17/18 SP AUTHENTIC

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červnu 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jenda42
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 616
Registrován: úte 27. led 2015 17:57:04
Bydliště: Kladno

17/18 SP AUTHENTIC

Příspěvek od Jenda42 »

Tak jsem uškudlil nějaký ten peníz a protože Hischier a Patrick nepodepsali Future watch, cena boxu se vrátila tak nějak do normálu. Po shlédnutí asi 5 otvíraček jsem si říkal karty pěkný, garanci 2 podpisovek přebila touha i ve třetí, protože všech pět rozbalilo 3 podposivky, jen teda tři z nich měli stejného T.Amonteho, ten se asi při podepisování nadřel! Takže jako sběratel podpisovek hurá pro podepsanou FUTURE WATCH Boesera, Mc Avoye nebo Kellera! a tajně si sním o WG99 nebo McDavidovi. To by se dozvědělo celé sídliště, že jsem jednoho z nich vytáhnul. i když teda většinou dopadnu jako sedlák u Chlumce, nebo jak se tady říká jako Nečák u Artifacts. ;) a jak jsem dopadl, no pojďme se podívat.

řadovky pěkné čisté mě se dost líbí, hned v prvním balíčku Red insert. No asi bych je nepotřeboval, ale ani neurazí. Ve třetím balíčku jsem objevil Authentic moment, dle hlavy McDavid. Ať je podepsaný, á není. Ale nevadí já mám momenty moc rád, jsem člověk co si sbírá karty s milníky, rekordy a tak. Takže i nové inserty Milestones mě udělaly velkou radost a pokusím se je sesbírat! Rozbalení První třetiny karet proběhla bez velkého vzrušení, zatím žádný podpis, na SPECTRUM FX tedy Leon Draisaitl a to je příjemný insert.

Obrázek

Obrázek

u 12 balíčku jsem se poprvé orosil, protože na mě vykoukla první Future watch, jenže byla divná lesklá. Nakonec se z ní vyklubala FX SPECTRUM LEVEL 1 Kevin Roy, no pěkná, asi i trochu ceněná, ale já bych raději už ty podpisy. Vůbec se mě zatím nedaří. Čtrnácty, patnáctý i šestnáctý balíček otevřen a samozřejmě žádnou podpisovku. Mě fakt snad trefí šlak. Proč já si ty boxy kupuju, když to neumím rozbalovat! Zírám na ty dva poslední balíčky, náalda pod bodem mrazu ( ano prostě já budu mít tu garanci dvou podpisů. ať se jsou slavní rozbalovači z internetu vycpat se svými třemi podpisy.) Ach jo, jdu si tedy rozbalit svůj předposlední balíček, očekávajíc téměř jistého Amonteho. Ale ono NAKONEC NE! Je tam FUTURE WATCH, obličej povědomí, na ramenouch AZ HAvířov, takže Arizona, no ne, že by, ale tak to snad Pán Bůh pro jednou nebyl doma, no je to tam. Podpisovka Clayton Keller Arizona! Super lidi na lavičce před panelákem, zaznamenali moje štěstí. Paráda, tak kluk není úplně mistr světa v krasopisu, ale co, hlavně že je doma. Takže poslední balíček už beru v klidu, už budu spokojený i s Amontem, kterého bych klidně bral. Ale ono ne, v poslední balíčku hned před kartonkem znovu FUTURE WATCH, ST.LUIS marně se snažím rozpomenout na jejich nováčky, Ivan Bsrbašev, Evropan pecka. Takže nakonec velká spokojenost. Keller by se mě kupoval hodně těžko a druhá podepsaná "wočka" perfektní bonus, pro sběr letošního ročníku! a třetí FW na Spectrumu, já vlastně být spokojený musím. :thumbup:

Obrázek
Autogramy - 2265 podpisů - 1452 hráčů zapsána polovina sbírky
San Jose Sharks, Repre karty, Kladno, SP Authentic - FW AUTO

ITG International Ice 06/07 - 119 podpisovek
Classics Signatures 12/13 - 225 podpisovek
Future Watch Auto - 221 podpisovek

SJS - 2536 vše k 17.2.2022 / vše k prohlednutí na Absolutu

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 17/18 SP AUTHENTIC

Příspěvek od SugarRay »

Suprovej Keller !! to teda akože blahoželám .
Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 17/18 SP AUTHENTIC

Příspěvek od Bianconero »

Ty Spectrum FX, ať už obyč nebo future watch, no prostě paráda. Jsou to krásný karty. ;)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
maardear
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 430
Registrován: ned 17. bře 2013 17:37:10

Re: 17/18 SP AUTHENTIC

Příspěvek od maardear »

Jeníku, příjemné povídání a velká gratulace ke Kellerovi !!! Box zaplacen, tak lov na toho druhýho čičmundu z Vancouveru může pokračovat :D
2016-17 ARTIFACTS BASE MATERIALS EMERALD ..................................................................................... 096 / 176

Uživatelský avatar
devil
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 90
Registrován: ned 26. říj 2014 11:37:26
Bydliště: Krompachy - Mladá Boleslav

Re: 17/18 SP AUTHENTIC

Příspěvek od devil »

Skvelá prezentácia *rfl* a samozrejme gratulujem, jak Keller tak Barbashev parádne karty *gc*

Odpovědět

Zpět na „Červen/June 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti