Hokejové kartičky 2018 Hobby box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červnu 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Hokejové kartičky 2018 Hobby box

Příspěvek od Lukyn55 »

Obrázek

tak jsem neodolal a loupnul jsem jeden hobby boxík letošních repre karet .. samozřejmě jsem doufal, že vytáhnu podpis Nečase nebo Erata /10, případně rainbow paralelku /5, samozřejmě s mým štěstím to doapdlo tak, že jsem v boxu neměl ani jakoukoli rainbox paralelku a brňáky jsem chytil maximálně na base :D

Obrázek
gold paralelky /25 .. dvě z boxu, Galvase jsem měl v retail balíčkách

Obrázek
jsem rád, že zpracování karet je takové jaké jsme si představoval a to plast stejně jako u opravdové kreditky a aji jména se povedla

Obrázek
Last Champions podle mě nejkrásnější karty z celé série a jedny z nejhezčích karet, které u nás vůbec vyšly

Obrázek
memorabilie opět super, překvapivě musím říct, že se mi víc líbí manufactured patche než game used .. co se týče jmen, tak to mohlo být lepší, ale tak aspoň čerstvej komeťák Kašpar

Obrázek
no a na závěr to hlavní lákadlo na této sérii .. u mě hlavně musím říct že zklamání, když jsem viděl fotky podpisovek, tak jsem byl unešený, ale nemile mě překvapilo na jak měkkém a tenkém papíru jsou (ostatně stejném jako řadovky) .. zpracování krásné, ale kdyby byl papír pevnější, tak by to byl úplný top ;) .. co se týče jmen, tak to asi o moc slabší být nemohlo no :D .. alespoň snad budoucí komeťák Řepík /10

závěrem musím říct, že skok kupředu o parník oproti dřívějším letům .. přirovnal bych to ke skoku u OFS mezi 13/14 a 14/15.. fakt se to nedá porovnávat ani .. jediné zklamání je ten papír u řadovek a podpisů a pak samozřejmě to, že jsem nevytáhl ten podpis Nečase :D ;)

díky za pozornost, když by měl někdo o něco zájem, tak zatím je vše volné, čus bus
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: Hokejové kartičky 2018 Hobby box

Příspěvek od radek850 »

Co jsem zatím viděl otevíračky, tak asi jeden z těch slabších boxů, nebo aspoň mně to tak přijde... :)
Buď svůj.

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokejové kartičky 2018 Hobby box

Příspěvek od DaveBrownsound »

Lukyn55 píše: Last Champions podle mě nejkrásnější karty z celé série a jedny z nejhezčích karet, které u nás vůbec vyšly
Mam stejny nazor. Jasne, memo karty jsou obecne hodnotnejsi, ale ten design a provedeni je uplne super. Trosku mi to pripomina ty Goalie a National Stars DS 99/00, ty byly na svou dobu uplne neskutecny jeste dnes mi prijdou naprosto paradni.

Na jmena si mel boxik holt slabsi, ale nejde, aby ve vsech byly bombice, treba priste.
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Odpovědět

Zpět na „Červen/June 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti