2001-02 Pacific Adrenaline

Boxy otevřené sběrateli v měsíci květnu 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

2001-02 Pacific Adrenaline

Příspěvek od deiv14 »

Nedávno se tu řešilo, co pro koho znamená pojem "starší boxík", a já jsem si shodou okolností měl včera možnost rozbalit tento produkt, který pro mně osobně do této kategorie pasuje perfektně. Navíc je to můj úplně první box z tohoto období a otvíračku jsem si náramně užil, trvala mi asi hodinu a půl a rád bych se s Vámi o ni podělil.

Box obsahuje 24 balíčků po 5 kartách. V každém balíčku je brankářskej insertík Power Play, který je zajímavý tím, že byl v té době sponzorován stejnojmenným časopisem - design karet s tímto faktem koresponduje a je to určitě zajímavý prvek. Dále se v boxu průměrně nachází limitovaní nováčci (2:25), limitovaná Hobby a Premiere Date paralelka (každá 1:25), inserty World Beaters (3:25), Rookie Report (2:25), Creased Lightning (1:25) a pak se taky dají najít jersey karty (2:25). Při troše štěstí na Vás pak může vykouknout insert Playmakers (1:49) a při trochu větší troše limitovaný insert Bladerunners (1:481).

Tolik ke krátkymu představení a pojďme na fotky, pěkně balíček po balíčku *ano*

1. balíček - hned první karta St. Patrick, zajímavá je šaráda Allison x Stumpel, kteří mají prohozené dresy a týmy na kartách - není to chyba, oba byli součástí stejného trejdu a fotky na kartách jsou ze starých působišť

Obrázek

2. balíček - první nováček v boxu Nikita Alexeev /984, díru do NHL zrovna neudělal

Obrázek

3. balíček - Premiere Date paralelka /62 se povedla, LeClair je super jméno, Brett Hull v dresu Red Wings taky potěšil

Obrázek

4. balíček - tak trochu CZ style, Hnilička na Power Play, Turek a Rookie Report Rostislav Klesla, myslím že dobry, navíc oblíbenec Pavel Bure, nemám co vytknout

Obrázek

5. balíček - Teemu na World Beaters = velká spokojenost, jen ten dres Sharks mi k němu moc nesedí

Obrázek

6. balíček - Lucky Luc v dresu Detroitu je fajn

Obrázek

7. balíček - Marty a československy duo Havlát - Bondra

Obrázek

8. balíček - co jméno, to pojem, Eddie vždycky potěší

Obrázek

9. balíček - 2krát Čechmánek v jednom balíčku, paráda

Obrázek

10. balíček - mladík Luu a druhá RC /984, ani tady se jméno moc nevyvedlo

Obrázek

11. balíček - trošku nečekaně třetí nováček v boxu, tentokrát navíc na Hobby paralelce /62 a tady jsem teda se jménem hodně spokojenej, šumperskej rodák Jirka Dopita, na zadní straně má statistiky mimo jiné z Olomouce a ze Vsetína, což mi přijde na NHL kartě fakt super, za zmínku stojí i mladíček Justin Williams

Obrázek

12. balíček - Dunham je fajn, tyhle původní dresy Preds řadím k úplně nejhezčím dresům vůbec

Obrázek

13. balíček - druhej worldbeater Yashin, pěknej insert

Obrázek

14. balíček - Irbe super, ale 2krát Sakic je pecka, zvlášť když jedna z toho je game worn jersey, musím říct, že krásná karta a co mě překvapilo je její tloušťka, která je úplně stejná jako řadovka, nechápu, jak tam ten dres dostali *what* tahle karta mi prostě udělala velkou radost

Obrázek

15. balíček - Aebisher je fajn

Obrázek

16. balíček - další brankář Colorada, tentokrát ještě trošku lepší jméno

Obrázek

17. balíček - Khabibulin je super, škoda jen, že není v dresu Oilers, no a Super Mario potěší i na řadovce, o tom žádná

Obrázek

18. balíček - Giguere poprvé...

Obrázek

19. balíček - ...Giguere podruhé a k němu navíc parádní obránci Blake s Prongerem a zezadu je jistí Dominátor, to by byl panečku defensivní val

Obrázek

20. balíček - Giguere potřetí a k tomu novodobější legenda Toronta Mats Sundin jako poslední zástupce World Beaters, jo a ještě jeden Lanýž

Obrázek

21. balíček - Biron v parádním alternativním dresu Sabres, Jarda na řadovce a hlavně insert Creased Lightning, kterej je jeden na box a zrovna Eddie the Eagle, paráda

Obrázek

22. balíček - Roman Turek a druhá Rookie Report, opět v českym podání, tentokrát Jaroslav Bednář

Obrázek

23. balíček - Brodeur na řadovce taky neurazí

Obrázek

24. balíček - mladík Marleau potěšil

Obrázek


Takže abych to trochu shrnul, tento produkt se mi moc líbí, především řadovky, designově podle mě moc povedeny, líbí se mi ta vrchní linka složená z malinkatých log daného týmu a taky rozmazany pozadí je super. Paralelky do 62 kousků jsou perfektní, navíc když se chytnou slušny jména, tak to potěší. Jersey krásnej jednouduchej design, v té době ještě tyhle karty něco znamenaly. V boxu jsem měl asi 4 duplikáty řadovek a jeden Power Play, což není špatny. Karty byly malinko slepeny, ale šly od sebe bez jakýhokoliv poškození. Pár karet má drcly rožky, což je rozhodně škoda, ale není to nic hroznyho, většina je v perfektním stavu. Škoda že nepadl jeden z těch negarantovanýcn insertů. Je to vše?

Není - bystřejší z Vás si určitě všimli, že v balíčku č. 18 mi chybí jedna karta a ti nejbystřejší si mohli domyslet, že by to měla být jersey karta, ktery by měly být 2 na box a já měl jen jednu.

To by byla správná úvaha, ale pravda je jiná, místo jersey karty jsem měl už čtvrtou kartu nováčka, přitom měly být jen dvě. Obecně RC karty moc nemusím, ani ty novodoby a už vůbec ne tyhle starší, ale v tomto případě musím svůj postoj přehodnotit. Záměrně jsem nezmínil, co je úplně největším lákadlem tohoto produktu. Někteří už určitě tuší, pro ty ostatní: jedná se o jedničku draftu 2001, hráč, kterej vzhledem k určitým rozhodnutí nepatří k těm nejoblíbenějším v rámci NHL, ale já jsem ho měl vždycky rád (sorry Freddy) a karta mi skoro vyrazila dech, přestože informace o jejím možnym výskytu na mě křičela jak z boxu, tak i z každyho balíčku.

A byl skutečně tam, poměr vkládání 1:721 balíčkům, pan Ilya Kovalchuk Rookie Autographs *cheer*

Obrázek

Pokud někdo došel až sem, tak díky za pozornost.
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2001-02 Pacific Adrenaline

Příspěvek od Bianconero »

Selanne, Sundin, Yashin na inzertech párada! A ten Edie Eagle taky super. Navrch jersey Džou Sakyče, nádhera. Ty starší jersey jsou krásný, líbí se mi víc než ty současné.

Ale ten Ilja, to je ohromná trefa, Dejve. Ať už se mimo led chová jak chce, hráč je to fantstickej a po hokejové stránce na něj je vždycky radost koukat. A docela se mi zamlouvá i ten jeho rukopis a podpis. :thumbup:
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 2001-02 Pacific Adrenaline

Příspěvek od Dampa17 »

No paráda :thumbup: , už u první paklíku jsem si říkal "konečně zase někdo otevřel starý dobrý Pacifiky" a celý se mi to moc líbilo, ale ten "kliněc" na závěr to opravdu zatloukl *gc*

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2001-02 Pacific Adrenaline

Příspěvek od Omerta »

A já už se chtěl ptát, kde je nějakej Kovalčuk, kterej je v této době skoro všude :D

Sice ho nemusím, ale hráč to je dobrej a tenhle jeho hit je opravdu super. Ostatní karty jsou top, jak provedením, tak jménama, kde člověk víc než 90% hráčů zná. Dneska si otevřete 2 roky starej box a o 50% jmen jste v životě neslyšeli...
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 2001-02 Pacific Adrenaline

Příspěvek od superman66 »

Nádhera Deive *gp* A jak ta krabička a každý balíček hlásá - lepší karta už se z toho asi vytáhnout nedá. Takže obrovská gratulace :clap:
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

ZdenaF
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 72
Registrován: pon 01. srp 2016 11:27:43

Re: 2001-02 Pacific Adrenaline

Příspěvek od ZdenaF »

Díky za super odprezentování... *thks*
A gratulace k super boxíku... *gc*

Uživatelský avatar
maardear
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 430
Registrován: ned 17. bře 2013 17:37:10

Re: 2001-02 Pacific Adrenaline

Příspěvek od maardear »

Pěkný break. Gratuluji ke Kovalchukovi. Tahat podpisovky z těhle starých boxů (vyjma BAP) se jen tak nevidí :thumbup:
2016-17 ARTIFACTS BASE MATERIALS EMERALD ..................................................................................... 096 / 176

Uživatelský avatar
TwentyTwo
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2085
Registrován: pon 03. říj 2011 16:28:54
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: 2001-02 Pacific Adrenaline

Příspěvek od TwentyTwo »

Tohle mě opravdu bavilo *gp* Kovalchuk, Sakic, Dopita ... nádhera :) To si musím taky rozbalit tento box.

Zdenek1968
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 607
Registrován: sob 03. pro 2011 22:29:14
Bydliště: Praha 9

Re: 2001-02 Pacific Adrenaline

Příspěvek od Zdenek1968 »

Hezký break, dobré komentáře, těším se na další break v tvém podání. Mimochodem velká gratulace ke Kovalčukovi. :-)

Dawe4
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 521
Registrován: stř 25. úno 2015 14:37:28

Re: 2001-02 Pacific Adrenaline

Příspěvek od Dawe4 »

Bomba! :thumbup: Tahat jen "známá" jména je skvělý! Ty starší ročníky, tam snad nejde ani špatně šáhnout.
Super prezentace, fantastický karty. Gratuluji ke skvělým úlovkům. ;)
Sbírám karty: HC Škoda Plzeň Martin Straka

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: 2001-02 Pacific Adrenaline

Příspěvek od leebour »

Vďaka za spríjemnenie dnešného doobedia. Nádherné karty s peknou prezentáciou a príjemným počteníčkom. *mrk*

Uživatelský avatar
Kozzy
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 174
Registrován: pon 28. pro 2015 14:42:46

Re: 2001-02 Pacific Adrenaline

Příspěvek od Kozzy »

Tohle rozbalovat musela být opravdu radost! Krásně odprezentovaný, díky moc za počteníčko, Jirka Dopita pro našince nářez karta, jersey Sakica, ale třeba taky Jarda Bednář je pěknej. A finále ve velkým stylu - není co dodávat. *gc* A hlavně, každej balíček, to inzert a hvězdný jména na řadovkách, tak to má být.

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: 2001-02 Pacific Adrenaline

Příspěvek od freddy-NJD26 »

i kdyz ko*ot...kovy na pasaaaka !!!!! *h-s*
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2001-02 Pacific Adrenaline

Příspěvek od deiv14 »

Všem díky za pěkny reakce, potěšilo mě, že se i v dnešní době najdou lidé, kteří dokážou ocenit třeba i řadovky v hodnotě pár korun...sběratelství přece není jen o honbě za Rookie Auto Patchi jedniček draftu a je vidět, že tady na fóru to pořád ještě funguje jak má *thks*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
morrow
Veterán
Veterán
Příspěvky: 898
Registrován: pon 10. říj 2011 16:31:39

Re: 2001-02 Pacific Adrenaline

Příspěvek od morrow »

perfektní řadovky a skvělá jména. pro mě osobně moc povedený produkt. diky moc za prezentaci. *cheer* *cheer* *cheer*

Uživatelský avatar
Ceris
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 635
Registrován: úte 21. dub 2015 17:52:28
Bydliště: Pardubice

Re: 2001-02 Pacific Adrenaline

Příspěvek od Ceris »

Velice pěkná prezentace se vším všudy. Za tu děkuji především. No a pak jednoznačně 23 balíček. Vítěz pro mě. :D Jinak skvělá jména a povedené karty. Brett a Luc za Detroit, insertík Sellaneho, Jirka Dopita nebo naopak Johny Leclair, řadovka Kevina Weekese či další Power Play Dunhama a další. Gratuluji moc. :clap: :thumbup:
Sbírám:

Marc Denis - 790/852


K 8. 9. 2019 ukončuji svůj sběratelský příběh i svoji aktivitu zde.


Tradelist - http://ceris1.rajce.idnes.cz/
- http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=9548

Uživatelský avatar
alkesh
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 462
Registrován: pon 20. dub 2015 14:23:16
Kontaktovat uživatele:

Re: 2001-02 Pacific Adrenaline

Příspěvek od alkesh »

Prvně jsem se zamyslel co ti trvalo hodinu a půl i když to bylo 25 balíčků, protože jsem zvyklý na videa z youtube, kde stylem base, base, base, bum, bum, prásk to mají rozbalené hned.
Krásně sis to užil a tou perfektní prezentací kdy jsi fotil každý jednotlivý balíček to zprostředkoval i nám. Hromada super insertů a super jmen i když ten pán na podpisovce taky nepatří mezi moje oblíbence. :)
Moc se mně to líbilo, díky za pěkný break.

Uživatelský avatar
Leandru
Nováček
Nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned 15. dub 2018 20:21:40
Bydliště: České Budějovice

Re: 2001-02 Pacific Adrenaline

Příspěvek od Leandru »

Ty vado co na tohle říci.Sem obrovskej fanoušek Pacificů a tohle je podle mne jejich druhá nejhezčí série.Moc ti gratuluji každá karta je tam nádherná a i hity se ti povedly. :thumbup:
Teemu Selaänne, San Jose Sharks, ITG BAP 1999-00, SPx, různé Pacifici.

nabídka: https://leandru.rajce.idnes.cz/Karty_na_prodej/

Odpovědět

Zpět na „Květen/May 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti