodstatněnej , nikdo neřiká , nebo ani to největší máslo nemohlo čekat že ty boxy budou k dostání až do vánoc při tý ceně a plnění , ale podle mýho reálně mohly vydžet třeba od výplaty k výplatě a člověk tak mohl koupit třeba 3 boxy teď , 3 při řijnový výplatě .
Souhlasim s Dzejdym že se zbytečně moc rozbaluje tam odkud se ty boxy maj dál redistribuovat mezi normální lidi , obyčejný sběratele , kdyby každej rozbalil case ok , ale pokud každej rozbalí 5 casů nebo víc , aby ty karty pak dlely někde na netu *nevim*
a RHK zase nezklamaly koukám , v době kdy se boxy všude vyprodaly tak ty svoje stáhly aby vyvolaly dojem že už nejsou a prodávaj to na burze za 2500,- to nemá chybu . Nebo mě dorazil jeden člověk z fora co prachy má , ten mi napsal že ho český karty nezajímaj , case kupoval jenom jestli tam nechytí něco od jednoho hráče a karty Besty ti za jiný Best nevymění protože ho český karty vůbec nezajímaj *rfl* co naprodá za ty jeho spešl ceny tak to pak asi hodí do krbu nebo nevim .
Obrázek

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 2018-19 OFS "You Want the Best You Got the Best"

Příspěvek od vojta »

SugarRay píše: Nebo mě dorazil jeden člověk z fora co prachy má , ten mi napsal že ho český karty nezajímaj , case kupoval jenom jestli tam nechytí něco od jednoho hráče a karty Besty ti za jiný Best nevymění protože ho český karty vůbec nezajímaj *rfl* co naprodá za ty jeho spešl ceny tak to pak asi hodí do krbu nebo nevim .
Myslíš toho velmi chytrého pána, nás denně zásobuje zajímavostma ala "CTRL+C => CTRL+V" ? :lol: :lol:

pf2000
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: stř 26. zář 2018 15:39:21
Bydliště: Otrokovice

Re: 2018-19 OFS "You Want the Best You Got the Best"

Příspěvek od pf2000 »

SugarRay píše:Souhlasim s Dzejdym že se zbytečně moc rozbaluje tam odkud se ty boxy maj dál redistribuovat mezi normální lidi , obyčejný sběratele.
Tak jsem jen pro zajímavost spočítal, kolik je aktuálně rozbalených boxů je na rhkshop a hokej-karty. Je to na základě vystavených memorabilia karet (2 kusy na jeden box) a vyšlo mi, že rhkshop má 38 boxů a hokej-karty 46 boxů. Je otázka, jak dlouho tam budou jednotlivé karty ležet, jestli by nebylo lepší prodávat u takový produktů jako Besty primárně boxy. Pro mě osobně je lepší, když si box sám otevřu a pak případně něco vyměním, než že si budu kupovat jednotlivé karty. To pak ztrácí ten správný adrenalin při otevírání, ať už to pak dopadne dobře nebo ne. Někdo to má třeba jinak, ale počítám, že víc lidí bude mít stejný názor jako já.

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 2018-19 OFS "You Want the Best You Got the Best"

Příspěvek od vojta »

To číslo o ničem nevypovídá, RHK shop má velké množství karet mimo shop. Hodně memo karet se i prodalo hned od prvního dne. Je zbytečný tady tvořit takovéhle spekulace.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2018-19 OFS "You Want the Best You Got the Best"

Příspěvek od pavelbart »

Přesně tak, my jsme rozbalovali tuším 80 boxů (minimálně 70, jistý si teď z hlavy nejsem).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Odpovědět

Zpět na „2018 / 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host