3x Czech Ice Hockey Team hobby box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červnu 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

3x Czech Ice Hockey Team hobby box

Příspěvek od superman66 »

Ahoj všem sběratelům, trošku se divím že se zde ještě neobjevil žádný brejk tohoto produktu.. ale tak si užiju premiéru *cl*

Tak pojďme na to, zapomněl jsem vyfotit balení a ted už se mi do toho nechce.. každopádně karty jsou baleny v podstatě stejným stylem jako The Cup či Nagano.. tedy v boxu je pěnová výplň a tam vloženy karty. Vypadá to parádně jen se vždy bojím to vyndavat kvůli poškození. Naštěstí se to vždy povedlo :)

Řadových karet je v sérii 54, najít můžete paralelky Gold xx/25 a Gold Rainbow x/5. Řadovky jsem nefotil, níže tak můžete vidět Safina na Gold rainbow a ostatní hráče na Goldkách:
Obrázek

Následují inzertní karty Last Champions 2010 (limitované /140, v setu 25 karet) - naživo nádherné karty, a povedly se top jména!!!
Obrázek

Obrázek


Dalším inzertem jsou plastové VIP Pass číslované /100. V checklistu je 15 karet.. karty jsou menší ale naživo moc pěkný, osobně mi to přijde jako dobrý nápad :)

Obrázek


Pojďme na podpisy, v setu je 43 karet a jsou dvě verze: Silver xx/20, Gold xx/10. Nejdřív jsem se trochu rozčiloval že mám ze tří boxů dva duplikáty, ale pak jsem zjistil že se jedná právě o gold verze (tři karty v prvním sloupci).. takže dobrý :D

Obrázek


Teammates Logo Patch xx/50, v setu 15 karet.. tady bohužel již na duplikáty došlo a to hned 2x, což mi ze tří boxů (navíc ze stejného casu) přijde škoda. To je v podstatě můj jediný negativní dojem z rozbalování, když je možné nabalit tam např. Last Champions tak že tam není ani jeden duplikát tak nevím proč to nejde u těchto karet. Každopádně ale opět parádní karty..

Obrázek



No a na závěr Game used memorabilia xx/25, v setu opět 15 karet. Tyhle karty já mám dlouhodobě asi nejraději (stick, memo) takže to chci rozhodně dát dohromady celé!
Obrázek


Já jsem absolutně nadšenej z toho produktu, jsem rád že má repre taky parádní karty a přeju at se dál daří. Můžu použít jen 5 smajlíků což je u takového brejku nahouby protože tu radost smajlíci vyjádří asi nejlíp.. ale tak co.. díky za shlédnutí i případné komentáře co si o kartách myslíte vy. *thks*
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4337
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 3x Czech Ice Hockey Team hobby box

Příspěvek od Maurice Richard »

Moc pěkný!!!!!!!
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: 3x Czech Ice Hockey Team hobby box

Příspěvek od radek850 »

Karty jsou paráádní, za mě nejvíce vedou patche a pak game-used věcičky.
Už se těším, až si objednám ten svůj *cheer* *rfl*
Buď svůj.

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: 3x Czech Ice Hockey Team hobby box

Příspěvek od Omerta »

Parádní karty, začínám celkem dost uvažovat o tom, že si nějakej setík složím *myslim*
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 3x Czech Ice Hockey Team hobby box

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Pěkný !

Jak se liší podpis SILVER a GOLD ? jen ražbou loga výrobce a limitem ??

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 3x Czech Ice Hockey Team hobby box

Příspěvek od superman66 »

Steven Hockey Cards píše:Jak se liší podpis SILVER a GOLD ? jen ražbou loga výrobce a limitem ??
Přesně tak, jiný rozdíl jsem tam nenašel.. ještě co je zajímavé a nevím zda je to schválně nebo ne.. ale ty podpisovky jsou různě velké. Nemyslím ted silver vs. gold ale prostě podpisová karta jako taková.. když je dáte vedle sebe tak jsou tam rozdíly několika milimetrů v délce těch karet.
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Jirka87
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 02. pro 2016 9:47:31
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: 3x Czech Ice Hockey Team hobby box

Příspěvek od Jirka87 »

A taky jsem si všimnul, že u podpisovky Zadiny je slovo ÚTOČNÍK mnohem větší, než na ostatních.
Ale jinak jsou to karty parádní, designově fakt povedený jak base, inserty (VIP asi budou pro někoho neatraktivní), podpisovky a hlavně GU..
POMALÝ RESTART SBÍREK
Martin Brodeur - 322 karet
Dušan Salfický - 19 karet
Petr Sýkora - 42 karet

Uživatelský avatar
maardear
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 430
Registrován: ned 17. bře 2013 17:37:10

Re: 3x Czech Ice Hockey Team hobby box

Příspěvek od maardear »

Moc pěkná série. Sign of the Times podpisovky se mi líbí asi nejvíc. Díky za break :thumbup:
2016-17 ARTIFACTS BASE MATERIALS EMERALD ..................................................................................... 096 / 176

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: 3x Czech Ice Hockey Team hobby box

Příspěvek od mapko »

paradne sticks a podpisy zvlast Kempny stick alebo podpisany Zadina moze byt raz zlaty gral :)

Uživatelský avatar
morrow
Veterán
Veterán
Příspěvky: 898
Registrován: pon 10. říj 2011 16:31:39

Re: 3x Czech Ice Hockey Team hobby box

Příspěvek od morrow »

parádní serie, mě nejvíce zaujaly ty podpisovky. Pěkná práce, díky *gp* *gp* *gp*

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 3x Czech Ice Hockey Team hobby box

Příspěvek od pavelbart »

superman66 píše:
Steven Hockey Cards píše:Jak se liší podpis SILVER a GOLD ? jen ražbou loga výrobce a limitem ??
Přesně tak, jiný rozdíl jsem tam nenašel.. ještě co je zajímavé a nevím zda je to schválně nebo ne.. ale ty podpisovky jsou různě velké. Nemyslím teď silver vs. gold ale prostě podpisová karta jako taková.. když je dáte vedle sebe tak jsou tam rozdíly několika milimetrů v délce těch karet.
My máme jednu /10 v té stříbrné variantě:-). To nás zmátlo.
Pár chybiček tam asi bude, ale jinak je to fakt super. Co mě trošku mrzí, že jsou trochu křivě vyříznutá ta okna pro stick, patch apod. Že to není vodorovně s kartou. Někde je to dost vidět a kazí to celkový dojem karty. Ale jinak tomu těžko něco vyčítat. Podpisovky perfektní. Game-Used věci taky a ten patch mi taky přijde fajn. Zatím jsme rozbalili 12 boxů. Obsah jsme zrovna vložili na web.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5959
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 3x Czech Ice Hockey Team hobby box

Příspěvek od SugarRay »

Mě se nejvíc líbí ty podpisovky , ty nemaj chybu , pak ty hokejky to je samozřejmý ještě když vyjde takovej pěknej kousek jako u Bednáře tak je to paráda . pěkný karty . *ano*
Obrázek

Uživatelský avatar
Jenda42
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 616
Registrován: úte 27. led 2015 17:57:04
Bydliště: Kladno

Re: 3x Czech Ice Hockey Team hobby box

Příspěvek od Jenda42 »

Ty podpisovky jsou fakt nádherný! *gc*
Autogramy - 2265 podpisů - 1452 hráčů zapsána polovina sbírky
San Jose Sharks, Repre karty, Kladno, SP Authentic - FW AUTO

ITG International Ice 06/07 - 119 podpisovek
Classics Signatures 12/13 - 225 podpisovek
Future Watch Auto - 221 podpisovek

SJS - 2536 vše k 17.2.2022 / vše k prohlednutí na Absolutu

Odpovědět

Zpět na „Červen/June 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host